Duru görü Yeteneği Olanlar İçin

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Duru görü diye tanımlayabileceğimiz duruma yardımcı bir çalışmadır bu anlatacağım. Bana aittir.

Gelebilecek bazı sorular ve cevapları (konu dağılmasın diye):
-Zamanı yazmamışsınız? Bilerek yazmadım, belli bir tecrübede olanlar için açıldı konu, belirli tecrübelerdeki insanlar için de zaman sınırı yok, kaliteyi artıracak saatleri var o ayrı.
-Zararlı olabilir mi? Evet hem varlıksal hem evrensel kökenli sizi negatif etkileyebilecek tesirler olabilir. Korunma yöntemleri bilmeyenler uygulamasın.
-Hangi malzemeleri kullansak daha iyi? Ne kadar doğal olursa o kadar iyi.
-Bu yöntemle neler yapılır? Zaman-mekan boyutu bükülerek olaylar, durumlar, eşyalar,varlıklar (bazı durumlarda) ve kişiler izlenebilir.
-Zaman dışında eksik bilgi var mı? Evet var. Sadece anlattığım şekilde de görü alırsınız, daha fazlası için daha fazla bilgi var ama bu kadarını anlatmak yeterlidir açığa.
-Kaynak? Ben.

Evvela uyarı yapmak ihtiyacı duyuyorum. Bu çalışmayı lütfen önüne gelen kullanmasın çünkü farklı şeyler olmasını istemeyiz. Tehlikeli kapıları açabilirsiniz ve bunun farkında bile olmazsınız zira.
En azından varlıklar konusunda biraz da olsa tecrübesi olan (her ihtimale karşı) ve biraz da olsa bakım yapabilen veya iyi duru görü yeteneğine sahip kimselerin yapmasını tavsiye ediyorum. Sonuçta burada her hangi bir korunma, çember veya benzeri bir yöntem anlatmayacağım, direk yöntemi açacağım. Kısacası emniyet kemersiz son hızla gitmeyi tarif ediyorum, emniyet kemerini kullanmayı bilmeyen bu yola çıkmasın..

Burada çalışmanızın kalitesini arttırmak için kendi yaptığınız yaklaşık 40cm veya 50cm çapında (d=40/50, r=20/25) içi siyah bir kap gerekir. Bu kap alçı veya kilden yapılabilir ama içi ne olursa olsun simsiyah yapılmalıdır. Bu kabın merkezine KAF harfi ق çizilir daha yapım aşamasındayken. Yani diyelim ki kilden yapıyorsunuz bu kili sertleştirmeden önce oraya bir KAF harfi ق çizeceksiniz ki o öyle kalacak.
Kabınızla uğraşırken lütfen kendinizi meditatif bir duruma sokun ve bu halde yapın kabınızı. Kötü niyet veya negativite barındırmayın. Önce kendinizi maddi-manevi arındırın.

Kabımız kullanıma hazır hale geldikten sonra içine temiz su dolduracağız. Bu su kar, yağmur veya akarsudan alınan bir su olursa pek iyi olacaktır. Zamanınızı siz kendinize göre belirleyin (burada böylece biraz olsun tecrübe giriyor devreye bu sebeple bunu böyle yazdım ki önüne gelen yapmasın )

Buradan sonra geliyoruz tekniğimize.
Besmele çekin. 7 kere Ya Allah zikri çekin. 7 kere (kendi günü ve saatinde ve adedinde de okunabilir) ''Ya Alim Celle Celalühü'' zikredin. Sonra şuurunuz uyuşuna kadar ''Ya Basir-Ya Allah'' zikri yapın.
Suyu önünüze alın ve odaklanmaya başlayın. Ortadaki KAF ق harfini siyah renk ve sudan dolayı muhtemelen göremeyeceksiniz ama hem o harfe hem de suyun bütününe aynı anda odaklanmanız gereklidir. Burada odağı arttırmak için, bedeninizi saran enerji kalıbınızı yavaş yavaş üçüncü gözünüze doğru yoğunlaştırarak, bu enerjiyi tek bir noktadan yani 3. gözünüzden daha önce odağa başladığımız iki bölgeye doğru tek bir demet olarak yoğunlaştırıyoruz. ve buna görmeyi istediğimiz şeyin niyetini de saat yönü tersine dönen bir spiral gibi ekliyoruz. Burada tam odağı sağlayıp, enerjiyi tam odakladıktan sonra zihnimize bu sefer saat yönünde spiral olarak gelen görüntüler için izin veriyoruz. Burada bir tür sirkülasyon oluşturacaksınız. Enerjiyi ver, görüyü al. Bunu ister gözünüz açık ister kapalı yapın bir süre sonra tabiri caizse HD kalitesinde görüntüleri alacaksınız zaten iki durumda da.
Burada enerjinizi sirküle ederken bir püf noktası bulunur. Siz enerji verip görü alırken, o görüyle aslında size bir miktar enerji dönüşü olacaktır. İşte o enerji kullandığınız suyun gücüdür. Bunu da kullanabilirsiniz. Bu sebeple kar, yağmur veya akarsu dedim.
İşiniz bitince ''Allahümme entesselam ve minkesselam tebarekte ya zelcelal-i vel ikram / Allah'ım sen selamsın. Selamet de sendendir. Ey celâl ve ikrâm sâhibi sen münezzehsin, sen yücesin'' diyin, 7 kere Ya Allah zikri yapın kalkın suyu besmele ile toprağa dökün. Her seferinde yeni taze su kullanın. Evin içindeki saksıya olmaz. Balkonda saksı varsa da başka yer bulamazsanız oraya dökün.

Denemelerinizin sonuçlarını paylaşmak isterseniz bile detay vermeden paylaşmanız gerekir. Bunu unutmayın.

Sağlıklı görüşler dilerim..

AğLan

Kayıtlı Üye
güzel paylaşım olmuş yararlı gerçekten ilk defa tam gibi sayılcak bi görü yeteneği sunulmuş çok saolun bu 2000 bilinçlenme yılıymış artık İNŞALLAH bizde bilinçlencez hazırlancaz sizin ve gizlimabet sayesinde

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
güzel paylaşım olmuş yararlı gerçekten ilk defa tam gibi sayılcak bi görü yeteneği sunulmuş çok saolun bu 2000 bilinçlenme yılıymış artık İNŞALLAH bizde bilinçlencez hazırlancaz sizin ve gizlimabet sayesinde
Bu yöntem aslında tam. :)
Hedef duru görü yeteneğini araç istifadesiyle kullanmak olduğu için eksik değil.
Eksik olan sadece ek güvenlik tedbirleri ve ileri düzey işler için bazı eklentiler.
Zaten duru görü yeteneği olmayana yetenek kazandırmaz, hali hazırda bir yeteneği olana katkıda bulunur.
Örnek vermek gerekirse, tarotta yeteneğiniz olmasa dahi sembol çözümleme tekniği ve bilgisi ile de bakabilirsiniz ancak yeteneğiniz varsa tarot sadece araçtır ve bu aracı çok iyi kullanabilirsiniz. Yeteneği olanla olmayanın tarot bakma farkı budur. Bir de varlıklarla ilişkili tarot bakımları var o da bir tür ve bu tür bakım yapanlar farkında olmasa bile çok yaygın. Bu da çeşitli sorunlar getirebiliyor.

Burada tarifini verdiğim araç ise yeteneği olmayan için sadece süs eşyasıdır. :)
Bu tarifteki araçla duru görü yeteneği olanlar, varlıklar olmadan da görü alabilir. İşe varlık katmak isteyen de, varlık konusuna aşinaysa yine varlıkla da kullanabilir bu aracı. Ancak her bakım ve uzak enerji yönlendirmeli bakımda olduğu gibi buna da bazı münasebetsiz varlıklar dahil olmak isteyebilir. Hem de su elementi kullanıldığından bu münasebetsizlerin sayısı artabilir. Bu yüzden yazıda uyarılarda bulundum.

AğLan

Kayıtlı Üye
Bu yöntem aslında tam. :)
Hedef duru görü yeteneğini araç istifadesiyle kullanmak olduğu için eksik değil.
Eksik olan sadece ek güvenlik tedbirleri ve ileri düzey işler için bazı eklentiler.
Zaten duru görü yeteneği olmayana yetenek kazandırmaz, hali hazırda bir yeteneği olana katkıda bulunur.
Örnek vermek gerekirse, tarotta yeteneğiniz olmasa dahi sembol çözümleme tekniği ve bilgisi ile de bakabilirsiniz ancak yeteneğiniz varsa tarot sadece araçtır ve bu aracı çok iyi kullanabilirsiniz. Yeteneği olanla olmayanın tarot bakma farkı budur. Bir de varlıklarla ilişkili tarot bakımları var o da bir tür ve bu tür bakım yapanlar farkında olmasa bile çok yaygın. Bu da çeşitli sorunlar getirebiliyor.

Burada tarifini verdiğim araç ise yeteneği olmayan için sadece süs eşyasıdır. :)
Bu tarifteki araçla duru görü yeteneği olanlar, varlıklar olmadan da görü alabilir. İşe varlık katmak isteyen de, varlık konusuna aşinaysa yine varlıkla da kullanabilir bu aracı. Ancak her bakım ve uzak enerji yönlendirmeli bakımda olduğu gibi buna da bazı münasebetsiz varlıklar dahil olmak isteyebilir. Hem de su elementi kullanıldığından bu münasebetsizlerin sayısı artabilir. Bu yüzden yazıda uyarılarda bulundum.
mesela buraya kişiye özel verilen semboller kabın içine çizile bilirmi faydası olurmu bide kili nasıl kazan haline getirebilirim kil bulmak çok kolay kille yapmakta bence en iyisi gibi geliyor en doğalı

4

43887

güzel bir paylaşım evet ama her halükarda korunma yöntemlerini bilsemde yinede endişelerim yok değil,zaten endişelerimden sıyrılmadan da yapmam herhalde ;) içimdeki his daha güçlü olmam lazım diyor,zaten çalışmalarımda yaşıyorum yeterince...Tarotla ilgili söylemlerinize gelince Tarota ben bir araç gözüyle bakamıyorum çünkü diğer fal türlerinden ayrıdır falda değildir kehanet yöntemi ve geçmişi gizeminde saklı sembolleri vs. özellikle büyük sırlar kartının herbirinde ayrı msj içeriği vardır ama yetenek konusunda katılıyorum yoksa herkes kitabı açar bu buymuş diye bakar hislerimiz ve kartın bize verdiği msj hepsi bir bütündür harmanlamamız gerekir :) ..Varlıklarla tarot ilişkili bakım, karşılaşmadım bu konuyu özellikle konu dağılmaması açısından farklı bir konu açarak bilgilendirirseniz sevinirim...çünkü gece açılımlarımda farklı tesirler görüyorum...
sevgi ve ışıkla...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
mesela buraya kişiye özel verilen semboller kabın içine çizile bilirmi faydası olurmu bide kili nasıl bütün toplu hale getirebilirim kil bulmak çok kolay kille yapmakta bence en iyisi gibi geliyor en doğalı

Kişiye özel sembol alınan kanaldan kişiye özel uygulama da alınabilir.. İpucu olsun ;)
Tabii ki kil olur, ne kadar doğal kil olursa o kadar iyi. Doğal dememdeki kasıt, bir şey ne kadar doğal olursa o kadar faydalı ve kolaylaştırıcı oluyor.

güzel bir paylaşım evet ama her halükarda korunma yöntemlerini bilsemde yinede endişelerim yok değil,zaten endişelerimden sıyrılmadan da yapmam herhalde ;) içimdeki his daha güçlü olmam lazım diyor,zaten çalışmalarımda yaşıyorum yeterince...Tarotla ilgili söylemlerinize gelince Tarota ben bir araç gözüyle bakamıyorum çünkü diğer fal türlerinden ayrıdır falda değildir kehanet yöntemi ve geçmişi gizeminde saklı sembolleri vs. özellikle büyük sırlar kartının herbirinde ayrı msj içeriği vardır ama yetenek konusunda katılıyorum yoksa herkes kitabı açar bu buymuş diye bakar hislerimiz ve kartın bize verdiği msj hepsi bir bütündür harmanlamamız gerekir :) ..Varlıklarla tarot ilişkili bakım, karşılaşmadım bu konuyu özellikle konu dağılmaması açısından farklı bir konu açarak bilgilendirirseniz sevinirim...çünkü gece açılımlarımda farklı tesirler görüyorum...
sevgi ve ışıkla...

Endişeli veya negatif hissedilen durumlarda bunlardan sıyrılmadan hiç çalışma yapmamak lazım zaten doğrudur.
Tarotun çok fazla türevi var. Genelinde ise hakikaten hiç yeteneği vs. olmayan biri sadece renk, sembol, sayı gibi unsurlarla belli bir oranda isabetli yorumlar yapabilir.
Mesela Akademi Larimar'da başlangıç temel eğitimlerinde de bunlar öğretiliyor. Hiç yeteneği olmayanın bile yorum yapabilmesini sağlayan temel eğitimler.
Tabii hissi olan bambaşka.. :)
Varlıklarla ilişkili bakım, ya zaten kişinin çalıştığı varlık/varlıklar ya da şimdiye kadar sadece tarot bakanlarda rastladığım varlıklar oluyor.
Bir ara varlık bakımları yaptığım dönemde, bir kaç üye ve eski moderatör arkadaşlardan tarot bakarken rahatsız olanlar vardı. İlginç biçimde hepsinde de daha önce karşılaşmadığım bir varlık türüne rastladım. Varlıkları uzaklaştırdık bu sefer de arkadaşların tarot isabetleri %80 azaldı.
Urum'a sordum böyle böyle oldu şimdi görüleri gitti diye, o zaman bu varlık türüne ait bir şeyler anlatmıştı ve hatta blokajı kaldırmıştık, Urum'un bazı tavsiyeleriyle o gıcık varlıklarla bakımlarına geri döndüler bazıları. :D

4

43887

anlattıklarınızın bilincindeyim tarotla uzun süredir iç içeyim eğitimin bana kattığı kazanç yadsınamaz ölçüde,hatta Akademi Larimarın:)benim anlattığım durum farklıydı,varlıklarla bakım ben almayım:)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
anlattıklarınızın bilincindeyim tarotla uzun süredir iç içeyim eğitimin bana kattığı kazanç yadsınamaz ölçüde,hatta Akademi Larimarın:)benim anlattığım durum farklıydı,varlıklarla bakım ben almayım:)
Ben anlamadım tam sanırım. :)
En güzeli uygun başlığı siz bulun, bir başlık altında bilgilerimizi verip fikir tartışalım hem daha iyi anlarım durumu.

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sayın chillout siz bir deneyim yaşadınız mı bu konuda ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sayın chillout siz bir deneyim yaşadınız mı bu konuda ?
Evet tabii ki, deneyip sonuç almadan paylaşma taraftarı değilim. Ben pek araç kullanmıyorum. Araçları daha ziyade yorgun olduğumda, çok müsait hissetmediğimde tercih ediyorum.
Ancak benim en sık kullandığım araç fotoğraf. Mekana veya kişiye ait görüntüyü daha çok tercih ediyorum.

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Evet tabii ki, deneyip sonuç almadan paylaşma taraftarı değilim. Ben pek araç kullanmıyorum. Araçları daha ziyade yorgun olduğumda, çok müsait hissetmediğimde tercih ediyorum.
Ancak benim en sık kullandığım araç fotoğraf. Mekana veya kişiye ait görüntüyü daha çok tercih ediyorum.

Cevabınız için teşekkür ederim. Bence de denemeden paylaşılmamalı. Kimisi hiç uğraşmayıp direk konu açıyor.

Acaba bende sadece düşünerek denesem zararı olur mu? Hiçbir alet edevat kullanmadan ? Çünkü tahmin yeteneğin 0 . Ama denk gelme gibi ilginç bir özelliğin var kitap okurken kelimenin aynen TV de söylenmesi veya aklımdan geçen bir şeyin bir anda gözümün takıldığı yazıda yazması gibi. Resim falanda kullanmadan denemenin zararı olur mu?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Cevabınız için teşekkür ederim. Bence de denemeden paylaşılmamalı. Kimisi hiç uğraşmayıp direk konu açıyor.

Acaba bende sadece düşünerek denesem zararı olur mu? Hiçbir alet edevat kullanmadan ? Çünkü tahmin yeteneğin 0 . Ama denk gelme gibi ilginç bir özelliğin var kitap okurken kelimenin aynen TV de söylenmesi veya aklımdan geçen bir şeyin bir anda gözümün takıldığı yazıda yazması gibi. Resim falanda kullanmadan denemenin zararı olur mu?
Tam olarak nasıl bir denemeden bahsediyorsunuz?

Resim dediğim bu teknikle hiç ilgisi yok aman karıştırmayın. Resim olayını da zaten tarif edemem, çok çok karmaşık ve doğal gelişen bir şey benim için.
Bir ara tarife dökmeye, teknik haline getirmeye çalıştım, işin içine duru görü, astral seyahat, telepati, enerji yoğunlaştırma, atom altı etkileşim gibi şeyler girince vazgeçtim açıklamayı. Açıklamak yapmaktan zor geldi açıkçası bu resim olayını vazgeçtim zamanında.

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Şöyle ki mesela bir insanın şu an ne yaptığını görebilmek için o insanı zihinde canlandırıp yoğunlaşmak ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Şöyle ki mesela bir insanın şu an ne yaptığını görebilmek için o insanı zihinde canlandırıp yoğunlaşmak ?
Bunun da teknikleri var bir de doğuştan gelen açıklık var. Aman aman bir zararı olmaz.Yapabiliyorsanız yapın tabii ki.

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
Durugörü yeteneğim olduğunu biliyorum ama korunma hakkında bilgim 0 o yüzden benim için sadece ek bir bilgi olarak kalıcak bu umarım ilerleyen vakitlerde bilinçlenip bişeyleri tam yada tama yakın öğrenip yapabilirim diye düşünüyorum teşekkürler

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Durugörü yeteneğim olduğunu biliyorum ama korunma hakkında bilgim 0 o yüzden benim için sadece ek bir bilgi olarak kalıcak bu umarım ilerleyen vakitlerde bilinçlenip bişeyleri tam yada tama yakın öğrenip yapabilirim diye düşünüyorum teşekkürler
Sitede korunma ile alakalı çok yazı var, yardımcı olacağını düşünüyorum.

Azoth

Kayıtlı Üye
İş
Gıda Mühendisliği
Konuyu kabrinden çıkarttım denemek istiyorum da bir kuşkum var. Yani söylenen esma ve salavata karşı kullanılan araç aşırı majikal değil mi ya? Netice de sudan görü alınacak denesek mi?
@*LiLiTH*U @hakikatulkubra

Ü

Üye silindi 76175

Konuyu kabrinden çıkarttım denemek istiyorum da bir kuşkum var. Yani söylenen esma ve salavata karşı kullanılan araç aşırı majikal değil mi ya? Netice de sudan görü alınacak denesek mi?
@*LiLiTH*U @hakikatulkubra
Şu an A noktasındasınız ve B noktasına gideceksiniz.

Oraya ulaşmak için neye ihtiyacınız var? Hız, zaman, hareket gibi unsurlara.

Halihazırda yürüyebiliyor iseniz örnek veriyorum yarım saatte gideceğiniz noktaya ulaşabilirsiniz.

Fakat ben sizin biraz yorgun olduğunuzu varsayıp arabanızla gitmeye karar verdiğinizi hayal edeceğim.

Ne oldu? Hız arttı, zaman kısaldı.

Arkadaşın da belirttiği gibi, yürümeyi bilmeyen arabanın içine otursa da bir metre yol alamaz.

Araç, mevcut kuvvetin sinyalini arttırmak için bir eklenti sadece.

Böyle düşünün.