Elimdeki işaret nedir

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Daire icine alabilir misin isareti goremedim de

Ü

Üye silindi 56746

Bazen su forumdan gidesim geliyor...
Aynı şeyi bana da yapıyorlar çok üstüme geliniyor bazen, sorularım saçmaymış bilmem ne. Soru soramıyorum yorum yapamıyorum her kafadan bir ses öf (teşekkür ederim içimi dökmemi sağladın). Niye herkes her şeyi çok biliyor @dhardhar sanki koskoca evrenin sırrını herkes çözmüş de tek başıma kalmış gibiyim. Yoksa sır, sırrı çözmüş gibi davranmakta mı saklı? Sen bu konuda ne düşünüyorsun?

Faroo

Kayıtlı Üye
Mobilden alamıyorum ki kusura bakmayın dikkat li bakin

dhardhar

Kayıtlı Üye
Aynı şeyi bana da yapıyorlar çok üstüme geliniyor bazen, sorularım saçmaymış bilmem ne. Soru soramıyorum yorum yapamıyorum her kafadan bir ses öf (teşekkür ederim içimi dökmemi sağladın). Niye herkes her şeyi çok biliyor @dhardhar sanki koskoca evrenin sırrını herkes çözmüş de tek başıma kalmış gibiyim. Yoksa sır, sırrı çözmüş gibi davranmakta mı saklı? Sen bu konuda ne düşünüyorsun?
Bizim toplumumuzda fikrin iddiasi namus gibidir ama kisi namussuzdur. Namusuna sahip cikmaz ama fikrine inandigi seye sonuna kadar sahip cikar. Halbuki erden her ikisine birden sahip cikabilmektir veya tevazi gosterip eyvallah diyebilmektir.

Aklima nedense hep ben melamer hirkasini diye baslayan deyisi soylemek geliyor.

Dolunayınkızı88

Kayıtlı Üye
İş
Model bankacı golfçü
Benimde elimde kesik var, avucumun içinde, yaklaşık 6-7 yıldır geçmiyor. İşin garip tarafı yara, kesik oldu hayatımda elimde kolumda ama iz kalmadı, bu gayet net duruyor ve ben nereden geldiğini bilmiyorum

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Tam çarpı degil ol. İki çizginin kesişimi.
Biri hayat çizgisinden yukarı doğru ayrılan bir dal digeri ise ay tepesini tabiri caizse ikiye yaran samanyolu(sanatcı) çizgin. Dikkat edersen daha derin.

Buna, insanlara anlatırken "işaret" dersen ekstra bir şey ararlar haklı olarak.
Bu avuç içi çizgisi. İşaretten öte bir iz.

Çizgilerin çok belirgin oldugu için dikkatini çekmiş sadece.

Baktıgın zaman bunun da bir ilmi var. Hatt onu konuşuyorduk dün isabet oldu.

Hayat çizgin çok güzel görünüyor, tepelerin şişkince gibi akıl çizginde ay tepesine yönelmiş. O yarıkta iyidir. Bu duygularını iç dünyanı yazıyla bir şeyle dökme imkanı sağlar, hele ki birde ay tepen şişkinse ki bence şişkin.

Neyse çok girmeyelim. ? Hayırlsı, hayatta başarılar.