Enokyan Anahtarları Okunuş Sırası

Soul

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci - Software Engineer
Satanic Bible da 19 anahtar ve ingilizceleri var ben bunların hepsinin fonetiğini çıkardım.

Sorularım şunlar bu anahtarlar sırası ile mi okunmalı ?
Okumadan önce koruma ve inanç dışında etkisini arttırabilcek kullanabileceğimiz materyaller varmıdır?

teşekkürler.

Soul

Kayıtlı Üye
İş
bilen kimse yokmu şu konuyu?

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Satanic Bible da 19 anahtar ve ingilizceleri var ben bunların hepsinin fonetiğini çıkardım.

Sorularım şunlar bu anahtarlar sırası ile mi okunmalı ?
Okumadan önce koruma ve inanç dışında etkisini arttırabilcek kullanabileceğimiz materyaller varmıdır?

teşekkürler.

Satanist değilseniz Satanik enokyan metinlerini neden okumak istiyorsunuz? Ilk önce bunu öğrenmek isterim. Sizin de bilmeniz, belli bir sonuç ardından okumanız daha mantıklı olacaktır. Çünkü zevk için okunmaz bu tür metinler.
Fonetikleri de çıkarılmış olan sürümleri J.o.S.'ta vardır aslında. Bu tür okumalar yapacaksanız korunmasının olmadığını bilmezsiniz, zevk için okunmaz, etkisi de inancınızla sabittir (gönülden Satan'a inanç ile).
Satanik Enokyan metinlerinin hepsi Satan'a (ve bazı demonlarına) yalvarış, yakarış ve övgü dolu sözler içerir. Bu açıdan kendinizi inancınızın yönündeki yakarışlara itmenizi tavsiye ederim. Zira Satanist değilseniz okumanıza hiç gerek yoktur.

Saygılar.

Soul

Kayıtlı Üye
İş
Satanist değilim yanlızca psişik güçler için denedim, sanıyorum dediğiniz gibi inancım dolayısıyla olmadı , kulak çınlamaları oldu bir kaç gün bende vazgeçtim.
teşekkürler.