Dolunay'da gündüz rüyam.

denpin

Kayıtlı Üye
Merhabalar, dün öğleden sonra saat 26 gibi bir rüya gördüm, evime bir arkadaşım gelmişti, salonda kara çarşaflı, peçeli tanımadığım bir yaşlı kadınla konuşuyordu. Ben ise rüyamda uyuyor ve uyanmak istesem de uyanamıyordum,arkadaşım 'kalk da kadına yiyecek bir şeyler ver,' dediği halde kendimi bir türlü açamıyordum. Sonra rüyamda kalktığını çıplak bir çiftin cinsel ilişkide bulunduğunu gördüm, kadın olanın bir kolu engelliydi. Yaşlı kadına bir şeyler vermem gerektiği konusu aklımı karıştırdı bir mesaj mıdır.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Görmüş olduğunuz bu rüya 13 cü boyuta aittir. Bu boyut karmaşıktır, mevcut görülere net ve keskin anlamlar yüklenemez, yüklenmemelidir. Lakin muhtemel geleceğiniz ile ilgili size bilgi verilmeye çalışılmış. Sanırım yakın zamanda yaratıcıya geleceğiniz ile ilgili bir soru yöneltmişsiniz ve karşılığını da rüya yolu ile almışsınız. Ancak rüyanızdan olumlu enerjiler alamadığımı üzülerek belirtmek isterim. Yakın zaman içerisinde hayatınıza ve kalbinize kara bulutlar çökecek, bu bulutların dağılması da tamamen sizlerin metanet seviyenize bağlı olarak şekillenecektir.

Saygılarımla.

denpin

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Görmüş olduğunuz bu rüya 13 cü boyuta aittir. Bu boyut karmaşıktır, mevcut görülere net ve keskin anlamlar yüklenemez, yüklenmemelidir. Lakin muhtemel geleceğiniz ile ilgili size bilgi verilmeye çalışılmış. Sanırım yakın zamanda yaratıcıya geleceğiniz ile ilgili bir soru yöneltmişsiniz ve karşılığını da rüya yolu ile almışsınız. Ancak rüyanızdan olumlu enerjiler alamadığımı üzülerek belirtmek isterim. Yakın zaman içerisinde hayatınıza ve kalbinize kara bulutlar çökecek, bu bulutların dağılması da tamamen sizlerin metanet seviyenize bağlı olarak şekillenecektir.

Saygılarımla.
Teşekkür ederim. Yeterince zor günler yaşıyorum. Boşanma durumundayım ve çocuklarımın hakları gasp edilmek isteniyor. Zorbalığa maruz kalıyoruz ve artık kaldıramıyorum. Harekete geçmek için güç ve cesaretim var ama sanki bir el beni durduruyor.