Duvar saati ilgincligi

utay24

Kayıtlı Üye
Merhaba. Daha oncede forumda yazmistim. Evde ve bende bir takim sikintilar yasadigimi. Bu anlatacagim olayin digerleriyle bir baglantisi varmi bilmiyorum.
Simdi bir hafta once akrabalarimin hepsini ziyaret ettim. Onlarda kalarak bu 3 gun surdu. Eve dondugumde ise yattigim odadaki duvar saatimin guncel saatten 4,5 saat geriden devam ettigini farkettim. Simdi saatin pili bitse veya zayiflasa anlarim ama suan saat tikir tikir isliyor. Pilde veya saatte bir problem yok. Bunun benzerini yasayan veya bu konuda bilgisi olanlardan cevap beklemekteyim.

star53

Kayıtlı Üye
Benim kol saatim de farkettirmeden arada boşluyor. Böylece ben saat akıyor zannederken ufak şakalar yapıyor. Sizinki de aynı durum gibi. Kötüye yormayın.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Saat takılmıştır.
Şimdiki tüccarların yatacak yeri yok.

İyi akletmişsiniz. Her gün mabet teyiz, her gün öğrencilerden cin vakaları dinlerim ama inan hiç saatin işleyişinden anormal bir vaka çıkaramazdım.
Ben ya fazla normalleştirdim ya da siz çok hassas bir dönemde geçiyorsunuz.

Bu olaydan çıkarımım. Kafaya takmayın. Kafaya taktıkça rahatsız edilmeler artar. Yani dönemsel rahatsız edilmelerinizin sebebi kafaya takıyor oluşunuz.
Sıkıntılarınızın yegane sebebi budur.
Mabet e ugramayınız.

Enerjisinerji

Banlı Kullanıcı
Ben varlıkların yerinde olsam saati geriye almazdım yere düşürürdüm Ya da camını çatlatırdım.Daha korkunç olurdu

utay24

Kayıtlı Üye
Ben varlıkların yerinde olsam saati geriye almazdım yere düşürürdüm Ya da camını çatlatırdım.Daha korkunç olurdu
Korkuncluk kismina gelirsek ruya aleminde yeterince ugrasiyorlar.
Saate bir zarar geldigi yok suan sadece bazi gunler ileride oluyor bazi gunler geride oluyor. Bu tesaduf degil bence. Ayrica saate zarar verseler ne olurki ben bizzat bazi seyleri gordukten ve duyduktan sonra saat isi biraz cocuk oyuncagi gibi kalir.