Enerji akışı

Lolokahuna

Kayıtlı Üye
vücudum titriyor ve başımda sanki sürekli bir basınç var. depremden hemen sonra azaldı ama şuan tekrar başladı. neyin belirtisi bilmiyorum ama baştan aşağı bir enerji dalgası sanki vücudumdan çıkmaya çalışıyor.

SiriusB

Kayıtlı Üye
vücudum titriyor ve başımda sanki sürekli bir basınç var. depremden hemen sonra azaldı ama şuan tekrar başladı. neyin belirtisi bilmiyorum ama baştan aşağı bir enerji dalgası sanki vücudumdan çıkmaya çalışıyor.
Enerjilerimiz artırılıyor. Yükseliş zamanı.

SiriusB

Kayıtlı Üye
Benimki enerjiden eminim.
Geçerse baş dönmesidir. Geçmezse enerjidir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Herşey bir enerji olduğuna göre bu enerji diye bahsettiğiniz şey nedir. Bahsettiğiniz semptomlar da bir enerji sonuç da. bir veriden bahsettiğimiz de öncesi ve sonrası ile yaşanan tüm belirtiler ile birlikte sunmalıyız. Şunu hissediyorum sizde de oluyor mu diye bir konunun manasını anlamadım.

kitlesel psikosomatik belirliler hep olur. Ben dün gece siyah bir gölge gördüm siz de gördünüz mü desem bir çok insan görmediği halde gördüğünü düşünüp evet bende gördüm diyebilir. Ki zaten siyah bir gölge görmek kadar normal bir şey yok. Tıpkı sizin açtığınız konu gibi. Lütfen konu açarken daha belirgin daha net ve daha anlamlı içerikler ile paylaşım yapalım

SiriusB

Kayıtlı Üye
Herşey bir enerji olduğuna göre bu enerji diye bahsettiğiniz şey nedir. Bahsettiğiniz semptomlar da bir enerji sonuç da. bir veriden bahsettiğimiz de öncesi ve sonrası ile yaşanan tüm belirtiler ile birlikte sunmalıyız. Şunu hissediyorum sizde de oluyor mu diye bir konunun manasını anlamadım.

kitlesel psikosomatik belirliler hep olur. Ben dün gece siyah bir gölge gördüm siz de gördünüz mü desem bir çok insan görmediği halde gördüğünü düşünüp evet bende gördüm diyebilir. Ki zaten siyah bir gölge görmek kadar normal bir şey yok. Tıpkı sizin açtığınız konu gibi. Lütfen konu açarken daha belirgin daha net ve daha anlamlı içerikler ile paylaşım yapalım
Daha önce açtığım bi konuda ben uyku halindeyken ışık varlığı elinde ışık topu ile yaklaşıp epifiz bezimi titreştirdiğinden bahsetmiştim. O zaman varlıktan ışık enerjisi aldım. Vucudumdan dışarı yayılan titreşimler hissetmeye başladım.
Bu sene baştan aşağı şekilde vucudumda dolaşan titreşimler hissediyorum. Dünyanın enerjisi yükseldikçe vucudumunda enerjisi artıyor. Başkalarınında bunu fark ediceğini düşünerek bu enerji yoğunluğu hisseden var mı diye sormak istemiştim. Bahsettiğim bioenerji.
Bioenerji bedenin, zihnin ve ruhun şifalanmasını sağlayan yeni frekansları kullanan, çoğu zaman yaşam
değiştirici bir deneyimdir. Sizi, insan bedenin yenilenme fonksiyonları için temel enerjiyi çeken beşinci boyut dolaşım sistemine bağlar. Şifa ve tekamül için eşsiz titreşim seviyelerini ve frekanslarını sağlayan yeni axiatonal hatları getirir.

Aksiatonal Hatlar, yaşlanmayı, hücre
metabolizmasını ve yenilenmeyi kontrol altına alan kimyasal bir kod mekanizmasıdır. Bu aksiatonal hatlar bes duyumuzla tanıdığımız fiziksel realiteyle sınırlı değil, sinirsızlardır. Onlar bedenlerimizi evrensel enerjia ğından yayılan evrensel aksiatonal hatlara bağlar.
Kozmik enerji tepeden girer ve enerji çakraları vasıtasıyla bedenin çeşitli bölgelerine dağılır. Fazlası el ve ayak uçlarında çıkar.
Çakralar açıldıktan sonra kendimizi daha canlı, enerjik,sağlıklı ve mutlu hissederiz. Bilinç düzeyimiz genişler iç ve dış dünyamız uyumlu hale gelir.

Tamam. Bir daha konu açarken daha açıklayıcı bir biçimde yazarım.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Dünyanın yükselen enerjisi nedir
Muhabbetinize dışarıdan dahil olmuş oluyorum ama bioenerji diyor. Yüksek şifa enerjisiyle dolup taştıgını söyledi sanki..
Bahsettiğim bioenerji.

İlginç doğrusu.
Ben gerginlik hissediyorm. Mutluyum huzurluyum ama çabuk harekete geçen ve geçiren bir enerji söz konusu ama bioenerji vs diyemem.

Herkesi içindeki dürtüleri göre yönlendiriyor olabilir mi?

SiriusB

Kayıtlı Üye
Bu sayfada bişeyler yazıyor. Dünyanın insanların yükselişi ile ilgili.

Moderatör tarafında düzenlendi:

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
verdiğiniz link çalışmıyor. Dünyanın yükselişi tarzı söylevler m.ö ki dönemlerde bile görülmekte. Dünyanın Yükselen enerjisi ve sizin bu enerjiyi duyumsayıp bio enerjiye yorumlamanız arasındaki bağlantıyı merak ettim. Bio enerji zaten organik tüm varlıklarda olan bir enerjidir.

Her türlü frekans bizi etkilemekte. Başka bir site de yazan genel geçer bilgileri değilde. Sizin deneyiminizi merak ediyorum.

SiriusB

Kayıtlı Üye
verdiğiniz link çalışmıyor. Dünyanın yükselişi tarzı söylevler m.ö ki dönemlerde bile görülmekte. Dünyanın Yükselen enerjisi ve sizin bu enerjiyi duyumsayıp bio enerjiye yorumlamanız arasındaki bağlantıyı merak ettim. Bio enerji zaten organik tüm varlıklarda olan bir enerjidir.

Her türlü frekans bizi etkilemekte. Başka bir site de yazan genel geçer bilgileri değilde. Sizin deneyiminizi merak ediyorum.
Evet tüm varlıklarda var. Işık işçiliği yapıyorum sanırım. Yaşadığım şeylerden sonra daha bi farklı hissediyorum.
Küçüklüğümden beri bişeyler yaşıyorum. Işık varlığı, ışıklar, insan ruhu, ufo, beyaz bedenli varlık, cin, şeytan gibi şeyler gördüm. Akaşık kayıtlara bakmaya çalışıyorum bazen. Hangi birini anlatayım?

TheGreatPanGod

Kayıtlı Üye
Bana göre Enerji emiyorsun kontrol etmekte fayda var ve overdose halindesin pek bir zararı yoktur.Ayrıca her şey enerjidir,o zaman enerji nedir sorusunu tanrılarınıza ya da çok iyi dostlarınız olan rehber ruhlarınıza sorun,çocuk nereden bilsin.

SiriusB

Kayıtlı Üye
Bana göre Enerji emiyorsun kontrol etmekte fayda var ve overdose halindesin pek bir zararı yoktur.Ayrıca her şey enerjidir,o zaman enerji nedir sorusunu tanrılarınıza ya da çok iyi dostlarınız olan rehber ruhlarınıza sorun,çocuk nereden bilsin.
Nası kontrol ediliyor ki ?
Enerji emmiyorum bence uyuyan ruh bilincim aktifleşiyo ondandır.
Meditasyon yaparken vucudumun belirli noktalarında elimde başımda daha çok yoğunlaşıyor. Geçmiş yaşam meditasyonu yaparken epifiz bezim daha aktifkeşti yoğun bi titreşim oldu. Bilincim gitti geldi falan. Herşey enerjide titreşim frekansı farklı