Eşikler Garip Hissettiriyor

Nevermore_

Kayıtlı Üye
Burası yeri mi bilmiyorum. Yaşadıklarımın doğaüstü olduğuna dair kesin bir ispatım yok. Ama öyle olduğunu hissediyorum. Son birkaç yıldır "şüpheli" deneyimlerim vardı, birkaç gündür de bu eklendi.

Hani uykuyla uyanıklık arasında bir evre vardır ya. O evrede kapının eşiğinde bir şey olduğunu hissediyorum. Son birkaç gündür oluyor bu. Net olarak gördüğüm veya duyduğum bir şey yok ama orada bir varlığın olduğuna dair kuvvetli bir hisse kapılıyorum. Kapı açık yattığımda genelde kabuslar görüyorum ve korkuya kapılıyorum. Kapıyı kapatana kadar rahatlayamıyorum.

Bu korku uyku-uyanıklık arasında artıyor ama genelde de var. Açık kapılar garip bir şekilde rahatsız ediyor. Bazen eşiklerden geçerken tuhaf bir hisse kapılıyorum.

Psikologa gideceğim ama her ihtimali değerlendirmem gerektiğini düşünüyorum. Sizce bunun sebebi ne olabilir?

kkoray

Kayıtlı Üye
İş
Su Falı ve Bakım
Varliklari veya enerjileri goruyor olabilirsin. Bakimini yapariz hersey belli olur

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
bana da küçükken kapı eşiğinde yatma cinler çarpar diyordu abimin de yatağı kapı eşiğindeydi ve kabuslar görüyordu sonra değiştiler ben de bir kez kapı eşiğinde yatmıştım ve ertesi gün hasta olmuştum çarpılmıştım sanırım kapı eşiği onlar için ne ifade ediyor

Fehu

Kayıtlı Üye
Kapı eşiği koridora bağlı olduğu için korkunç geliyor bana. Koridordan gelecek olan varlıklar için bir sınır gibi. Bence bu hepimiz için öyle. Koridorlar kötü ruhlarla kaynıyor sanki. Asla kapı açık uyuyamam

gökay1

Kayıtlı Üye
Kara büyüler ve muskalarin kapı eşiklerinde etkili olduğunu forumda okumuştum. Evdeki kapı eşiklerini kontrol et.

Snooww

Kayıtlı Üye
Kapı eşiklerinde durulmaz , günah denir.Cinlerin eşikte durduğunu söylerler.