Eft % 100

  • Konbuyu başlatan angeldream
  • Başlangıç tarihi
A

angeldream

Siz ve ben duygusal özgürlüğe doğru bir yolculuğa çıkmak üzereyiz. Daha önce hiç yaşamadığınız bir şey olacak. Söz veriyorum. Bir sihirli halı üzerinde yanılsamayla biten bir hayali gezinti olmayacak. Size gerçek sonuçları vermek üzere yöneltilen bir gezinti olacak. Doğrusu korkularınızı, fobilerinizi, travmatik anılarınızı, öfkenizi, suçluluğunuzu, kederinizi ve diğer bütün sınırlandırıcı duyguları başınızdan atabilme yeteneğini geliştireceksiniz. Ve bu uzun yıllar süren oldukça yavaş ve finansal açıdan tüketici seanslar gibi olmayacak. Genellikle, en şiddetli olumsuz duygular bile birkaç dakika içerisinde ortadan kaybolacak. Bu kursu ögrendikçe ve teknikleri kendinize uyguladıkça, ihtiyacınız olan bütün kanıtları göreceksiniz. Ayrıca sınırlamalarını da öğreneceksiniz. EFT herkes için her şeyi yapmamaktadır. Ama yapacağı şey sizi şaşkınlıga uğratacaktır. Uzun yıllardır bunu yapmama rağmen beni hala şaşkınlıga uğratmakta. Aklıma gelmişken, EFT bu yazıda kapsanandan çok daha fazlasını yapmaktadır. Ben burada sadece kapağı bir parça araladım ve içeriye bakmanıza izin verdim. Geri kalanı siz belirleyeceksiniz. Bir İyileştirme Gökdeleninin zemin katındayız. Sağduyunuz size EFT’den olumsuz yan etkiler dışında bir şey beklememenizi tavsiye edebilir. Bunun nedeni şunlardır:

Cerrahi prosedürler yok.

İğneler yok.

Hap veya kimyasallar yok.

Vücudu itme veya çekme yok.

Bunların yerine vuruşu, mırıldanmayı, saymayı ve gözlerinizi çevirmeyi kapsayan bazı nispeten zararsız prosedürler var. Şu ana kadar 1.000’den fazla kişi EFT’yi kullandı ve şikayetlerin sayısı %1’in oldukça altındadır.
Belki de bununla ilgili olarak biraz daha alçakgönüllü olmalıyım, ama EFT’nin dünyanızı çarpıcı bir sekilde değiştireceğini düşünmekteyim. Bu noktada bir parça esnek gözüktüğünü biliyorum ama bu teknikler Bağımsızlık Bildirgesi ile önem açısından yarışabilirler. Bazıları için bunlar Bağımsızlık Bildirgesidir. Bağımsızlıktan kastım olumsuz duygulardan özgürlüktür. Gelişmenizi ve sizi kapasitenizi gerçeklestirmekten alıkoyan gizli engelleri aşmanızı sağlayan şey özgürlüktür. Yıllar süren kendinden şüphe etmeden veya konuşma yapma isteksizliğinden veya sevilen birinin kaybından duyulan üzüntüden veya öfkeden veya tecavüz ya da diğer işkence biçimlerini kapsayan olumsuz anılardan özgürlügü kastediyorum. Daha fazla gelir kazanma, bu iş konuşmalarını yapma, yeni bir işe başlama, spor puanınızı arttırma, kilo verme, insanlarla rahatlıkla yakınlaşma veya bir konuşmacı, şarkıcı ya da komedyen olma özgürlüğünü kastediyorum. Bu hapları kullanmanıza, alkol almanıza, bu sigaraları içmenize veya buzdolabını talan etmenize neden olan endişeden özgürlügü kastediyorum. Sevgiyi kolaylıkla ifade edebilme ve bu gezegende incelikle ve güvenle yürüme özgürlüğünü kastediyorum. Şiddetli korkulardan veya fobilerden veya endişeden veya panik ataklardan veya travma sonrası stres bozukluğundan (PTSD) veya bağımlılık yaratıcı tutkulardan veya depresyondan veya suçluluktan, hastalıklardan ve bunlar gibi şeylerden özgürlüğü kastediyorum. Daha önce de söylediğim gibi, EFT’nin dünyanızı çarpıcı bir şekilde değiştireceğini düşünmekteyim.


EFT’de uzun, aşırı fazla süren “bana hayat hikayenizi anlatın” özelliği yoktur.

Hap yoktur.

Acı vererek iyileştiren geçmiş travma olayları yoktur.

Aylar veya yıllar sürmez.

Kısa bir sürede gerçekleşir ve genellikle kısa dakikalar içerisinde yapılır.

İnsanlar genellikle kalıcı olarak basit bir şekilde kendi duygusal ağırlıklarının ötesine geçerler ve yaşamlarını daha etkin bir şekilde devam ettirirler. EFT, vücudun enerji sistemindeki dengesizliklerin kişinin psikolojisinde derin etkilere sahip olduğu bulgusuna dayanmaktadır. Vücudun belirli noktaları üzerine vurarak bu dengesizliklerin düzeltilmesi genellikle hızlı çarelere yol açar. Hızlıdan kastım bir çok sorunun birkaç dakika içerisinde yok olmasıdır.


Sevgimle...
 

gypsy

Kayıtlı Üye
Katılım
17 Nis 2009
Mesajlar
43
Tepkime puanı
0
Konum
İZMİR
İş
doktor
eft ile ne kadar zamanda günde kaç kere yapılarak kaç kilo veriliyor..?arkadaşlar bunu uyguluyarak vereniniz varmı ne kadar verdiniz ve süresi ne oldu?sevgili angel eft yi okudum zayıflamak için olumlamalar neler olabilir?
 
Üst