Düşünceler Diyarı ve Volan451

Demre

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim ama hayal gücü derken ne demek istediğinizi anlamadım bana bunları minnak anlattı ben yazıya döktüm sadece
Hangimizin neye inandiginin bi onemi yok kisacasi. Yazmaya ve paylasmaya devam ederseniz, sahsen buyuk bir zevkle okurum. Basarilar...

Ü

Üye silindi 45859

Güncelleme gelmemiş, tam bir kalp kırıklığı. Xanax ve papatya çayından sonraki güncellemeleri merakla takip ediyordum oysa. Kurgu son derece güzel, öznel ve gerçek bir deneyim olduğu iddiasındaysanız üzülerek bunların sanrılardan ibaret olduğunu ifade etmek durumundayım. İlaçlarınızın kullanımıyla ilgili psikiyatristinizle yeniden görüşmeli ve ilaçlarla tükettiğiniz diğer besinleri de gözden geçirmelisiniz. Şayet bu bir kurguysa yanılmıyorsam internette böyle öykülerin yayınlandığı ve ciddi bir kitleye ulaşılabilen yerler olduğunu eminim biliyorsunuzdur. Buradaki yeni öğrenen arkadaşların kafasını karıştırmamak adına öyle bir platforma yönelmenizi tavsiye edebilirim.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ne düşünüyorsun anlat, dinleyelim ve yorumlayalım bakalım.
Hayal gücünüz çok kuvvetli. akıcı bir hikaye bilim kurgu romanından alıntı gibi. Yazdıklarınız içinde gerçeklik payı olan şeyler var tabiki reptilian ve dünyayı yöneten aileler vb gibi ama tabiki dünyayı kurtaracak sadece dört kişinin olduğu seçilmiş olduğunuz dışında.. siz önce kendi hayatınızı kurtarın :)
Hikayenin devamını yazarsanız zevkle okuruz :)