elimin üzerinde beliren çizgiler.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
daha önce de birtakım şeyler yaşıyordum. ama anlattıklarım dün gece ilk kez bu kadar sık oldu. siteye yazmakla ilgisi var mı bilmiyorum.
Merhaba,

Bilinçaltınız site kaynaklı fazla etkilenmiş olabilir. Çünkü çok fazla şey okumuş ve hayaliniz de canlandırmaya çalışmış olabilirsiniz. Lakin bazı şeyleri öğrenmeniz de istenmiyor olabilir, ihtimal dahilinde bir durum. Kendi özünüze, içsel dinginliğinize dönmeye çalışmalısınız. Çünkü bu öz sizi siz yapan ve sizi tekrar tek bir beşeri yapabilecek tek güçtür. Ancak yaşamış olduğunuz olaylara benzer şeyleri yaşamış aile yakınlarınızın olduğunu düşünüyorum. Dikkatli ve iyi bir şekilde araştırmanızı rica ediyorum.

colligevirgorosas

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Bilinçaltınız site kaynaklı fazla etkilenmiş olabilir. Çünkü çok fazla şey okumuş ve hayaliniz de canlandırmaya çalışmış olabilirsiniz. Lakin bazı şeyleri öğrenmeniz de istenmiyor olabilir, ihtimal dahilinde bir durum. Kendi özünüze, içsel dinginliğinize dönmeye çalışmalısınız. Çünkü bu öz sizi siz yapan ve sizi tekrar tek bir beşeri yapabilecek tek güçtür. Ancak yaşamış olduğunuz olaylara benzer şeyleri yaşamış aile yakınlarınızın olduğunu düşünüyorum. Dikkatli ve iyi bir şekilde araştırmanızı rica ediyorum.
teşekkür ederim, bahsettiğiniz olgulara açıklık getirebilecek, araştırmamı yapabileceğim bir kitap var mı öneriniz? internette yazdıklarınıza benzer bir durum karşılığını bulamadım.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
teşekkür ederim, bahsettiğiniz olgulara açıklık getirebilecek, araştırmamı yapabileceğim bir kitap var mı öneriniz? internette yazdıklarınıza benzer bir durum karşılığını bulamadım.
Merhaba,

Ergun Candanın, gizli sırlar öğretisi ve yaşanmış esrarengiz olaylar adlı kitaplarında aradığınız cevapların belli bir bölümü var. İnternette zaten burada bahsedilen, konuşulan bir çok olayın direkt karşılığını bulabilmeniz mümkün değil. İnternet, aradığınızı değil size gösterilmek isteneni sunar.

colligevirgorosas

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Ergun Candanın, gizli sırlar öğretisi ve yaşanmış esrarengiz olaylar adlı kitaplarında aradığınız cevapların belli bir bölümü var. İnternette zaten burada bahsedilen, konuşulan bir çok olayın direkt karşılığını bulabilmeniz mümkün değil. İnternet, aradığınızı değil size gösterilmek isteneni sunar.
teşekkür ederim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
@rabiafurug, seçilmiş kişi değil siniz. Varlık yok. Olmuş olsaydı, ben fotodan görürdüm. Ama kendinizi varlığın varlığa insndirirsaniz, musallat edinmiş olursunuz. Burada " Dikkatimiz nerede enerjimiz orada" kanunu devreye girecek. Girmeye başladı bile. Koruyun kendinizi.

colligevirgorosas

Kayıtlı Üye
@rabiafurug, seçilmiş kişi değil siniz. Varlık yok. Olmuş olsaydı, ben fotodan görürdüm. Ama kendinizi varlığın varlığa insndirirsaniz, musallat edinmiş olursunuz. Burada " Dikkatimiz nerede enerjimiz orada" kanunu devreye girecek. Girmeye başladı bile. Koruyun kendinizi.
kafamdaki soru işaretlerini karşılayamadığım için soruyu buraya açıp bilgi paylaşımını almak istemiştim. çıkarımların uçlarda olduğunun ben de farkındayım, ama bu demek değildi ki kesin bir yargı bilip söyleneni kafama yerleştirdim, öyle bir durum yok sayın @Absoluta Virtute, ben bedensiz varlık konusunda, vefat etmiş bir insanın ruh varlığına yorumluyordum önceleri. yaşadığım, hissettiğim birtakım durumlar sonucu buraya konuyu açmıştım, teşekkür ederim

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
ama bu demek değildi ki kesin bir yargı bilip söyleneni kafama yerleştirdim, öyle bir durum yok sayın
Sevindim.

ben bedensiz varlık konusunda, vefat etmiş bir insanın ruh varlığına yorumluyordum önceleri. yaşadığım, hissettiğim birtakım durumlar sonucu buraya konuyu açmıştım, teşekkür ederim
Neden öyle bir karara vardiginiz?
Burada araştırma yaptığınızı yazdığınız. Herhangi eylem yapmadınız anladım kadarıyla.
Üzerinizde nekranin enerjisi yok. Nekromanti uzmanlık alanım.

colligevirgorosas

Kayıtlı Üye
Sevindim.

Neden öyle bir karara vardiginiz?
Burada araştırma yaptığınızı yazdığınız. Herhangi eylem yapmadınız anladım kadarıyla.
Üzerinizde nekranin enerjisi yok. Nekromanti uzmanlık alanım.
bedensiz varlıklar ve ötealeme dair kitaplar okuyup araştırmalar yapıyorum evet uzun zamandır, bu edimin ana kaynağı vefat etmiş olan bir tanıdığımdı. sonrasında garip gelen birkaç durum olduğunda ona yoruyordum, bir kaynakta, düşünülen ruh varlığının bunu hissedip bir şekilde geri his olarak aktarabileceğini okumuştum, yaşadığım yakaza hali de okuduğum benzer kaynaklarda, ruhlar tarafında birer geçiş, iletişim mümkünlüğü yarattığı yazıyordu. benzerlik içeriyordu. bu nedenle buna yorumluyordum. özelden iletişime geçebilir miyiz?