Enerji

Nurdem

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar size bir sorum olacak biraz önce Enerjimi ellerimin arasında toplamaya çalıştım. Kendimi serbest bırakıp tüm enerjimin orada olduğunu hayal edip bana güç verdiğini düşündüm ve tüm vücudumun ısısı arttı şuan aşırı sıcak ve böyle uyuşur gibi kulaklarım çınlıyor bide kalbim aşırı hızlı atıyor ve sıkışıyor gibi nedeni nedir

dünyalı

Kayıtlı Üye
yani kendi sorunuzun cevabını kendiniz vermişsiniz zaten......ortaya bir enerji çıkmasını istemişsiniz ve bunu başarabilmişsiniz...
Zaman zaman bu uyumlamayı yapıyormusunuz ? yani daha önce böyle deneyim yaşadınız mı? bu noktada sonuç önemli

Ortaya çıkan enerjiyle uyumuyuz nasıl.....dahası bu oluşan enerjiyi dogru kanalize edebilmeyi kendinizin deneyimlemesiçin gerekiyor

Nurdem

Kayıtlı Üye
yani kendi sorunuzun cevabını kendiniz vermişsiniz zaten......ortaya bir enerji çıkmasını istemişsiniz ve bunu başarabilmişsiniz...
Zaman zaman bu uyumlamayı yapıyormusunuz ? yani daha önce böyle deneyim yaşadınız mı? bu noktada sonuç önemli

Ortaya çıkan enerjiyle uyumuyuz nasıl.....dahası bu oluşan enerjiyi dogru kanalize edebilmeyi kendinizin deneyimlemesiçin gerekiyor
Hayır ilk defa yaptım ve kulaklarım çınlamaya kalbim çok hızlı atıp sıkışmaya başlayınca korktum açıkçası bir şeyi mi yanlış yaptım diye ?