Doğum haritası yorumlama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KeopsE

Kayıtlı Üye
Merhaba
Ben işitme engelliyim ve bu yüzden astrologlar doğum haritamı yorumlamak istemiyor, burada yardımcı olacak birileri var mı acaba?

Şimdiden teşekkür ederim..

STiNG44

Kayıtlı Üye
İşitme engelli olmanızı neden bahane ediyorlar onu anlamadım

4

43887

Genelleme yapılmamalı. Bende bu işin içindeyim. Profesyonel çalışıyoruz. Yazı ile de kişinin natal haritası çıkartılıp döküman şeklinde veriliyor. İyice araştırın. iyi forumlar.

KeopsE

Kayıtlı Üye
Lütfen öneri verirken iyice araştırıp olumlu sonuç alamamış olmamı da göz önünde bulundurun öneri verirken. Yazarak bilgi verecek zamanları yokmuş.

Karşılığını vereceğim. Burada bu konuda gerçekten işinin ehli biri var mı yok mu onu merak ediyorum.

İşitme engelli olmanızı neden bahane ediyorlar onu anlamadım

Çok zahmetliymiş yazarak analiz sonucu veremiyorlarmış. Sayısız astrologla iletişim kurdum. Sadece biri yaparım dedi

taroh

Kayıtlı Üye
size sunulan bahane çok saçma doğum haritası raporu veriliyor. rapor yazılı olarak veriliyor.

KeopsE

Kayıtlı Üye
size sunulan bahane çok saçma doğum haritası raporu veriliyor. rapor yazılı olarak veriliyor.

Bende bir anlam veremedim ve sağırlığımla hiç bu kadar yüzleşmem gerekmemişti resmen sınandım :)
İşinin hakkını veren, duymamamı ekstra kazanç kapısı olarak görmeyecek bir uzmana ihtiyacım var.

4

43887

Lütfen öneri verirken iyice araştırıp olumlu sonuç alamamış olmamı da göz önünde bulundurun öneri verirken. Yazarak bilgi verecek zamanları yokmuş.

Karşılığını vereceğim. Burada bu konuda gerçekten işinin ehli biri var mı yok mu onu merak ediyorum.

Çok zahmetliymiş yazarak analiz sonucu veremiyorlarmış. Sayısız astrologla iletişim kurdum. Sadece biri yaparım dedi

Sn üyemiz sitemize yeni kayıt olmuşsunuz. Her kayıtlı üyemizi site kurallarını okumuş kabul ederiz. Sorduğunuz soruya açıklık getirmek amacıyla kendim de işin içinde olduğum ve profesyonel hocalarla çalıştığım için üstü kapalı da olsa bilgilendirdim. Yazılı natal harita yazanlar da var. Ücret tabiki pahalı sayfalarca yazılar ve astroloji bir ilim. Basit bir iş değil.
Kişi ismi verilmez reklam içeriği barındırır. Birkaç mesaj da bu yüzden silindi. Sitemizde bakım yapmak, kişi bilgileri vermek site kuralları gereği yasak. Site kurallarını da okumanızı öneririm. İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...