Derin Trans

Souls In The House

Kayıtlı Üye
Merhabalar, çoğu dostuma sorduğumda derin trans için vücudunu hissetmemek ve elleri ters dönmüş gibi hissetmek vs vs durumlar yaşanılan bir durum olduğunu söylüyor. Fakat benim gözümde derin trans şöyle, uykuda olduğunuzu düşünün, zihniniz uyanıyor ve felçsiniz ellerinizi ayaklarınızı hareket ettiremiyorsunus gözlerinizi açamıyorsunuz. Bu duruma ulaşmak istiyorum, çabalıyorum tavsiyeleriniz önerileriniz nelerdir acaba ?

SoldierO

Kayıtlı Üye
2 gün hic uyumadınız varsayalım sonrasında transa girmeye çalışıyorsunuz değil mi yanlış anlamadıysam?

AuroraBorealis

Kayıtlı Üye
Derin trans durumunda görüleri yada ögrendiklerinizi hatırlıyor musunuz ?

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Merhabalar, çoğu dostuma sorduğumda derin trans için vücudunu hissetmemek ve elleri ters dönmüş gibi hissetmek vs vs durumlar yaşanılan bir durum olduğunu söylüyor. Fakat benim gözümde derin trans şöyle, uykuda olduğunuzu düşünün, zihniniz uyanıyor ve felçsiniz ellerinizi ayaklarınızı hareket ettiremiyorsunus gözlerinizi açamıyorsunuz. Bu duruma ulaşmak istiyorum, çabalıyorum tavsiyeleriniz önerileriniz nelerdir acaba ?
şamanlar, ruhlarla iletisim kurabilmek icin bazi bitkilerin yardimiyla olume yakin bir deneyim vey uyusturucu etkisiyle derin transa girerlermis.

Ü

Üye silindi 45859

Trans hali beyin dalgalarıyla ilişkili, herkesin deneyimi kendine özgü olacaktır. Kimi neredeyse öldüğünü hissederken kimi daha çok hayattaymış gibi hissedebilir. Beyin dalgalarıyla ilgili araştırmalara yönelmek ve bu dalgaların nasıl kullanılacağını öğrenmek (çeşitli dalga boylarını dinlemek, belli frekanstaki müzikleri dinlemek veya dalga boyunu değiştiren bir maddenin kullanımı) işinize yarayabilir. Yarı uyur halde veya tam uyur halde değil aksine tamamen uyanıkken de transa geçmeniz mümkün bu tamamen ruhun ve beynin trans esnasındaki dansıyla alakalı.