Eminim ayni durumda olduğum kişiler var aranizda

Akrepp

Kayıtlı Üye
Simdiye kadar hep çok sağlam dostluklar kurdum bu sebeple hiç arkadaş sıkıntısı çekmedim nasıl ki evlenip küçük bir ilçeye yerleştim konumum dolayısıyla iş yerinde çevremdekiler tarafından çok kıskanıliyorum hep yakınlık kurdugum arkadaşlarım bir şekilde yamuk yaptı çekemedi arkadan konuşup yüzüme guldu uzun zamandır kimseye arkamı rahatlıkla dönemiyorum kimseye güvenemiyorum arkadaşlık kuramiyorum ve bu sebeple kendimi pasifize edilmiş dışlanmış yapayalnız hissediyorum hayatım boyunca bu tür duygular yaşamadım.insanlardan dolayisiyla kendimden nefret ediyorum reiki veya meditasyon yapmak istiyorum ama bir profesyonelden değil kendi kendime aşama aşama uygulayarak yapmak istiyorum resmen kendime güvenim gitti bana önerebileceğiniz yol yöntem var mı kendimle yeniden barışıp eski enerjime kavuşmam için.normalde hiç takmayacagim bu sorunlar aile yasantimi da etkiliyor

Taykel

Kayıtlı Üye
doğa yürüyüşüyap varsa etkinlikler bunlara katıl

xax2

Kayıtlı Üye
Başlıkta çok emin konuşmuşsun vallla ben senin gibi değilim şimdi bildiğim bilgiyide vermem açıkcası

Jroad

Banlı Kullanıcı
Kayıtlı Üye
Tamam konumun yüzünden mükemmelsin ve kıskanılıyorsun orasını net anladım. Evlenmişsin yapayalnız hissediyorsun orayı anlayamadım. Görücü üsulu olarak sevmeden felan mı evlendin naptın? Evlenince arkadaşlıkları bir kez daha masaya yatırmak gerekiyor. Sen artık arkadaşlıklara ikinci planda bakacaksın olsa olur veya olmasa olur diye ama görüyorumki aileni etkileyecek kadar ön planda tutuyorsun. Kendine güvenini çevren sağlıyorsa sen boşa evlenmişsin. Mantığını kavrayamamışsın.

Ü

Üye silindi 55028

Depresyon yaşayan hastalara internet kullanımını tavsiye ediyorlar.Yüzyüze konuşmaktan çekinen bu hastalar interneti kullanıyor.İnternette bir platform bulabilirsin.Arkadaşlarını orda seçip konuşabilirsin.Eskisi gibi bir arkadaş ortamın olmadığı için üzgün hissediyorsun.Bunu deneyebilirsin.

D

DAİMON

Depresyon yaşayan hastalara internet kullanımını tavsiye ediyorlar.Yüzyüze konuşmaktan çekinen bu hastalar interneti kullanıyor.İnternette bir platform bulabilirsin.Arkadaşlarını orda seçip konuşabilirsin.Eskisi gibi bir arkadaş ortamın olmadığı için üzgün hissediyorsun.Bunu deneyebilirsin.

Bunu ilk defa duydum. Ne yöntemler türemiş.
Tavsiye bile ediliyor demek. İnsanlrın bazıları sırf bu yüzden konuşmak istiyor olabilir bizimle. Hm...mm:unsure:

Ü

Üye silindi 55028

Bunu ilk defa duydum. Ne yöntemler türemiş.
Tavsiye bile ediliyor demek. İnsanlrın bazıları sırf bu yüzden konuşmak istiyor olabilir bizimle. Hm...mm:unsure:
Biraz problem odaklı oldu.Daha kuramsal yazarsam.Arkadaşlarıyla yaşadığı problemler bazı bitirilmemiş işlere sebep olmuş.Bu yüzden artık rahat davranamıyor.Bu bitirilmemiş işleri bitirmesi için boş sandalye tekniği gibi tekniklerle terapi görebilir.