Dün akşam gördüğüm rüya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mavigökyüzü

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese iyi akşamlar diliyorum klavyem bozuk o yüzden bazı harfleri bazen basamıyorum imla vs hatası yaparsam affola.
Dün akşam bir rüya gördüm ve gerçek gibiydi hatta gerçekti sanki. Önce bi yılan öldürdüm her yerde yılanlar vardı ben bazılarını atıp fırlattım bazılarını öldürdüm sonra bi yolculuğa çıktım ve rüyamda iki erkek gördüm birini hatırlamıyorum diğeri eski sevgilimdi ama 4 yıldır ne gördüm ne konuştum kendisine karşı bir şey de hissetmiyorum anlayamadım neden girdi rüyama ayrıca bi ara rüyayı o kadar gerçek sandım ki gözümü açarsam gerçktn rüyanın gçtiği alemde olucam diye gözümü açıp uyandım sonra baktım evdeyim tekrar uyudum ve aynı rüyaya döndüm bu hayatımda yaşadığım 2.olay bu tarz ilkindede beğndiğim biri vardı o girdi rüyama birden bana sarıldı ve bırakmadı ama gerçekti yani sonra dedimki bu rüya bu kadar gerçek olamaz bunda bir biş var zor bela kendimi uyandırdım ama bana sarılan o kişide bunu fark tmişti yani uyanmak istediğimi ve bana engel olmaya çalışmıştı. Neyse ben ilk anlattığım rüyayı mrak ediyorum etkisinden çıkamadım nedn olur acaba o kişi beni mi gördü rüyasında enerjisindn dolayı bnd onu gördüm yoksa biliçaltı mı diyicemde yani zatn hafta bile sürmedi kendisiyle olan ilişkim bi kre görüşmüştük hiç umrumda olmayanda biri :(

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
zor bela kendimi uyandırdım ama bana sarılan o kişide bunu fark tmişti yani uyanmak istediğimi ve bana engel olmaya çalışmıştı.

İyi bir izlenim vermedi bu uyanmana engel olma durumu, varlıkların işi olabilir. O kişinin varlıklarla bir ilgisi olabilir.

Mavigökyüzü

Kayıtlı Üye
Yorum attım ancak mesajım gitmemiş. Bende öyl düşündüm sevgili mia yani zaafım olduğunu düşünüp o kişinin kılığına girmiş olabilir vs diye çünkü bana baya istekli sarılıyordu saçma geldi ama sonra yani öyle bir şy olsa başka şekilde hissederdim diye. peki ilk rüya
hakkındaki yorumunuz nedir?

dünyalı

Kayıtlı Üye
yaşadığınız ilişkide terkedilenmiydiniz yoksa giden mi?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Yorum attım ancak mesajım gitmemiş. Bende öyl düşündüm sevgili mia yani zaafım olduğunu düşünüp o kişinin kılığına girmiş olabilir vs diye çünkü bana baya istekli sarılıyordu saçma geldi ama sonra yani öyle bir şy olsa başka şekilde hissederdim diye. peki ilk rüya hakkındaki yorumunuz ndir

Rüyada yılan düşman demek, bu kişiden kişiye değişebilir tabi farklı şekilde kodlandıysa bilinçaltında o koda göre mesaj alırsın. Yolun tuzaklarla dolu ama aşacaksın gibi görünüyor. Sabah hayrına olsun.

Mavigökyüzü

Kayıtlı Üye
yaşadığınız ilişkide terkedilenmiydiniz yoksa giden mi?

aslında ortak kararımızdı yani anlaşamadık acele bir aldığımız karardı ilişki yaşamak bizde ortak kararla ayrıldık bu kişi 6-78 ay sonra bana msaj attı bnde konuşmak istemedim terslmiştim

Edit: şunu da blirtmek istiyorum yaklaşık 2 yıl önce psikolojik olarak çok zor süreçler yaşadım şuan çok şükür iyyim ama geceleri yalnız ve tek başıma uyuyamıyorum bu o zamandan beridir var. Sürkli korkutuluyorum artık yalnız uyumaya korkar oldum.
2016 yılında tek başıma yaşıyorken uyandım yatağımda sabit kilitli kaldım hareket edemiyordum sonra karşıma bi baktım 6 tane dizili karanlık insan gibi ama kapkaranlık bir şyler var ellerinde bir şey var gibiydi tam hatırlamıyorum. sonra birdn biri ayağıma dokundu o kadar net hissettimki bi baktım bi adam bmbyaz giyinmiş yanında çocuk gibi bir şy vardı adam korkma kızım korkma giidckler korkarsan kalırlar skaın korkma dedi bu durum bi 5 10 sürdü zten bu korkutulmalarım ve uyuyamamalarım o gün başlamıştı

dünyalı

Kayıtlı Üye
yarım kalan birşeyler var belki sizde belki onda... aşk sevgi anlamındada olabilir. diyemedikleriniz de olabilir ama derinlerde birşeyler var... bizler farkında değiliz bilinçaltında kalan neler neler var...

korkutulmalara gelince yatmadan evvel. Abdest alıp 3 yada 7 adeti geçmeyecek şekilde ayetle kürsü okuyup üzerinize mesh edin yada suya okuyup için..(enerjisi yüksek oldugu için şu durumda sizi daha çok etkilememesi için) Allahını izniyle bu dua yardımcınız olur inşallah ilaveten nas ve Felak okuyabilirsiniz

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Edit: şunu da blirtmek istiyorum yaklaşık 2 yıl önce psikolojik olarak çok zor süreçler yaşadım şuan çok şükür iyyim ama geceleri yalnız ve tek başıma uyuyamıyorum bu o zamandan beridir var. Sürkli korkutuluyorum artık yalnız uyumaya korkar oldum.

Ayetel Kürsi ve Amener Resulu nu, Ya Hafız Ya Allah esmalarını okuyabilirsin, Doğru söylemiş korku enerjisinden besleniyorlar diye biliyorum. Bir de beynimizi nasıl inandırırsak onlar da buna inanıyormuş.. gerçekle sahteyi ayırdedemiyorlar. Aslında çok korktuğun halde onlardan güçlü olduğuna kendini inandırırsan onlar güç kaybeder.

Ori

Kayıtlı Üye
Yorum attım ancak mesajım gitmemiş. Bende öyl düşündüm sevgili mia yani zaafım olduğunu düşünüp o kişinin kılığına girmiş olabilir vs diye çünkü bana baya istekli sarılıyordu saçma geldi ama sonra yani öyle bir şy olsa başka şekilde hissederdim diye. peki ilk rüya
hakkındaki yorumunuz nedir?

Mesajı yazmışsınız ama yanlışlıkla raporlamışsınız.

Sitede rüya yorumcusu bulunmamaktadır. Bu sebepten konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...