Enochian Alameti

Maximillian

Kayıtlı Üye
Olay az önce gerçekleşti saat 23.45 civarıydı enochian 1 anahtarı kişisel kitabıma kaydederken ortalarda ben üst katta yazarken aşağı kattan resmen birisi yürüyor gibi ses geldi ve bu ses resmen 7-8 saniye devam etti yani bir kişi olsa ancak bu kadar ses çıkarabilir di olay bir yana benim vücudum koruma (içgüdü) odaklı yazmayı kesip kafamı kitaptan kaldırıp sese dikkat kesildim ki hırsız olmasın ama bir kaç saniye sonra sanki hiç olmamış gibi gitti bende felak nas neler neler derken yazmaya başladığım ilk andan beridir köpeklerin böğürtüsü yüzünden eve koruma yaptım ama nereye kadar en sonda anladım enochian dan olduğunu ya da halüsinasyon görüp duyuyorum ki bu düşük bir ihtimal çünkü en son 1 yıl önce üzerlilik deneyip bırakmıştım ondan başka kötü huyum olmadı uyarıcılar ile işim yok neyse olay budur sonra yazmayı güç bela bitirip yerine koydum kitabımı sizin de buna benzer olaylarınız varmı ? Ya da bana tavsiye edebileceğiniz herhangi bir şey var mıdır ?

Ayrıca mabedi canlı tutmalıyız aktiflik ceset gibi sürekli sürekli eklemeler yapıp kişisel notlarınızı alfabelerinizi büyü tarifleri iksirlerde dahil vb... şeyleri yığın yani mabedi tekrar canlandırın :D hepinizi seviyorum kalın sağlıcakla

SoldierO

Kayıtlı Üye
2014-2015 falan olması lazım insiye olmadan okusam ne olur deyip koruma bile yapmadan okudum. Gece üzerimde baskı ve ateşler içinde uyandım. Sabaha kadar da korunmayla uğraştım.