Destede 3'lü Kombinasyonlar

zeytine

Kayıtlı Üye
Bana 2 gün nöbet var dedi o yüzden şüphe duyuyorum. Benim şüphe duymam yansımış olabilir mi acaba 😕 herneyse bana geri gelecek mi dedim ters ariman düz güneş düz ay çıktı . Tek günlük tarzında bir aldatma ve sonrasında ikişkiyi tekrar toparlama durumumu olacak . Ariman ne için uyarıyor

nurumm

Kayıtlı Üye
Pardon Düz güneş düz yıldızlar çıktı

zeytine merhablar :)) 2 ay oluyor bende kndime yaptığım 7 li ilişki açılımında sonuç kartnda düz yıldızları verdi ben bekliyorum şahsen bi dönüş şu an daha 7.kartın olduğu yerde değilim diğer kartlar sırasıyla yaşanıyo :)) çok fazla kart açmamanı öneririm aynı sorulara bekle ve gör derim.ariman dengeyi tutmanı istemiş bence uyum sağlamanı,erkeğe haksız yere biraz fazla yükleniyorsun galiba... yapma demişşş ;)

zeytine

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim Nur 😔 evet yükleniyorum galiba . Acaba aldatıyor mu diye halbuki göreve gidiyorum diyor ve yaz ayı yoğunluk oluyor . Yine de aldatıyor diye korkuyorum . Bide sen parsadra ile ihanet görünce 😔😔😔😔

nurumm

Kayıtlı Üye
zeytine rica ederim insan kendine çok daha iyi bakamıyor yada yorumlayamıyor.aldatmada net dastar veriyor bunu unutmayın 2.kart olarak parsadradır lakin parsadra kadının çok fazla gereksiz yere konuştuğunuda ve bütün zararı kendisine verdiğinide söyler bize.yanındaki kartlarlada bir bütün kurmayı deneyin yanına çıkanlar olumlu iken soru işaretleri oluyorsa üstüne kart çekin daha net anlamanıza yardımcı olacaktır.

Dgnmlk

Kayıtlı Üye
Merhaba ben 7 kartlık bir ilişki açılımı yaptım . Çıkan kartlar düz tagral,bahçeler,dastar,urmiaa,
Güneş ,baykuş ev ..... Benim yorumuma göre soran kişi ben oluyorum (kadın) . Kadın emeklerin mükafatını almayı bekliyor çünkü kendisinin tutumu sadık ve uzun ömürlük düşünen bir tutum sergiliyor .mantık süzgeciyle bakıyor dastarı ihanete uğradığını düşünüyor veye korkuyor diyebilir miyiz?erkeğin beklentisi kadının daha çok mücadele etmesini istiyor ilişjiyi onun omuzlarına atmış .Ama kendiside sorunlara çözümler arıyor olumlu bakıyor umutlu .Baykuş kartı burda erkeğin duygularını temsil eden konumda ılan bir kart ama nasıl yorumlamalıyım ?? Doğru kişiyi bulduğunu düşünüyor mu demeliyim . Düz gelen ev kartı zaten ilişkinin toparlanacağını ve hane kurulacağını gösteriyor ?? Sizceeee nasıl yorumum yardımcı olur musunuz rica etsem

Dgnmlk

Kayıtlı Üye
Aslında dastarın yorumu bu :Onu hiç bir şeyden mahrum bırakmayacak maddi ve manevi anlamda dara düşürmeyecek onunla kavga etmeyecek inatlaşmayacak bir eş arar. Bunları kabul eden hükümdar kartlarından birisini de kendisine eş şeçmekten çekinmez.

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhaba ben 7 kartlık bir ilişki açılımı yaptım . Çıkan kartlar düz tagral,bahçeler,dastar,urmiaa,
Güneş ,baykuş ev ..... Benim yorumuma göre soran kişi ben oluyorum (kadın) . Kadın emeklerin mükafatını almayı bekliyor çünkü kendisinin tutumu sadık ve uzun ömürlük düşünen bir tutum sergiliyor .mantık süzgeciyle bakıyor dastarı ihanete uğradığını düşünüyor veye korkuyor diyebilir miyiz?erkeğin beklentisi kadının daha çok mücadele etmesini istiyor ilişjiyi onun omuzlarına atmış .Ama kendiside sorunlara çözümler arıyor olumlu bakıyor umutlu .Baykuş kartı burda erkeğin duygularını temsil eden konumda ılan bir kart ama nasıl yorumlamalıyım ?? Doğru kişiyi bulduğunu düşünüyor mu demeliyim . Düz gelen ev kartı zaten ilişkinin toparlanacağını ve hane kurulacağını gösteriyor ?? Sizceeee nasıl yorumum yardımcı olur musunuz rica etsem
Merhabalar,sanırım klasik 7 li ilşki açılımı yapmış olduğunuz, ona göre yorumlarsak ilk kartınız tağral aslında güzel bi kart gelmiş ayrılığın sebebini verdiği için ayrılığa erkek sebeb olmuş tekrar dan bir araya gelmek durumunuz var zaren direk barışmak için yapılması gereken konuda bahçeleri vermiş ayrılığın sebebi barışı engelleyen durumda ya ihanet var yada siz evlilik gibi birşeyi istiyorsunuz karşı taraf sıcak bakmıyor bundan dolayı ayrı düşmüşsünüz urmia sizin hakkınızdaki düşüncelerinde gelmiş oda çok güzel bi karttır lakin sizi mutsuz edeceğini düşünüyor,herşeyi sizin omuzlayacağınızın farkında.ilişkiyi bitirseniz de gelecek aşk hayatınız güzel olacağı yönünde güneş bunu ortaya koymuş.devam ederseniz baykuş sizin hakkında olumlu fikirleri olduğunu iyi düşündüğünü ve bazı şeylerin iyiye gitmesi için ne yapabilirim düşüncesinde olduğunu da gösterir arkasında gelen ev kartı düz bi barışma bi düzen huzur vaat ediyor.

Dgnmlk

Kayıtlı Üye
Biz zaten şuan sevgiliyiz . Ve ailesiyle tanıştım ama ben söz nişan olayını biraz daha erken istiyorum niye yapmıyorsun diye isyan ediyorum . Kendisinin biraz maço olan yapısından muzdaribim bunu yontmaya çalışıyorum . Bu bağlamda bakalım olaya . Ama teşekkür ederim 😊

Dgnmlk

Kayıtlı Üye
Yaptığınız yorum şöyle doğru : 3,4 ah önce evlilik beklentim yüzünden ve onun sıcak bakmaması üzerine ayrıldık . Ama mücadele ettim bırakmadım ve ikna ettim barıştık daha çok ilgili değer veriyor ve ailesiyle tanıştırdı ama yavaş yavaş kendimizi toparlayıp evlenelim diyor bende söz nişan diye ısrar ediyorum bakalım ne olacak 😂 ev kartının düz olmasıyla kazanan olurum inşallah . Ve ayrılık durumuna girmediğim takdirde güneş kartını nasıl yorumlarım ?

Dgnmlk

Kayıtlı Üye
Evliliğe ikna edebildim mi dediğimde düz zümrüt kartı çektim şimdi

nurumm

Kayıtlı Üye
Evliliğe ikna edebildim mi dediğimde düz zümrüt kartı çektim şimdi

güneş kartını geçmişte bir takım kötü durumlar yaşanmış ve atlatmış olarak, geleceğinizin parlak olmasına iyi günlerin sizi beklediğine yorabilirsiniz.zümrüt düz de ise sizin bekletinizi vermiş sonuç olumlu...

Dgnmlk

Kayıtlı Üye
Merhaba yakın vadede sevgilimle söz nişan olacak mı diye çektim : Düz aral düz dağ düz Derviş kartı çıktı . Yorumum uzun bir ilişki sadık bir adam sorunlara çözüm bulmasıyla hayırlısı olacak . Sizce nedir

Melikeadana2

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar benim için çok önemli bir açılım yaptım ve kafam karıştı yorumlama konusunda yardımcı olurmusunuz ? İlişki açılımıdır . Ters alyans/ev dik /yıldızlar/ters balık/ters çiçekler/düz kızçocugu /mezar/kapı/tersafyon/tersbahçeler/düz mektup / düz tilki
Yorumum : ilişkide sorunlar var şuan adamın niyeti ciddi fakat hedeflediği bazı şeyler var iş hayatını düzene sokmak istiyor kapı kartının manası ,, kadın bu durumu kafaya takıyor böyle giderse biteceğini düşünüyor mezar kartı . Haber gelecek ama sonucun tilki olması çok ilginç nedemek bu ?

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Merhabalar erkek arkadaşımla bir ayrı bir barışığız nasıl devam edeceğiz diye sordum?Eprahhat,Samyeli Assyranta hepsi düz yorumum şöyle sevdiğimin farkında olan bencil bir erkek güzel devam edecek ama uğraştırıyor beni doğrumudur lütfen yardımcı olurmusunuz Keira?başka arkadaşlarda yazabilirler:))

hopeless35

Kayıtlı Üye
Merhaba,
katina da 3lü kart çektim
soru şuydu. x kişisinde yaptıklarından dolayı pişmanlık var mı?

afyon+çiçekler+ters yılan

ben pişmanlığı olduğunu fakat hiç telafi adımında bulunmayacağını ve yeni gelen güzelliklere odaklanmak gerekli diye yorumladım.

yorumumda geliştirmem gereken ya da farklı açıdan bakmam gereken bir durum var mı?

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar benim için çok önemli bir açılım yaptım ve kafam karıştı yorumlama konusunda yardımcı olurmusunuz ? İlişki açılımıdır . Ters alyans/ev dik /yıldızlar/ters balık/ters çiçekler/düz kızçocugu /mezar/kapı/tersafyon/tersbahçeler/düz mektup / düz tilki
Yorumum : ilişkide sorunlar var şuan adamın niyeti ciddi fakat hedeflediği bazı şeyler var iş hayatını düzene sokmak istiyor kapı kartının manası ,, kadın bu durumu kafaya takıyor böyle giderse biteceğini düşünüyor mezar kartı . Haber gelecek ama sonucun tilki olması çok ilginç nedemek bu ?
melikeadana merhaba öncelikle,
aslında çok karışık çıkmamış kartların birbirini uyum sağlamış tilki düz gelmiş erkek temkinli adımlar atıyor yada atacak düşünerek kararlar alacak.lakin ben evlilik göremedim kartlarında kafasında düşünceleri var.balığın ters gelmiş iki kişi arasında secim yapacak ve kız çocuğu birinin kalıcı olmasını istiyor.aynı kartları koy bana kalırsa hayatında başka biri varmı diye bi sonuç kartı aç derim...mezar bitişi veriyor yeni bir başlangıcı da verir çiçekler,bahçeler kartların devamını getiriyor balık bi seçimi gösteriyor yıldızlar kader birliği var evin düz hbaer kartın var baya baya bişeyler söylemiş aslında deste size...

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhaba,
katina da 3lü kart çektim
soru şuydu. x kişisinde yaptıklarından dolayı pişmanlık var mı?

afyon+çiçekler+ters yılan

ben pişmanlığı olduğunu fakat hiç telafi adımında bulunmayacağını ve yeni gelen güzelliklere odaklanmak gerekli diye yorumladım.

yorumumda geliştirmem gereken ya da farklı açıdan bakmam gereken bir durum var mı?
hopeless merhabalar,karşındaki sana istemeden zarar vermiş kasıtlı bişey yapmamış bundan dolayı da üzüntüsü var.çiçekler üstüne bi tane daha çekseydin olumlu bi kart lakin çevresi biraz sıkıntılı olduğu için daha netleştirmiş olurdun.