Enerji Etkileşimini nasıl kesebiliriz?

Miel124

Kayıtlı Üye
Bir kız fal bakıyor ama sdece duru görü yetenegi var birde kişileri anında söylüyor, 3 gündür tanıdım kız fakat iletişimi kopardım beni haddince etkiledi bana "Sen korundun için ben o duvarında kalmıyorum aşıyorum ve baş ağrıların ondan oluyor "dedi , feci baş ağrım oldu , ama panik yaptım evham yaptm dualara inanan insanım fakat kulaklarımda bir ağrı var başta yok bu kızla Enerjimi tamamen kopması için ne yapmam lazım ?
Zaten çok pişmanım , bana Musallatı kalmamıştı demi, ?
Çok sükür arındım ama , ağrı kalınca evham yapıyorum ne yapmam gerek?????

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
evham yapmayın kötü olacak diye düşünmeyin öyle olacağına dair şüphe duymayın kendimi ona kapatıyorum deyin duvarlar örün bu sefer odaklanarak daha güçlü duvarlar örün ve daha şüphesiz olun sitede korunma ve arınma örnekleri var siz izin vermediğiniz sürece giremezler gireceklerine dair şüphe duymayın girmeyecekler siz sizinsiniz

Miel124

Kayıtlı Üye
Peki ama neden halen baş ağrım geçmedi o yüzden evham yapıyorum kızla irtibatı kestik

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
girmeye çalıştığımdan oluyor demiş belki de bırakın önce bir girsin sönsün alev ondan sonra kapatın ki kendinizi her zaman iletişime kapatmak kötü olabilir iletişimi kestiyseniz zaten işi gücü var onun sizinle uğraşmaz en iyi siz bilirsiniz yine de

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
yani ondan uzaklaştıysanız kendinizi her zaman iletişime kapatmayın sadece gerekli gördüğünüz zamanlarda

Miel124

Kayıtlı Üye
Şuan Saffat suresini dinledim 33 kere Ayetel kürsi okudum rahatladım ya ondan korkmuyorum ama sinir etti beni uzaktan birşey yapabilir mi arada aklına gelsemde beni görsün istemiyorum

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
oyuncak değil bu eğlencesine size girmeye çalışacağını sanmıyorum meşgul olacağı bir işi varsa böyle bir şey söz konusu bile değilken bir şey yapabilir mi diye şüpheye düşmeyin düşerseniz kendi kendinize zarar verirsiniz bu yüzden şüphe duymayın ve öyle bir şey olmayacak ayetel kürsi ile korunma çemberi yapma vardı ne için yaptığınıza (telepatik olarak zihninize girmemesi için) niyet ederek korunma yaparsanız çok daha iyi olur

Miel124

Kayıtlı Üye
Ya Allah razı olsun ciddenn baş ağrım geçmedi ya ondan biraz ürperdim bide bi kız bana söyledi o kızı hissederek bunu 2 kere daha denicek ama sonra başaramıcak dedi senin manevi gücünden enerjinden yararlanmak istemiş dedi :( oda aşırı bilgili biri , duaların gücüne çok inanıyorsun o kızda sende bundan etkilenmiş dedi musallat olayı kolay kolay olmaz dedi Ama içinizi deler halsizlk yapar ddi baya iyi analiz etti aslında