Dibimde Bir Kopek Hirlamasiyla Uyandim

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Merhaba az once ruyamda kendimi anneannemin evinde yatak odasinda uyuyo seklinde gorurken ilk once yataga yatarken bi kopek hirlama sesi duyduk yanimdaki biriyle ama odanin icinde kopek goremedigikiz icin yattik ve uyumaya calistik ikimizdet tam uykuya dalmisken ayak ucumuzdan kopek veya kurdun saldirirkenki cikardigi hirlamalari duyduk yanimdaki cocukla birbirimize baktik ve ayni anda saldirmayi dusunduk kalk dedigimde kalk dedi bana 3 e kadar saydik ben direk yatagimdan kalktim odamin heryerine baktim disariya baktim bir sey bulamadim ama cok eminimki o kopek ben uyurken yanimda hirladi ses ruyamda olusmadi gercek hayatimdan ruyama gelen bi sesti. Ruyamda uyumadan once bi nesnelerin fotograflarini cekiyorduk kendi gozumle gorebiliyordum ama fotograflar kamerada cekilene kadar gorunmuyodu bende odamin fotograflarini cekmeye basladim ruyamdan etkilenerek ama bisey yoktu fotograflarda. Bu saatlerde hep boyle seyler oluyo bu sekilde uyaniyorum once cuceler simdide kopekler :/ bu ses cok gercekciydi

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
bunlar astral seyahat olabilirler mi? uyanmadan once biraz kalkmak icin direndim ama korku aniden kalkmama yardimci oldu bi kac saniye direndim tum vucudum uyusuktu gozlerimi zorlanarak actim. Bu saatler de her sabah da boyle oluyor belki farkinda olmadan astral yapiyorumdur o kopek yada kurt da baska boyuttaydi seyahat sirasinda denk gelmisizdir? suan evimde olmasi ihtimaline gore daha iyi

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Evet başka boyuttan negatif bir varlık olduğu hissine kapıldım ben de okurken, saldırgan ve çok güçlü oluyorlar bir tanesine denk gelmiştim :)

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Bunlari inanmayan birine anlatinca 'evet bazen gercekci olabiliyor bende yasiyorum' gibi caydirici seyler diyolar ama boyutlar gercek olabilir. Dun gece uyumadan once bi kac saniyeligine baska biri olmustum baska bi hayatim vardi ve icimden bambaska bisey dusunuyodum sadece 2 saniye surdu bu sonra noldugunu anlamaya calistim ama icimden ne dedigimi ve ne dusundugumu hizla unuttum. O an biraz hatirliyordum suan hic hatirlamiyorum bu ilk kez oldu. Sabahinda da o kurt sesi belki bi anligina boyut degistirmis olabilir miyim

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Muhtemelen, astral katlardaydın, farklı bir astral kattaysan fark edersin bunu.

Aisling

Kayıtlı Üye
Uyku ile uyanıklık arasında, oradaki hırlama sesinin sahibinin frekansına girmiş olabilirsiniz. Duyma yetiniz ile onun arasında kanallanma olmuş ve birkaç saniyeliğine aynı düzlemde yürümüşsünüz. Boyutlar çakışmışması. Normalde aynı mekanda olsanıda hissedemezsiniz çünkü aynı düzlemde değilsinizdir. Boyut içinde boyut kavramı budur işte.

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Senin odanda bir varlık olduğundan şüphe ediyor ruhun
odamda degilde benimle olabilir biz cok sık ev degistirdik ve her evde oluyor ama ozellikle de anneannemin evinde asla tek basima 1 dakika bile duramiyorum ve ruyalarimda ne zaman korksam kendimi o evde goruyorum. Bide yine anneannemle beraber yazlari denizde kamp yaptigimiz bi yer var bide orayi cok goruyorum ruyamda oncelerinde pis bulanik ve tehlikeli deniz goruyodum simdi de aslanlarin saldirisini gormeye basladim yani ruyamda korkuyosam bu sabit 2 mekandan birinde buluyorum kendimi

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Uyku ile uyanıklık arasında, oradaki hırlama sesinin sahibinin frekansına girmiş olabilirsiniz. Duyma yetiniz ile onun arasında kanallanma olmuş ve birkaç saniyeliğine aynı düzlemde yürümüşsünüz. Boyutlar çakışmışması. Normalde aynı mekanda olsanıda hissedemezsiniz çünkü aynı düzlemde değilsinizdir. Boyut içinde boyut kavramı budur işte.
bu bilincli yapilabilir mi

Aisling

Kayıtlı Üye
bu bilincli yapilabilir mi

açık kanallarınız varsa yine etkileşimler olur ama ipler sizin değil karşı tarafın ellerinde olur, ama ham yeteneğinizi işler ve geliştirirseniz o zaman bilinçli yaparsınız yani ipler sizin elinizde olur, birincisi tehlikeli olabilir, ikinci şık hakkında bilgi sahibi değilim malesef, yani bilinçli yapılanından. Benim iplerimde başkalarında.

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
açık kanallarınız varsa yine etkileşimler olur ama ipler sizin değil karşı tarafın ellerinde olur, ama ham yeteneğinizi işler ve geliştirirseniz o zaman bilinçli yaparsınız yani ipler sizin elinizde olur, birincisi tehlikeli olabilir, ikinci şık hakkında bilgi sahibi değilim malesef, yani bilinçli yapılanından. Benim iplerimde başkalarında.
bu sanıyorumki sadece uyku ve uyanıklık arasındayken oluyor

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Köyümüzün bilgesi @dennise in fikri nedir acaba ? :) Gandalf aklıma geldi nedense onu da bulamayız ya neyse..
Evet uyku ile uyanıklık arasında oluyor genelde benim gördüğüm kadarıyla.

La-edri

Kayıtlı Üye
Hafife alınacak bir durum değil derken, neye işaret ediyor olabilir, ben de yaşadım benzerini, üstüme aslan sürüsü değil ama kaplan sürüsünün geldiği de oldu.

Sebebini bilemem ama yakaza halinde köpek özellikle köpek iyi bir sey degildir.
Takib edilmesini tavsiye ederim, odanin heryerine bakmasini yada kendine bir bakmasi lazim bir takim sorunlar varmi diye.

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Sebebini bilemem ama yakaza halinde köpek özellikle köpek iyi bir sey degildir.
Takib edilmesini tavsiye ederim, odanin heryerine bakmasini yada kendine bir bakmasi lazim bir takim sorunlar varmi diye.
takip derken yani odaya kamera mi koyiyim oyle bisey olsa bile filmlerde oldugu gibi kameraya yakalanir mi ki