DOĞADA DAĞLARDA YAŞAMAK İSTİYORUM

Asrt

Kayıtlı Üye
Herkeze merhaba, kısaca özetliyim çok mutsuzum, kırgınım, huzursuzum, yanlızım günden güne ölüyorum :( herşey artık beni üzüyo kimse anlayamıyor ama ben ölüyorum. Ne din nede inanç olmuyor. Tek istediğim dağlarda yaşamak 40 yaşındayım çocukluğumdan beri bu özlemi çekiyorum işimdende bugün yarın ayrılacağım psikolejim yerlerde hiç gücüm kalmadı. Beni tek mutlu eden şey doğa ama temelli benim gücüm orda. Bu mümkün olabilirmi yasakmıdır? Gizemli bir güç beni çağırıyor ne yapmalıyım intahar dışında bu mümkün olabilirmi benim gibi olan başka kimse olmadığına emin olmak istemiyorum lütfen yardım :(

Ekli dosyalar

• images.jpeg
    images.jpeg
    62.7 KB · Görüntüleme: 5

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Nasıl bir yardım istiyorsunuz pek anlayamadım. Mutlu olacağınız yere gidin derim. Gerçekleştirin hayalinizi.

star53

Kayıtlı Üye
Doğada nasıl hayatta kalacağınızı, ne yapacağınızı çözdüyseniz önce altyapıyı yapın derim. Yoksa kısa süreli bir macera olur.

Ori

Kayıtlı Üye
Böyle bir hayaliniz varsa eğer ve işinizden ayrılıyorsanız benden tavsiye olarak pılınızı pırtınızı alıp gitmektense ilk etapta dağ otelleri var, oralarda deneyim sahibi olmanızdır. Kendinizi dilediğinizce ormanlara veya kayalıklara atabilirsiniz. Bu tecrübenizden sonra baktınız istediğiniz gibi mutlu ve huzurlu olabiliyorsunuz, bir tık ötesine geçebilir ve çadırınızı alıp yolculuğa çıkabilirsiniz. Doğu bölgesinde temelli doğada kalmak tehlikeli olacaktır ama ege bölgesinde şansınızı deneyebilirsiniz.

Asrt

Kayıtlı Üye
Böyle bir hayaliniz varsa eğer ve işinizden ayrılıyorsanız benden tavsiye olarak pılınızı pırtınızı alıp gitmektense ilk etapta dağ otelleri var, oralarda deneyim sahibi olmanızdır. Kendinizi dilediğinizce ormanlara veya kayalıklara atabilirsiniz. Bu tecrübenizden sonra baktınız istediğiniz gibi mutlu ve huzurlu olabiliyorsunuz, bir tık ötesine geçebilir ve çadırınızı alıp yolculuğa çıkabilirsiniz. Doğu bölgesinde temelli doğada kalmak tehlikeli olacaktır ama ege bölgesinde şansınızı deneyebilirsiniz.

Tşkler bende ege düşünüyorum