Doğru bakımı nerede nasıl yaptırabilirim?

Almina_s

Kayıtlı Üye
Senelerdir siteye üyeyim, uzun zaman sonra kendimi çok kötü hissedince döndüm.
Kişisel olarak çok büyük sorunlar yaşamaktayım, artık anksiyete ve bi avuç yemek yiyecek isteği bulamayacak şekildeyim. Kişisel konuları kendime stres yaptıkça,
hazımsızlık ve mide bulantısı yaşıyorum. Biraz önümü görmemi sağlayacak , iyi yada kötü birşeyleri görmemi sağlayacak, durumumu anlayabilecek bir bakıma ihtiyacım var.
Kadıköyde bakım adına, fal adına yapılan alakasız şeylere tanık oldum. Burada İlgili ve bilgili insanlar olduğunu, bakım yapan kurucularının olduğunu biliyorum. Alanında iyi, bilgili yer insan önerebilecek ya da yardımcı olacak biri var mı?

+Belki böyle bir konu başlığı, yada bunun için alt bir başlık vardır. Forumu epeydir kullanmadığımdan, açıkcası bir kaç günde kendimi gerçekten kötü hissettiğimden, onu bulamadım algılarım biraz kapalı. Hatam var ise mazur görün. Teşekkür ederim .

Ramez

Kayıtlı Üye
Sizde bir zamanlar yaşadığım kendimi gördüm, mabetin fal uygulamasına bakabilirsiniz. İşin erbabı olmayanlar sizs yanlış bilgi verip enerjinizi tam anlamıyla çalabilir dikkat edin

hasan06

Kayıtlı Üye
selam maalesef bizim bu iş matematik gibi karşıya net bir formüle sunulmadığı için suistimale açıktır. Alaya açıktır maalesef

Asag2

Kayıtlı Üye
Geçmişi bilirler ama yapıldak şeyleri bilemezler ben buna kanaat getirdim

Ramez

Kayıtlı Üye
Geçmişi bilirler ama yapıldak şeyleri bilemezler ben buna kanaat getirdim

Nerden getirdiniz? Bence kader önceden bilinebilir ama asıl olacak olan etki düzeyi sağlam kırılmalar değiştirilemez bir şekilde törpülenip hasarı azaltıla bilir

caglar34

Kayıtlı Üye
Bende belirsiz anlamsız boşluklar içerisindeyim. Bir varlığın etkisinde olduğumu düşünüyorum ama olmayabilir de. Fal ile mi yoksa başka bir uygulama ile mi açığa çıkar bilemiyorum. Sitede işin erbabı olanlar yardım ederse sevinirim bende. En azından destek almak isteyenler doğru kişiler ile temas haline geçer.

Almina_s

Kayıtlı Üye
Güvenilir yıldızname bakabileceğim yer , kişi ? bu konuda birine güvenmek gerçekten çok zor, 6 hissini yüksek hisseden bile yorum yapabiliyor. Kesinlikle hiç bir şeyin farkında olmadan... :) böyle işler gerçekten çok zor.

hasan06

Kayıtlı Üye
selam maalesef bizim bu iş matematik gibi karşıya net bir formüle sunulmadığı için suistimale açıktır. Alaya açıktır maalesef
yani böyle de yazdım ama aynı zamanda matematik gibi formülleri vardır. özellikle benim gibi havas ilmi ile ebcet ile ilgilenenler bilir. ama bunun cevabını sadece gizli ilimler ( havas ebcet tarot vs vs vs ) ilgilenenler bilirler. bazen bakıyorsunuz bir varlık birisinin yardımcı olmuş , oluyor yada olacak o anda o kişi bişi diyor dalga geciyor alay ediyor varlık ya yardımcı olmaktan vazgeciyor yada işini daha da zorlaştırıyor ( hiç saymadımsa 20 den fazla kişiye böyle oldu o yüzden diyorum ki kardeşim inanmıyorsan gelme )

Ü

Üye silindi 58480

Dogru bakimi yaptirip yaptirmadiginizi anlamanin tek yolu icinize sinip sinmedigidir.
3 kisinin 3 unun de tesiri bir olmaz. Illa birini oncelersiniz.

Bir pazara gittiginizde bile esnaflarin kendini pazarlamasindan, hal ve hareketlerinden anlarsiniz ne halde olduklarini. Kendilerini belli ederler.
Sizde az bir sermaye onlarda yuklu sermaye olsa bile siz kimi sececeginizi bilirsiniz.

Bakim yaptirmaya giderken de siz muhtac olan tarafta az sermayede olsaniz bile, icinizde bir kucuk hissiyat sermayeniz illa olacaktir. Icinize sinmiyor ise sifa marketiniz orasi degildir. ICinize sinen bir esnaf buluncaya kadar devam edeceksiniz.

Caresiz oldugunuzu idrak ediyorsaniz, bu sermaye idraki ile carenin geldigi yeri de idrak edebileceksiz. Hah iste aradigim sensin diyecek icinizdeki ses !