enerjimizle kendi boyut kapımızı açmak

relaydean

Kayıtlı Üye
başlık biraz garip kaçabilir, ancak uzun zamandır bu konu hakkında düşünüyorum. Bazi yabancı kaynaklara baktığımıda boyut kapısı açmak mümkün, ancak kendi kafamızda kurguladığımız bir evrenin boyut kapısını açmak mümkün müdür?

Afifege

Kayıtlı Üye
başlık biraz garip kaçabilir, ancak uzun zamandır bu konu hakkında düşünüyorum. Bazi yabancı kaynaklara baktığımıda boyut kapısı açmak mümkün, ancak kendi kafamızda kurguladığımız bir evrenin boyut kapısını açmak mümkün müdür?
Sevgilii Raleydean sonsuz sinirsiz zaman ve boyut deyince ne geliyor aklınıza? Mesela " Evrende ilk yaratimdan itibaren sonsuz boyutluluk var. Ve hepsi sizin. Hepsi bizim. Su anda gördüğümüzü zannetrigimiz üc boyutlu yasamin cok cok ötesi var. Ruhunuz bunu biliyor, ama şu an deneyimlediginiz vucutla ve daha öncekilerle bu unutulmus. Siz surekli ve surekli dunyaya bir cok farkli formda bunu hatirlamak icin geliyorsunuz. Bu anlamda acilmasi gereken tek kapi zihnin kapisidir. Kuantum ya da izafiyet teorisi zaman ve boyut algisini degisik anlamlarda destekler. Neyin uzerine gider tum hucrelerinizle isterseniz onu deneyimlersiniz. Gercekten boyutlar arasi yukselis istiyorsaniz bu olur. Ama inanarak,uygulayarak ve sosyal hayatiniza da bunu yansitarak olur. Bir fikre olan inanc onu hayat bulmasini saglar." desem ne derdiniz ? :) Nacizane onerecegim bir isim var. İlker Durmaz. Benim surecime destegi buyuktur, kendisi özel bir kanal fakat şu an maddi imkansizliklardan dolayi calismasina katilamiyorum. Bu gece ozel bir gece 1.11.11 . Uzaktan katilim saglaniyor, alma verme dengeaine uygun cüzi bir miktar ucretle. Neye ihtiyaciniz varaa yonlendirmeleriyle inu yasarsiniz. Ve sonrasi sonsuz bir ogrenme ve deneyimleme olarak devam eder . Sevgiler :)

gizemlidrn

Kayıtlı Üye
Meditasyon faydalı olabiliyor bu tarz işlerde. Kişinin öncelikle kendi içinde huzurunu bulması lazım tabi. İç huzuru olmadan her biri boşa gidecektir.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
En azından sizin için değildir, boyut kapıları diyince aklınıza astral projeksiyon veya ayna veya varlık daveti tarzı şeyler geliyorsa bunlar belli boyut geçişleridir ancak bir kapı resmen bir ülkeyi başka bir ülkeye açmaya eş değerdir yani oradaki bütün varlıkların buraya ve buradakilerin de oraya geçebilceği müthiş bir kaos, kütüphaneler çarpı kütüphaneler çarpı kütüphaneler dolusu bilginiz olsa dahi yapamayacağınız ve kontrol edemeyeceğiniz bir olay.

xesim

Kayıtlı Üye
kafanızda kurguladığınız hayali bir dünyayı mı yaratmak istiyorsunuz?

Creative34

Kayıtlı Üye
3 göz perden açıksa ruhlarla meleklerle iletişimi için boyutu açmışsın denektir

relaydean

Kayıtlı Üye
gizemlidrn peki meditasyon yaparken tam olarak neye odaklanmam gerekiyor. O evreni açmaya mı odaklanmalıyım

Aisling

Kayıtlı Üye
"Ancak kendi kafamızda kurguladığımız bir evrenin boyut kapısını açmak mümkün müdür? " Şimdi bu soru hatalı, soruyu sorma şeklinizde. Kafanızda inşa ettiğiniz evrenin sahibi zaten sizsinizdir. Onu kendiniz var ettiniz. O evrenin kapıları zaten hayal gücünüz aracılığıyla size açık. Kendim hayal ettim ama içine giremiyorum mu diyorsunuz? O halde hayal edemiyorsunuz. Hayali bir evren olduğunu bile bile, sanki varolmuş bir boyutmuş gibi muamele yapacağım ve bu uğurda o gerçek olmayan boyutun kapılarını açmaya çalışacağım mı diyorsunuz?