Enerji / İz gizleme

Souls In The House

Kayıtlı Üye
merhaba, enerjimi ve kendimi tüm bedenlerimi gizlemek için izlerimi saklamak için nasıl bir çalışma önerirsiniz ? Gelenek kültür öğreti fark etmez.

Luster

Kayıtlı Üye
Pus büyüsü. Tam olarak ne için gerekiyor?
Pus büyüsünü ilk defa duyuyorum. Ben koyu mor bir baloncuğun etrafımı sardığını imaje ediyorum, koruma için. İşe yarayıp yaramadığına emin olmamakla birlikte kendi kendime bulduğum bir yöntem. Pus büyüsü de böyle bir şey mi?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Pus büyüsünü ilk defa duyuyorum. Ben koyu mor bir baloncuğun etrafımı sardığını imaje ediyorum, koruma için. İşe yarayıp yaramadığına emin olmamakla birlikte kendi kendime bulduğum bir yöntem. Pus büyüsü de böyle bir şey mi?
Siz bunu galiba mental saldırılara karşı kullanıyorsunuz, savunma olarak. Pus büyüsü gizliyor sizi ya da yaptığınız şeyi.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Kendimi, bedenlerimi (astral,eterik vs) ve enerjimi gizlemek izi sürülemez ve bulunamaz hale getirmek için gerekiyor tam bir gizlilik amaçlıyorum
Tam olarak gizlilik mümkün değil. Sonuçta yapılan her işlem enerjilerimizden bir parça taşıyor. He ne olur bi kac üstün körü bakıldığında belli olmazsınız ama işini bilen birisi yine ortaya çıkartabilir.

Souls In The House

Kayıtlı Üye
Tam olarak gizlilik mümkün değil. Sonuçta yapılan her işlem enerjilerimizden bir parça taşıyor. He ne olur bi kac üstün körü bakıldığında belli olmazsınız ama işini bilen birisi yine ortaya çıkartabilir.
Verebileceğin bir tavsiye var mı peki gizlilik için, dikkat etmem gerekenler yapmam gerekenler vs.

Souls In The House

Kayıtlı Üye
Hic gizlenme gereği duymadım ama rünlerden isa gizlilik sağlar.
4 tane isa rününü birbirine bağlayıp vücuduna çizip şartını sun nefesinle aktif et. Bozmak için suyla sil.
Daha önce ben de duymamıştım, benimle uğraşan majisyenler olduğu için buna ihtiyacım var şuan, dediğini uygulayacağım, teşekkür ederim.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Daha önce ben de duymamıştım, benimle uğraşan majisyenler olduğu için buna ihtiyacım var şuan, dediğini uygulayacağım, teşekkür ederim.
O zaman muska olarak yapıp üzerinizde taşıyın en önemlisi sağlam bir koruma yapın ya da yaptırın. Runeler glifler operatörün gücü kadar çalışır.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
MajisyenLER? Nedenini merak ediyorum doğrusu. Onların kim olduğunu biliyorsanız eğer, en mantıklısı gidip konuşup anlaşmak. Maji savaşlarında kazanan olmuyor. Her iki taraf yıpranmış oluyor.

Göktürk alfabesine bakıp, gayet güçlü bir formül yapabilirsiniz.

Souls In The House

Kayıtlı Üye
MajisyenLER? Nedenini merak ediyorum doğrusu. Onların kim olduğunu biliyorsanız eğer, en mantıklısı gidip konuşup anlaşmak. Maji savaşlarında kazanan olmuyor. Her iki taraf yıpranmış oluyor.

Göktürk alfabesine bakıp, gayet güçlü bir formül yapabilirsiniz.
Sözde majisyenler, sizi kendime yakın görüyorum özelden anlatabilirim konuyu isterseniz. Ve Göktürk alfabesi ile ne yapabilirim biraz açar mısınız ?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

İnsanlar ve diğer tüm herşey (nesneler, hayvanlar, bitkiler, yıldızlar vb gibi herşey) tanrı parçacıklarından (Fahrestayn) oluşur. Bu parçacıklar içinde bulundukları duruma, mekana ve zamana göre ortam enerjisini üstlenirler. Üstlenilen bu enerjilerin tamamını kamufle etmek imkansızdır. Ancak kısmi olarak gizlenebilir ya da enerji karmaşıklığı yaratılarak sizi takip eden varlık şaşırtılabilir. Şok Enerjisi ve ya da yayılım büyüsü kullanılarak bu sağlanabilir. Absoluta'nın söylemiş olduğu büyü de kullanılabilir.

Saygılarımla.

Souls In The House

Kayıtlı Üye
Merhaba,

İnsanlar ve diğer tüm herşey (nesneler, hayvanlar, bitkiler, yıldızlar vb gibi herşey) tanrı parçacıklarından (Fahrestayn) oluşur. Bu parçacıklar içinde bulundukları duruma, mekana ve zamana göre ortam enerjisini üstlenirler. Üstlenilen bu enerjilerin tamamını kamufle etmek imkansızdır. Ancak kısmi olarak gizlenebilir ya da enerji karmaşıklığı yaratılarak sizi takip eden varlık şaşırtılabilir. Şok Enerjisi ve ya da yayılım büyüsü kullanılarak bu sağlanabilir. Absoluta'nın söylemiş olduğu büyü de kullanılabilir.

Saygılarımla.
Merhaba, yanıtınız için Teşekkür ederim. Yaylım büyüsü hakkında bilgi verebilir misiniz acaba ?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba, yanıtınız için Teşekkür ederim. Yaylım büyüsü hakkında bilgi verebilir misiniz acaba ?
Merhaba,

Tabii ki. Öncelikle bu büyünün temel amacı: mevcut enerjiyi kısa süreli ya da gücün akışına bağlı olarak uzun vadede gizlemektir. Bioenerji ile Kienerjinin birleşimi "Rahmet Olgusunu" oluşturur. Her canlının kendine özgü enerji düzeyi vardır. Bu büyü ise x bir canlının stabil ya da değişken y enerjisini, a canlısının z enerjisine eşitler ve ortalama yz+kaos toplamını çıkarır. Yani hedeflenilen enerjinin tespiti imkansız hale gelir. Büyüyü yapabilmek için 5 düzey bir büyücünün aurasına ve kıdemine ihtiyaç bulunur.