Dün gördüğüm rüyam

dünyalı

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar dün gece hane halkından birinin çok özür dileyerek yazıyorum
Yemyeşil renkte etrafı kirletmiş olarak gördüm (Dışkı)...öyle ki evin perdesine, duvara, halıya fışkırma tarzında sıçramış şeklinde bulaşmış vaziyette idi.
Daha sonra elimi değmeden temizlemeye çalıştım birazını ve ben bunu temizleyemem hissiyatına kapılıp temizlemeyi bıraktım.....Rüyamı yorumlayacak arkadaşlar için şimdiden teşekkür ederim. ..

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Rüyada yeşil görmek iyidir ama dışkı olması biraz garip olmuş.. Rüyalar kişiye özel oluyor benzer rüya gördüyseniz önceden onunla karşılaştırıp yorum yapabilirsiniz kendiniz.

dünyalı

Kayıtlı Üye
Rüyada yeşil görmek iyidir ama dışkı olması biraz garip olmuş.. Rüyalar kişiye özel oluyor benzer rüya gördüyseniz önceden onunla karşılaştırıp yorum yapabilirsiniz kendiniz.
Bilemiyorum ki 😕 Daha önce bu yada buna benzer bir rüya görmedim açıkçası. ...Kendim de yorumlayamadım çünkü yeşil hem iyi hemde zehir toksin anlamınada geliyor :(

Ben kendim rüyada gördüğüm kişi ile alakalı olarak düşündüğümde sakladığı yada yaptığı kötü şeylerin gün yüzüne çıkması olarak değerlendirdim ama bilemiyorum tabiki

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Gördüğünüz kişiye iftira atılacak veya kötü dedikodular yapılacak. Siz yardım etmeye kalkışırsiniz ama başaramazsiniz.
Hiç bulaşmayın derim. Yapabileceğiniz birşey yok.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Hayrolsun inşaAllah.
Yeşil iyidir,hayırdır ama dışkı kötüdür.
Bu,demek oluyor ki sizin veya gördüğünüz hane halkı kişinin görüntüde,görünüşte iyi şeyler yaptığı ama bu şeylerin özünde kötü olduğu..ya art niyetle yapılıyordur veya sadece dış görünüşe aldanılıyordur.ki.mü'min kişi feraset (ince düşünme vb) sahibi olmalıdır.

dünyalı

Kayıtlı Üye
Hayrolsun inşaAllah.
Yeşil iyidir,hayırdır ama dışkı kötüdür.
Bu,demek oluyor ki sizin veya gördüğünüz hane halkı kişinin görüntüde,görünüşte iyi şeyler yaptığı ama bu şeylerin özünde kötü olduğu..ya art niyetle yapılıyordur veya sadece dış görünüşe aldanılıyordur.ki.mü'min kişi feraset (ince düşünme vb) sahibi olmalıdır.
Gördüğüm kişi yani hane halkından diyerek bahsettiğim kişi hakkında şüphelerim vardı...Kısacası davranışlarının tutarsızlığıyla alakalı şüpheye düşmüştüm kuvvetle muhtemel ona işaret ediyor olmalı

Demre

Kayıtlı Üye
Yemyeşil renkte etrafı kirletmiş olarak gördüm (Dışkı)...öyle ki evin perdesine, duvara, halıya fışkırma tarzında sıçramış şeklinde bulaşmış vaziyette idi.
Daha sonra elimi değmeden temizlemeye çalıştım birazını ve ben bunu temizleyemem hissiyatına kapılıp temizlemeyi bıraktım.....Rüyamı yorumlayacak arkadaşlar için şimdiden teşekkür ederim. ..
Ruyada necaset gormek maddiyattir. Bahsettiginiz kisi kaynakli, hanenize ciddi miktarda bir para girisi olacak. Siz de o paradan bir miktar harcama yapacaksiniz. Para kaynagi kisi olan aile ferdinizden cok haz etmediginiz icin o parayi kabul ederken ve harcarken kendinizi huzursuz hissedeceksiniz. Nacizane boyle yordum ben ruyanizi. Allahu alem tabi ki.. hayrolsun insallah.

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Ruyada necaset gormek maddiyattir. Bahsettiginiz kisi kaynakli, hanenize ciddi miktarda bir para girisi olacak. Siz de o paradan bir miktar harcama yapacaksiniz. Para kaynagi kisi olan aile ferdinizden cok haz etmediginiz icin o parayi kabul ederken ve harcarken kendinizi huzursuz hissedeceksiniz. Nacizane boyle yordum ben ruyanizi. Allahu alem tabi ki.. hayrolsun insallah.
dünyalı reis altına

TAYCAN 4S P+ S PORSCHE​

çekip iphone 11 pro ile gizlimabede girer artık

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
köşeyi dönme keyfi ohh biz niye böyle şeyler yaşamıyosak

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Gördüğüm kişi yani hane halkından diyerek bahsettiğim kişi hakkında şüphelerim vardı...Kısacası davranışlarının tutarsızlığıyla alakalı şüpheye düşmüştüm kuvvetle muhtemel ona işaret ediyor olmalı
Madem bana yol açtınız,ağzımdaki baklayı çıkarayım o halde; o kişi iyilik yapıyorum ayağına haneye zarar veriyor. iyi olarak gördüğünüz şeyler aslında göz boyamadan ibaret.biraz kurcalayıp içyüzünü ortaya çıkarırsanız aslında göründüğü gibi olmadığını anlarsınız.

Halının,duvarların vs herşeyin dışkıya bulanmış olması tüm ailenin yapılanlardan olumsuz yönde etkileneceği,sizin 'ben bunu temizleyemem' tarzı hissiniz ise aslında sizi aşan,gücünüzün üstünde bir vaziyet olduğuna işarettir.

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Madem bana yol açtınız,ağzımdaki baklayı çıkarayım o halde; o kişi iyilik yapıyorum ayağına haneye zarar veriyor. iyi olarak gördüğünüz şeyler aslında göz boyamadan ibaret.biraz kurcalayıp içyüzünü ortaya çıkarırsanız aslında göründüğü gibi olmadığını anlarsınız.

Halının,duvarların vs herşeyin dışkıya bulanmış olması tüm ailenin yapılanlardan olumsuz yönde etkileneceği,sizin 'ben bunu temizleyemem' tarzı hissiniz ise aslında sizi aşan,gücünüzün üstünde bir vaziyet olduğuna işarettir.
işte bu ya kimi adam gelir ilmim var diye 40 mesaj yazar 1 tanesi çıkıp 1 mesaj yazar 40 ına bedeldir neyse bakın dünyalı reisin başı dertte o zaman hayatı tehlikede olabilir bu ciddi bi durum reis hemen ev adresini at @MeHDiX hocam ve ben 2 tane kocaman küttük alalım elimize o hayin kimse ellerini felan bağlayıp zopayla bacaklarına kafasına felan bi güzel verelim odunu bida yapmasın

dünyalı

Kayıtlı Üye
Geri dönüş yapmaya unutmayınız. :)
Zaman zaman kendimi huzursuz etmeyi seviyorum galiba :) içime atıp atıp senaryo yazıyorum. Durumun farkındayım aslında.
Hane içindeki kişi kıymetli benim için hassaslık dolayısıyla böyle bir rüya gördüğümü düşünüyorum. ..Bilinçaltımın bozukluğu başkada birsey değil :)

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Rüyada dışkı görmek "karanlığın çökeceğine ya da çökmek üzere" olduğuna delalettir. Yeşil dışkı görmek ise "kamus" tabirlerine göre "göklerde bekleyen dileğinizin ya da duanızın" yaradan ve melekler tarafından olumlu karşılanmadığının göstergesidir. Yeşil cehennem de ki ateşlerin rengidir. Dışkıyı yeşil görmeniz "ruhunuzda ki karanlığı" gidermeden duanızın ya da isteğinizin kabul görmeyeceğidir.

Bilginize Saygılarımla.

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Rüyada dışkı görmek "karanlığın çökeceğine ya da çökmek üzere" olduğuna delalettir. Yeşil dışkı görmek ise "kamus" tabirlerine göre "göklerde bekleyen dileğinizin ya da duanızın" yaradan ve melekler tarafından olumlu karşılanmadığının göstergesidir. Yeşil cehennem de ki ateşlerin rengidir. Dışkıyı yeşil görmeniz "ruhunuzda ki karanlığı" gidermeden duanızın ya da isteğinizin kabul görmeyeceğidir.

Bilginize Saygılarımla.
şimdi benim anlamadıgım yorumlara bakarsak hepsi çok farklı biri demiş para gelcek biri demiş aile içinde biri gizli iş çeviriyor kimi demiş iftira var şimdi bir çok yorum varsa bu kişi hangisine inanmalı sorarım yani

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
şimdi benim anlamadıgım yorumlara bakarsak hepsi çok farklı biri demiş para gelcek biri demiş aile içinde biri gizli iş çeviriyor kimi demiş iftira var şimdi bir çok yorum varsa bu kişi hangisine inanmalı sorarım yani
Gerçeklik ucu açık bir olgudur. A harfini x kişisi A olarak görürken z kişisi üçgen görebilir. Neye inanıp inanmamak gerektiği konusunda rüya sahibi karar merciidir.

Bilginize Saygılarımla.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Bir çok mantıklı açıklaması olabilir ama tek bir doğru vardır ve onuda hakkı ile ancak Allah bilir.rüya sahibi sonradan bilinçaltımın oyunu olabilir demiş ama olsun,bu durumda bilinçaltının oyununu yorumlamış olduk.