Epifiz bezi

emiras4321

Kayıtlı Üye
Epifiz bezindeki kireclereden nasıl kurtulabiliriz arkadaşlar bilgisi olan ve daha önce bu şeylerle ilgilenip deneyimi olanlar yazabilir mi

abc123

Kayıtlı Üye
florür den uzak durmak lazım derler yıllardır. ama ne kadar mümkün bu tartısılır tabi.

Ben sahsen epifiz bezimden ümidi kestim. son 5 yıldır ara ara gördüğüm rüyalar bile kesildi. artık rüya görmüyor gibiyim desem yalan olmayacak

emiras4321

Kayıtlı Üye
florür den uzak durmak lazım derler yıllardır. ama ne kadar mümkün bu tartısılır tabi.

Ben sahsen epifiz bezimden ümidi kestim. son 5 yıldır ara ara gördüğüm rüyalar bile kesildi. artık rüya görmüyor gibiyim desem yalan olmayacak
Ben flörürü hayatımdan çıkardım artık

YEDİ7

Kayıtlı Üye
epifiz bezi kireçlenme diyor nasıl kurtuluruz diyor.... florür almayınca kendiliğinden temizleniyor mu? var olan kireç için çözüm ? boraks duyan var mı , bunu araştıran var mı ,?

Fehu

Kayıtlı Üye
Üzerlik tohumu tutsusu bence

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Maalesef bu zoooor ve zahmetli bir çalışma. Epifiz bezimiz normalde bir beyzbol topu büyüklüğünde olmalıdır ancak evrimimiz de burundan nefes almaya doğru evrildik bu yüzden prana oraya ulaşamıyor ve onun bütün gücünden faydalanamiyoruz. Tükettiğimiz gıdalar VS de her şeyi daha da zorlastiriyor.