Duvarda gördüğüm arapça yazı

Talgaran

Kayıtlı Üye
Sabaha karşın uyudum 4.00 gibi bir rüya gördüm uyandım uyku felci gibi birşey oldu kalktım duvarda birşey vardı çözemedim ama yaklaştım arapça birşeyler yaziyodu hemen kalktım oturma odasına gittim sonra tekrar uyudum. Daha öncede forumda böyle konu açmıştım farklı hesapla bu sefer gördüğüm yazı Arapçaydı.

Talgaran

Kayıtlı Üye
Göz alışkanlığı dijital cihazlar vb şeylerle ilgili olduğunu sanmıyorum çünkü arapçaya hiç maruz kalmıyorum bir ortamda

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ya
Sabaha karşın uyudum 4.00 gibi bir rüya gördüm uyandım uyku felci gibi birşey oldu kalktım duvarda birşey vardı çözemedim ama yaklaştım arapça birşeyler yaziyodu hemen kalktım oturma odasına gittim sonra tekrar uyudum. Daha öncede forumda böyle konu açmıştım farklı hesapla bu sefer gördüğüm yazı Arapçaydı.
Yatağın yanında bu tür durumlar için kalem kağıt bulundurmak gerekiyor. Uyanır uyanmaz o arabca yazıyı çizmeye calismaliydiniz.
Madem arabca ilk defa görmüyorsunuz. Belki de okumayı öğrenmelisiniz. Bir dahaki sefer gördüğünüz zaman mesajı okursunuz.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ya
Yatağın yanında bu tür durumlar için kalem kağıt bulundurmak gerekiyor. Uyanır uyanmaz o arabca yazıyı çizmeye calismaliydiniz.
Madem arabca ilk defa görmüyorsunuz. Belki de okumayı öğrenmelisiniz. Bir dahaki sefer gördüğünüz zaman mesajı okursunuz.

Talgaran

Kayıtlı Üye
Ya

Kur'an'da ki ayetler gibi yazı gibiydi anlayamadim secemedim ama Arapçaydı az bişey okumayı biliyorum arapça R harfini kesin görmüştüm. Bundan önce düz yazı görmüştüm şimdide arapça gördüm.

Ruhsar

Banlı Kullanıcı
Benim de sol kolum da belirmişti bir ara ve sonra yok olmuştu. R harfi bende de vardı ama elif harfi ters 9 harfi gibi bir şey vardı kameraya çekmek istediğim de ne hikmetse kameraya gözükmüyordu yazı.

Ruhsar

Banlı Kullanıcı
Sorun aslında ayni konuyu açmış olman.

Kelimeyi yine kaydetmediysen ne yapabiliriz.

Zihninin oyunu der geceriz 🤷‍♀️
Aynı konuyu ister açar ister açmaz demek ki tatmin edici cevap bulamamış belki bilgili birine denk gelirim ya da benzer duruma diye açmak istemiş olabilir. Geçersin bu arada geçeriz değil. Yani ben sevmiyorum bunu biri soru sorar karşı ki onu ciddiye almaz , empati kurun.

Talgaran

Kayıtlı Üye
Sorun aslında ayni konuyu açmış olman.

Kelimeyi yine kaydetmediysen ne yapabiliriz.

Zihninin oyunu der geceriz 🤷‍♀️
Birincisi aynı konuyu açmadım daha önce buna benzer yaşadığım bir konuyu açtım bu farklı. İkincisi zihnin oyunu olamaz çünkü ben arapça harf kullanmıyorum görmüyorum okumuyorumda nasıl zihnimin oyunu olacak? Göz yanılsaması gibi bir neden olduğundan emin olsam buraya açmam zaten.

Punishment

Banlı Kullanıcı
Aynı konuyu ister açar ister açmaz demek ki tatmin edici cevap bulamamış belki bilgili birine denk gelirim ya da benzer duruma diye açmak istemiş olabilir. Geçersin bu arada geçeriz değil. Yani ben sevmiyorum bunu biri soru sorar karşı ki onu ciddiye almaz , empati kurun.
Yok ben ciddiye almasam yazmam. Belki farkli bir dil bile olabilir diye onu da yazdim.

Önceden böyle bir konu açtım yaziyor soruda. Daha iyi yardımcı olabilmemiz için kaydetmesi lazim. Bunu söylemeye çalışıyorum. Gerginliğe gerek yok. ;)