EL-VASİ ZİKRİNİ CEKERKEN YASADIGIM OLAY

Kaan75

Kayıtlı Üye
EL-VASI CELLE CELALÜHÜ DIYE GOZLERIM KAPALI BIR SEKILDE ZIKIR CEKTIGIM DE BIRDEN AĞLAMAYA BAŞLADIM VE OTURDUGUM BINANIN MERDIVEN BOSLUĞUNDA KAPIMA DONUK BIR ŞEKİLDE ASILI OLARAK KENDIMI GÖRDÜM.
ŞU AN HALA ŞOKUNU ATLATAMADIM. DEVAM ETMEM DOĞRU MU YOKSA BIRAKMAK MI ARASINDA KALDIM. YARDIMIZI VE DUSUNCELERINIZLE BANA TON VERMENIZI ISTIYORUM.

taroh

Kayıtlı Üye
Bilincalti mesaji gibi bilincaltin diyor ki yasadiklarin olume goturur.aglamanda negatif yuklerini tasiyamaman.aglayarak rahatlarsin.ayrica bu kadar negatifle yuklu iken neden boyle bilincsiz zikirler cekersin.once gusul yada namaz abdesti al. Salavat ve istigfar yap.bunlarda ruhun abdesti gibi biraz olsun yasanmisliklarinin negatif etkisini notrler. Bu negatif etkinin ustune neyin dalgalarini degistirecek baska seyler yukluyorsun.bilgisayar gibi coker psikolojin.

Berliner

Kayıtlı Üye
esmaları bilinçsiz şekilde çekmek doğru bir tercih değil bana göre. Çünkü ister istemez bazı kapılar açılıyor. Manevi alem sadece ulvi yani iyi görevlilerden ibaret değil. Kapı açılınca başkalarının da dikkatini çekmiş oluyorsun. Esmaları çekecek kişilere koruma yapmalarını tavsiye ediyorum. en azından gündeli ayetelkürsi ,hıfz ayetleri v.s okuyarak koruma usulünce korunma yapılırsa daha sıkıntısız ve huzurlu bir zikir çekersiniz.
Bırakın kesinlikle diyemem haddime değildir, tavsiyemi soracak olursanız ancak korunma yaparak çekmenizi tavsiye edebilirim

Ü

Üye silindi 58480

Allahin esma sisteminden devsirdiginiz bir esmayi Allahin oncelik sirasini ve desturunu tanimadan kendinize uyarlamaya calismissiniz.
Hepsi bu. Esma Allahin yarattigi ve sistemine monte ettigi latifeleri bilinmeyenli denklemleri ve sirlari daha yakindan gormek ve Allahi hakki ile taktir edebilmek icin cekilir. Ruhun yatirimi kavrayis tabanini acip genisletmek olmalidir. Zenginlik, ihtisem vs dogal zaten dogal yolda gelir.

Insanin yaptigi 1 tane sey; o seyi yaparak umursamadigi, goz yumdugu hatta cignedigi 10 tane seye esittir bazen.
Bilemezsiniz.

Iste zikir insanin bilinc altini iyice tanimasi icin gereken bir ibadet. Beklenti varsa sorun olmaz, ama gizli beklentiler Allahtan gizlenerek Onu birseylere mevcur birakma cabasi varsa iste Esmalar gulun dikeni haline gelir. Allah diye baska bir mabuda yonelmis olursunuz ve Allahin malzemesi artik calinti mal gibi durur.

Tabi sozum meclisten disari.

Kaan75

Kayıtlı Üye
Ben bu zikiri çekerken aşağıda yazılı olan resimdeki gibi bütün yüklerden kurtulmak için cektim.

"137 defa zikreden ve zikretmeye devam eden kimseler ne isterse istediğine ve dileğine kavuşur. Üzerinde gam,kasavet ve keder ağırlığı kalkar, rahata kavuşur, huzur ve mutluluk kazanır."
Bende şu an durum itibariyle buradaki yazılanlara göre huzur ve mutlu olmak istediğim için bu zikri 137 kadar tam çekemedim gözlerim kapalı iken gorduklerim sonucu yarim bıraktım.

D

DAİMON

Selamun aleyküm.
Esma ül hüsna tesirli bir zikirdir.
Öncesinde biliçaltınızı gereksiz bilgilerle kirlettiginiz için ve aynı zamanda bünyeniz okuduğunuz esmayı kaldıracak seviyede olmadıgı için ve birde mürşide ittiba etmeyince bu tür şeyler olabiliyor. Ciddiye almayın.
Çok ciddiye almak prim vermek demektir. Evham hiç bir zaman saglıklı sonuçlar doğurmaz.
Size en güzel tavsiye edebileceğim zikir mürşidsiz de rahatlıkla çekebileceğiniz
"Lâ ilahe illallah" zikridir.
Günde 700den fazla çekmemeye gayret gösterin.
Dua ile..

• Beğendim
Tepkiler: dgo