Dictionary of Ancient Magic Words and Spells From Abraxas to Zoar by Claude Lecouteux

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Maximillian

Kayıtlı Üye
Dostlarım bugün sizlere büyülü sözler sözlüğünü göstereceğim

Screenshot_20210430-140553.png

İçinde a dan Z ye bütün büyülü kelimeler var aşırı basit kullanımı onu olağanüstü bir kaynak haline getiriyor.

Screenshot_20210430-140929.png
İçinde sadece sözler ile yapılan büyülerin yanı sıra pagan Hristiyan ve Arap büyülerinin mükemmel kombinasyonundan oluşan bilgi kaynağını size sunuyorum öğrenin öğretin bilinmeyeni bilin.

Screenshot_20210430-141215.png

Yazarıda burda duran tonton amcamızdır. Kendisi ile ilgili bilgi için ismini aratmanız yeterlidir

(Oluşabilecek sorunların neticesi ne beni ne de gizlimabet yönetici ve sakinlerinin mesuliyetin ade değildir her şey kendi sorumluluğunuz dur iyi şanslar)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ragnaros

Kayıtlı Üye
Sadece sözleri mi söyleyeceğiz yoksa rituel şeklinde mi?

Sauron

Kayıtlı Üye
boyle bi kitap neden herkese acık bir sekilde paylasılsın ki ? bence scam kitap bu

Maximillian

Kayıtlı Üye
boyle bi kitap neden herkese acık bir sekilde paylasılsın ki ? bence scam kitap bu
Bu kitap dark weebde gezerken rastladım içeriğini bilmediğin kitap ile ilgili yorum yapma git oku sonra eleştir ayrıca ne kadar bilgi var dark weeb de bir bilsen yorum yapmadan önce kılı kırk yar öyle konuş

Sauron

Kayıtlı Üye
Bu kitap dark weebde gezerken rastladım içeriğini bilmediğin kitap ile ilgili yorum yapma git oku sonra eleştir ayrıca ne kadar bilgi var dark weeb de bir bilsen yorum yapmadan önce kılı kırk yar öyle konuş
Darkweb falan sanırsam yaşın 18 in altında :) Küçük dostum, hicbir bilgi bedava değildir, birşey ücretsizse ürün sensindir, darkwebe çok rat dosyası yazmışlığım var, senin gereksiz bilgilerini kim ne yapsın gerçi ama, bi bilgisayarını kontrol et derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...