Enerji düşüklüğü veya Nazar

emprie2

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba. Evimizde hiç muhabbet yok herkesin sürekli uykusu var ve baş ağrısı yaşıyoruz sürekli özellikle eşim evde birşey var sürekli uykum geliyor basım ağrıyor hep halsizim diyor. Ama nedense evdeki herkes aşırı halsiz sizce ne olabilir?

Fehu

Kayıtlı Üye
Forumdaki diğer arkadaşlar nazar/büyü açısından yardımcı olacaktır. Ben beslenme tarzını sormak istiyorum, aynı evde yaşadığınız için çok yüksek ihtimal ile aynı şekilde bekleniyorsunuz. Karbonhidrat ve şeker ağırlıklı besinlerin halsizlik ve yorgunluğa sebep olduğu biliniyor. Aynı şekilde kafein alımı, uyku düzeniniz ( uyumadan 4 saat önce yemek yemeyi/kafeini kesmemek, ışıklı ortamda uyumak, uyku apnesi vs) vitamin eksiklikleri de çok etkili

emprie2

Kayıtlı Üye
Evinizde negatif enerji birikmiş olabilir. Öyle ise arınma ile geçer.
Eviniz geopatik bölgede olabilir. Mezarlık üstünde yapılmış olabilir. Birçok neden olabilir kısacası.
Düğüne kadar hiç birşey yoktu doğrusu nişana kadar. Nişandan sonra böyle oldu ve düğünden sonra ağırlaştı

emprie2

Kayıtlı Üye
Forumdaki diğer arkadaşlar nazar/büyü açısından yardımcı olacaktır. Ben beslenme tarzını sormak istiyorum, aynı evde yaşadığınız için çok yüksek ihtimal ile aynı şekilde bekleniyorsunuz. Karbonhidrat ve şeker ağırlıklı besinlerin halsizlik ve yorgunluğa sebep olduğu biliniyor. Aynı şekilde kafein alımı, uyku düzeniniz ( uyumadan 4 saat önce yemek yemeyi/kafeini kesmemek, ışıklı ortamda uyumak, uyku apnesi vs) vitamin eksiklikleri de çok etkili
Beslenme tarzımız aslında çok iyi kırmızı et olsun beyaz et olsun kahvaltı vs. Çok güzel ve düzenli bı beslenme tarzımız var kahve haftada 1 defa türk kahvesi o da ben içerim sadece

emprie2

Kayıtlı Üye
Beslenme tarzımız aslında çok iyi kırmızı et olsun beyaz et olsun kahvaltı vs. Çok güzel ve düzenli bı beslenme tarzımız var kahve haftada 1 defa türk kahvesi o da ben içerim sadece

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Evi sirkeli suyla temizleyin.Daha sonra tütsü alın buhur yakın sürekli.Nazarin etkisinin geçmesi için Ayetel Kürsi okuyun.Her gün en az 100 defa.313 kere deneyebilirsiniz.Felak ve Nas da her gün 100 defa üzerindeki nazarı temizler.Ama bir süre yapmanız lazım.21 gün veya 40 gün.Gun geçtikçe negatif enerji zayıflar.