Doğum Lekesi ve Benler

Nymphaea

Kayıtlı Üye
Merhaba, burda yeniyim.

Doğum lekesi ya da benlerin anlamı olabilir mi? Peygamberlerde olan benin anlamının olması gibi bizlerde de belki başka anlamlara gelen benler vardır diye düşünüyorum. Tabii kişilik analizi anlamında değil; ruhsal işaretler olabilir mi, yetenekleri gösterebilir mi diye merak ediyorum. İnternette geçmiş hayatla ilgili olabileceği hakkında bir şeyler yazıyordu ama bu da değil aradığım. Bilginiz var mı?

Ü

Üye silindi 76175

Beden kozmosun küçültülmüş hali, benler kozmik istidatlarını gösteren ișaretler.
Şef, senin yüzünden foruma gelen kendini seçilmiş zannedip çıkıyor, dış dünyaya tebelleş oluyor.
Megaloman bir toplum için seni, Vril örgütü gönderdi değil mi? Kaos projesini hızlandırmak için.

Sözüm meclisten dışarı.

Etme.

Alakan

Kayıtlı Üye
Doğum lekeleri iyi ki var, millet kaybolan çocuğunu vs buluyor. Şaşırtıcı bir şekilde bu tarz kayıplarda özellikle doğum lekesi,yanık izi vs ayırt edici bir özellik genellikle oluyor. Artık DNA raporu var fakat eski dönemlerde insanların çok işine yaramış olmalı.
Bir de ekleme yapayım. Avuç içerisindeki benler el falında çok sağlıklı görülmüyor. Kırmızıya dönük olanların sağlık problemlerini işaret ettiği, siyaha dönük olanların şanssızlık olduğu söyleniyor. Hatta mümkünse sildirilmesi tavsiye ediliyor. Konu hakkında daha ayrıntılı bilgisi olan varsa açıklar belki bize.

Son düzenleme:

Karakedi96

Kayıtlı Üye
Benimde sağ köprücük kemiğimin altında yuvarlak bir doğum lekesi var bir anlamı olabilir mi bende merak ettim