Eksikliğini hissettiğiniz varlıklar oldu mu?

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Benim tonlarca var. Cinler, yaratan isa hatırdıklarım ve hatırlamadıklarım. Evlerden muska çıkartmam, falda ölecek olanı zamanı vermem insanların hayranlıkla bahsettiği büyücü hocaları rezil kepaze etmem, geleceği geçmişi görmem kanıtlamam derken tonlarca olayım nerede? Geçmiş zamanlardan aramızda olanlar az çok hatırlar konularımı. Bazen bende hatırlarım geçmişimi amacımı. Yani her gece. Yaratanla yürümüş birisiyim milelt ondan söz işitmiş. Onu görmüş. İsayı görmüş cinleri sayısız şekilde görmüş duymuş ilişkiyi de girmiş. Güzel zamanlardı.. Biliyor musunuz hepsine ihanet ettim. Ve ne yaptıysam da arkasındayım halen daha. İnsan oğlu verilene tahammül eden birisi olmamıştır hep daha fazlasını ister bunu istememelisin diyenler de dahil. Bana her ne verildiyse haklı olarak verilenle yetinmedim. Bir görünün hep daha fazlasını istedim. Suçlarımdan birisi buydu. Yaratan sana yolu çizer sende yürürsün. Yürümezsen yolda teksin. Ben bunu hiç anlamadım. Yaratanın sayısız gösterdiğini rüya ve olayların peşinden gittiğimde hep sonuç aldım. Görev gibi düşünün size verilen bir görev yaparsın ve yenisi gelir. Kazancın da olur. Ben ne kazandığımı anlamıyordum o zamanlar. Mutluydum beni tanıyanlar mutluydu gördüklerinde yaşadıklarında ama bir şey eksikti. O da sorgu. Nedenleri sorguladığımda bir çok sonuca vardım. Vardığım sonuçlar tam bir kaos. Dinler, insanların özellikleri yada özelsizlikleri, amaçları hatta yaratanın sistemi. Farkındalık güç bir yetiymiş buna sahip olunca anladım. Yargıladığım ve onaylamadığım insanların davranışlarına bakınca robot gibiler derdim ki hala derim. Ama onlar yaşıyorlar birde kendime bakınca ben artık bu yaşama uyumlu olmadığımı fark ettim. Ne yazacaktım ne oldu. Bazılarınızın doğa üstü olaylar görmeye aç olduğunu biliyorum. Bende istedim geçmişte istediklerinizin kat ve kat fazlasını. Cinler kimmiş? Padişahı annemle evli idi. Ölümden haber alırdı. Çocukluğum zaten isa ve yaratan ile geçti. Yani istediklerinizin kat ve katını da yaşadım.

Gördüklerim ve işittiklerimi hatırlayınca her bir varlığın bunlara tanıklık etmesini bende istedim. Fakat aynıları sizde olmayacaktır. Ancak diğer boyuttan varlık yada her en ise görmeniz çok basit. Büyüler vefkler astral sayahetin kitaplarını yazıp astrale çıkamayan şartlatanlar ve her ne ise boşverin.. Özümüzde ayahuasca var. Şamanlıktan gelen binlerce yıldır değişmeden bize ulaşan. Araştırın temin edin ve uygulayın. Ayahuasca size istediğinizi verir. Boşuna aklınızı gereksiz safsatalar ile doldurmayın. Medet de ummayın. İnsanlardan yardım dilenmeyin, etmeyecekler. İsteyene de siz izin vermeyeceksiniz. İnsanoğlu aslında basit.

Karşınız da 10 tane insan olduğunu hayal edin. 5 i kadın 5 i erkek. Her birinin fiziksel özellikleri farklı, kültür seviyeleri de farklı. Ve hepsinin tek bir amacı var size yardım etmek. Hangisini tercih edersiniz?

Yaratanın sistemi ise daha basit. Hangisini tercih edeceğinizi bilir ve çözüm onda değildir. Ve sana der ki sen yanlış kişiyi seçtin. Tüm suçlu sensindir.

Bu yazdıklarım varolan dinlerden bağımsız ancak yaşanılandır.

Neyse içimden geçenlerin harfini yine yazamadım.. Arada bloguma yazardım yıl oldu mu son konuyu açalı bilmiyorum. Birde buraya aktarmak istedim. Kendinize ve dünyaya iyi davranın. Alacağınız ve almayacağınız her bir kararı düşünün.

İbisu

Kayıtlı Üye
Allahım .... şu emojiyi nerden buldunuz mabette yok diyordum ben de

Anestezi96

Kayıtlı Üye
Yazınız oldukça karışık o anki ruh halinizle yazdınız muhakkak, düşüncelerinizi kimse değiştiremez çünkü kimse sizin yaşadıklarınızı yaşamadı evet hepimiz belli bir amaç bir rol için dünyadayız onu tamamlayıp gideceğiz ama kader varsa kaza da vardır seçimler bize ait seni yaratan muhakkak ki senin neyi seçeceğini de bilir bazen kadere sığınmak seçimlerimizden kaçmaktır, bu dünya imtihan yeri dünya da mutluluğu arayanlar sonunda hüsrana uğrarlar
ben artık bu yaşama uyumlu olmadığımı fark ettim.
Bunu sadece siz değil bir çok insan hissediyor, yalnız değilsiniz bunu unutmayın.

KronoM

Kayıtlı Üye
Bişey dicem bizlerin göremedikleri şeyleri görebilirsin ama sen insan bedenindesin. Bu dediklerin insan bedenine fazla, koskoca Allah peygamberlere bile kendini göstermemiş çünkü insan ruhu ve bedeni bunu kaldıramaz. Koskoca dağa gösterdiğinde dağ erimiş sen düşün.
O gördüklerin ise ve Allah değil başka varlıklar olabilir. Sana o özellikleri veren cinler olabilir cinler sana bu özellikleri veriyorsa sana yalan şeylerde gösterebilir...