Durugörü hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rahent

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar, durugörü yeteneğimi geliştirmeye gayret ediyorum. Öncelikle meditasyon muzikleri ile meditasyon yaptığım zaman uyku ile uyanıklık arasında gerçekleşiyor durugörülerim. Yani yatağımda sırt üstü uzanırken genelde. Daha önce bir kere net bir şekilde istediğim şeyi görmüştüm. Bundan sonraları hep gözlerim kapalı abuk sabuk anlamsız şeyleri görüyorum. Mesela hiç tanımadığım iki adam tartışıyor veya boş bir odada sehpanın üzerinde telefon, durugörüde odaklanmaya yardımcı olacak öğeleri arıyorum. Görülerim var ama bana anlamsız çok bağlantısız kişi veya olayları görüyorum.. Nasıl spesifik birşey üzerine yoğunlaşabilirim meditasyon esnasında çünkü zihnimi temizlediğim zaman odaklanamıyorım istediğim duruma ve rastgele görüler çıkıyor ekrana

Rahent

Kayıtlı Üye
Flood için çok özür dilerim, ama bir yönetici benimle irtibata geçebilir mi? Teknik bir şey için yardımı gerekli.. Teşekkürler.

hakancem42

Kayıtlı Üye
Evet Bende Destek Verıyorum ılgılenenler olacaktır Bekliyoruz.

bendekiben

Elit Üye
Anlamsız gibi görünen seyler belkide sizinle hiçbir alakası olmayan görüler görmeniz doğal çünkü beyin o titrreşim seviyesine geldiginde aynı frekansda olan seyleri algılar radyo gibi sadece o frekansa uygun bir alım seviyesini yakalamışsınızdır.Titreşim seviyeleri farklılıklar gösterebilir beyninizin ürettigi akım her an aynı olmaz .Durugörüdede farklı boyutsal zamanlar mekanlar var mantığımızin algılıyabileceğinden daha karışık.Odaklanamadığımızda bu mekanlara istemsiz gidilebiliniyor.İmajine ilk basamak ve önemli pratik yaptıkça düzelecektir.Ama herzaman istediklerinizi goreceksiniz diye bir kaide yok malesef.

meraklı09

Banlı Kullanıcı
bende duru görü çok garip oluyor mesela odaklanınca çok geriliyorum sanırım hiç bir şey olmuyor ama bir ortamda mesela şimdi şöyle bir şey olacak diye dalgayla karışık espri yaparken o olay gerçekleşiyor bu durumun sebebi ne olabilir sizce

bendekiben

Elit Üye
Odaklanınca gerilmenizin sebebi korkularınız ya kendinize güvenememekten .Mesela ya gördüklerim doğru çıkmazsa yada ya göremezsem başarılı olazsam korkusu.Kendinizi kasmayın gevşek bırakın akışa bırakın rahatladıktan sonra istdiğinize odaklanın herşeyin başı iç huzur.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Duru görüden önce aracılar deneyebilirsiniz. Tarot, kahve, bakla vs vs gibi. Başka bir enerji alanının açtığı kapıyı kontrol etmek insan beynini kontrol etmekten daha kolaydır. Milyonlarca bilgi duru görü sirasına çağrışım için geleceği için size Anlamsız gelebilir. Ilk önce basit çalışmalar yaparak kendi bilinçaltınızın nasıl izlediğini anlarsanız daha kolay işin içinden çıkabilirsiniz.

Eskiden bende aynı sorundan muzdariptim. Astroloji, numeroloji, tarot gibi bir konuda kendimi teorik olarak da güçlendirdikten sonra öz yeteneğimi daha kolay kontrol edebilir oldum, gördüğüm pek çok Görüntünün gerçeğe en yakın bilinçaltından sahneler olduğu gördüm. Örneğin bir kişi için gelen bir aşk olduğunu gördüm diyelim. Gördüm Görüntülerden biri bir filim artisti olabilir. Aslında ban alanlarındaki istenen ona benzer bir kişi olacağı. Ya da gelecek bir haberi var diyelim. Ben bunu bazen telefon direği olarak görebiliyorum. Yani bazı Görüntüler birebir iken bazı Görüntüler benzerleri olabilir,

doğru soru sormak, doğru niyet etmek ve serbest bırakmak çok önemli zorlamadan akışına bırakmak gerekir. Meditasyon tek başına bir duru görme yöntemi değildir. Meditasyonun asil amacı şuur dan uzaklaşıp şuur altına ulaşabilmektedir. Bu şuur altı gelecek ile ilgili görürler alacağımız anlamına gelmez. Maditasyondaki amaç engelleyici şuurdan uzaklaşmak olmalı.

Rahent

Kayıtlı Üye
Peki sayın urum, sarkaç da bir aracı olarak kullanılabilir mi?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Tabiki. Nerdeyse herşey aracı olarak kullanilabilir. Kum, Bağırsak, su, kemik, bir şarkı vs vs

hakancem42

Kayıtlı Üye
URUMHAMATAHAYİL nasıl yani ben tam olarak anlamadım aracı yanı nasıl kullanacagız onu bişeyler söylermısınız rica etsem teşekürler ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...