EMOTRANCE ile Enerji Şifalanması

lviv angeles

Kayıtlı Üye
EMOTRANCE NASIL UYGULANIR?

Emotrance’ta kimsenin enerji sistemi ile ilgili "standart haritalar’’ kullanmıyoruz. Nasıl herkesin farklı parmak izi varsa, herkesin enerji sistemi de belirgin şekilde farklıdır. Fakat biz burada karmaşık enerji sistemiyle haritaları ya da kelimeleri hatırlamaya çalışmak yerine, sadece şuanda gerçekte olup bitenle ilgileniyoruz.

Seni incitmiş olan kuvvetli bir duyguyu düşün.Bunun nerede olduğunu hissedebiliyor musun?Bana ellerinle göster.

Problemin nerede olduğunu tespit ettiğimizde, çalışmaya başlayıp şifalendırabiliriz.

Enerji bir Akıştır

Enerji doğası gereği akıştır, enerji her zaman akmalıdır. Yoksa durgunlaşır, çok ciddi problemler meydana getirir.

Enerji sistemindeki en kötü problemler doğal akış kesildiği için meydana gelir.Duygusal bir incinme, kırılma enerjinin bir noktadan diğer noktaya gitmesine engel olur.Kanaldaki bir tıkanıklıkBir kalkan gelen bir enerjiyi bloke eder, enerji de akması gerektiği gibi akamaz.

Tüm bunlar sadece Enerji Oluşumlarıdır, bu nedenle de niyetle değiştirilebilirler, hareket ettirilebilirler ve şifalandırılabilirler.

En eski, sert ve inatçı blokaj bile, özünde sadece bir enerjidir. Bu yüzden de niyetle hızlıca, kolayca ve acısız olarak çözülür. Kelimeler için de aynı şey geçerlidir.

"Bu hissettiğim derin üzüntü…..". Sadece bir enerjidir."Hissettiğim bu çaresizlik…’’ Sadece bir enerjidir."Beni yakan bu utanç duygusu…’’ Sadece bir enerjidir.... ve duygusal tabanlı her şey ... Sadece bir enerjidir.

Ve bu nedenle de değiştirilebilir, iyileştirilebilir, hareket ettirilir ve şifalanır.

HızlıcaKolaycaHazırlıklıAcısızHiçbir negatif sonuç almadan!

Tam akışı ihlal eden her şey evrensel kanunlara aykırıdır.

Tüm yükler, sıkıntılar önceden kullanılan tüm bu terimler sadece bir enerjidir ve basitçe şifalandırılabilir.

Temel Emotrance Tekniği

Emotrance’ın temelini öğrenirken enerji bedenimizde blokaj ve zedelenmelerin nerede olduğunu göstermek için tetikleyici kullanırız.

Bizler sıkıntının yeri konusunda rehberlik için beden hassasiyetlerini ve fiziksel yanıtları kullanırız.

Problemin nerede olduğunu bulduktan sonra, niyetimizi, şifayı ve cesaretimizi kullanmaya başlarız.

Adım Adım Emotrance Tekniği Uygulama

Bir tetikleyici bulun.Bedeninizi nerede etkiliyorsa buraya dikkatinizi verin .Yerleri not edin.Hisleri not edin.Enerjiyi gevşetmek için yumuşatıp hareket ettirin.Onun hareket etmek istediği kanallara dikkatinizi verin.Enerjinin kanallara hareket etmesi için nazikçe yardımcı olun.Enerjiyi doğal çıkış noktasına kadar takip edin.Tüm enerjiyi dışarıya doğru taşıyın.

Bu temel işlemi birkaç defa tüm kanal ve yolların akışının sağlandığına emin oluncaya, kendinizi tamamen değişmiş hissedene kadar tekrar edin.

Uygulama süresince, derin nefes alıp vermek şifanın her aşamasında çok etkilidir.

Emotrance uygulandığına, tam akış sağlandığında mükemmel sonuç tamamen enerji dolu hissetmek, daha kuvvetli, dengeli ve anda olmaktır.

( Dr. Silvia Hartmann Emotrance Kitabından)