El Alma/Vefk Hakkında Soru

Bkbk

Kayıtlı Üye
Merhabalar, Önemli bir konu hakkında soru sormak istiyorum lütfen bilgisi olanlar yorum yazabilir mi?

Yaklaşık 1 yıldır devam eden bir ilişkim mevcuttu. Kendisinde el olduğunu bir süre sonra itiraf etti. Aileden gelen bir durumyanında birden fazla iyi ve kötü cini mevcut. Elbette bunun için kanıtlar gördüm duydum kendisinden. Benim böyle bir durumum yok onunla tanışana kadar da çok bilgi sahibi değildim daha sonradan böyle konulara vakıf oldum.

Asıl sormak istediğim çok basit bir aile tartışması sebebi ile şuan ayrıyız. Bize birşey yapıldı mı yapılmadı mı bunu bilmiyorum bunun için kimseyi de suçlamıyorum ancak bu da olası.

Baktırmak istiyorum yok ise vefk yaptırmak istiyorum. Eğer yaptırsam Bu kişi böyle bir durumda haberdar olur mu birçoğunuz belki elbette olur diyeceksiniz. Ancak Havvas ilmi ile ilgilenen biri veya bilgi sahibi biri lütfen yanıtlar mı?

Sitede yeniyim bir kaç yönetici yorumu okuyabildim.
Lütfen İslami boyutu ile ilgili günah vb. yorumlarında bulunmamanızı rica ediyorum herkesin kendi hür iradesi mevcuttur.

Teşekkür ederim şimdiden ??

Moderatör tarafında düzenlendi:

dünyalı

Kayıtlı Üye
çok basit bir aile tartışması neticesinde şuan ayrıyız demişsiniz.....Aile konusu hiç bir zaman basit bir konu olamaz....Sizin görmediğiniz yada önemsemedeğiniz şey bir başkasının ince çizgisidir sınırıdır kutsal alanıdır....İlişkiyi çıkmaza süreklememek adına Belkide sizin göremediğiniz gerçeklerin farkına varıp yollarınızı ayırmış olabilir....Aile uyumları her zaman önemlidir..... Evlenen sadece iki kişi olmuyor....Aranızdaki ailesel sorun karşılıklı iletişimle çözümlenilmiyorsa devamlı vekf mi tazeleyeceksiniz ?
dene dene nereye kadar?

Bkbk

Kayıtlı Üye
çok basit bir aile tartışması neticesinde şuan ayrıyız demişsiniz.....Aile konusu hiç bir zaman basit bir konu olamaz....Sizin görmediğiniz yada önemsemedeğiniz şey bir başkasının ince çizgisidir sınırıdır kutsal alanıdır....İlişkiyi çıkmaza süreklememek adına Belkide sizin göremediğiniz gerçeklerin farkına varıp yollarınızı ayırmış olabilir....Aile uyumları her zaman önemlidir..... Evlenen sadece iki kişi olmuyor....Aranızdaki ailesel sorun karşılıklı iletişimle çözümlenilmiyorsa devamlı vekf mi tazeleyeceksiniz ?
dene dene nereye kadar?
Teşekkürler yorumunuz için, konu kapanabilir ben nereden kapatacağımı bilmiyorum