Dua ettiğim kişinin duyduğu sesler

mehmetben

Kayıtlı Üye
selamlar facebook hesabımda eklediğim fakat pek fazla tanımadığım bir kişiden mesaj aldım bana dua edermisin diye yazıyordu okuyunca çok şaşırdım ve tabiki okurum dedim sonra içimden geldiği gibi dua ettim aradan 20 gün kadar geçmiştiki aynı kişiden yine mesaj aldım şöyle diyordu: kardeşim bana dua edermisin ama o sesleri duyduğum duanın aynısı oku''' dayanamadım ne sesi ? abim diye yazdım cevaben sen dua okuduğunda bilgisayarımın hoparlöründen kalabalık zikir sesleri duydum ertesi gün olmayacak işlerim oldu dedi yeminler ederek yazıyordu bende sana öyle gelmiştir benim öyle marifetlerim yok dediğimde kim deli kim veli bilemeyiz demişti o günden sonra aklıma geldikçe tüm ümmeti Muhammede dua ederim temiz ağızla edilen dualar kabul olurmuş RAHMAN' cümlemizi duaları kabul olanlardan eylesin....sizce halka-ı zikrullah"mı olmuştur ben cevabını halen bulmuş değilim

mehmetben

Kayıtlı Üye
her zaman ettiğim dua budur Bismillâhir Rahmânir Rahîm RahmanRahim; RahmanRahim; RahmanRahim,ya'Rabbi Muhammedin ümmetine merhamet et onların sıkıntısını gider kalabalığın duası ile amin.. beni tanımadan dua istemesinin sebebini sayfamdaki paylaşımlar ve yaptığım yorumlara bağlıyorum en doğrusunu ALLAH bilir.