Demon Daveti

gizlikent

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba.Uzun zamandır demon daveti arıyordum.Fakat bulamıyordum.En sonunda bir daha önce satanizm ile ilgilenmiş bir arkadaştan demon davetini öğrendim.Fakat korkuyordum.Ritüelin içinde ki materyalleri kullanmaktan.Mum ve Pentegram dı sadece fakat korkuyordum işte.Geçen gün daveti gerçekleştirdim fakat sadece sözleri siyah yağmur yağdığını gördüm üstüme.Belki göz yanılgısıydı ama gördüğüm buydu.Ve peşpeşe 3 varlık gördüm fakat sadece 1sn.

Bildiğiniz ritüeller varsa paylaşabilir misiniz?

(Ben ritüelim den sonuç alamadığım için daha paylaşmıyorum.Alırsam hemen paylaşacağım.)

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Peki satanizm ile ilgilenen arkadaşın bu tür işlerin boş olduğunu söylemedi mi?Söylememiş olabilir oda daha işin gizemindedir yakında anlarsınız ne demek istediğimi psikolojiniz bozulacak ha ama heyecan adrenalin korku bunlar tavan yapıcak tabi sizin tercihiniz saygı duyarım bazıları hiç bu mesajı girme diyebilir malesef girmek zorundayım o arkadaşlar benim bazı arkadaşlarımı uyarmamı engelleyemez arkadaşım demon davetinden ne amacın var sadece eğlence mi yoksa farklı bir amacın mı yoksa kötü bir durumda mısın?Bu sorulara cevap vermek zorunda değilsin ama önemli bir nedenle yapıyorsan desteklerim ama boş bir şey için ve hayatını seviyorsan uğraşma derim saygılar...

yobaz

Kayıtlı Üye
davetı yaparken malemelerı kullandınmı yoksa sozlerı okuyup arkandanmı yaptırdın demon davetını?

gizlikent

Banlı Kullanıcı
Peki satanizm ile ilgilenen arkadaşın bu tür işlerin boş olduğunu söylemedi mi?Söylememiş olabilir oda daha işin gizemindedir yakında anlarsınız ne demek istediğimi psikolojiniz bozulacak ha ama heyecan adrenalin korku bunlar tavan yapıcak tabi sizin tercihiniz saygı duyarım bazıları hiç bu mesajı girme diyebilir malesef girmek zorundayım o arkadaşlar benim bazı arkadaşlarımı uyarmamı engelleyemez arkadaşım demon davetinden ne amacın var sadece eğlence mi yoksa farklı bir amacın mı yoksa kötü bir durumda mısın?Bu sorulara cevap vermek zorunda değilsin ama önemli bir nedenle yapıyorsan desteklerim ama boş bir şey için ve hayatını seviyorsan uğraşma derim saygılar...

Bilgilerin için çok saol fikirlerine saygı duyarım.Herhangi bir varlıktan bilgi ve yardım almaya ihtiyacım var.Maddi yönden değil yalnış anlama.Bu yüzden yoksa merak için birşey yapmam.

gizlikent

Banlı Kullanıcı
ya illaki kendimizi yırtmamızmı lazım kaç günden beri sürekli birilerinden şu lanet olasıca demon davetini istiyorum birindende cevap gelsin be sanki abd nin en büyük bankasının şifresini istiyorum

Arkadaşım bizde diğer sonuç alan arkadaşla görüşüp ritüelini paylaşmasını bekliyoruz.Ki bugün bana verecek bende paylaşırım.Biraz sakin ol.Ve çok merak ediyorsan diğer insanlar nasıl buluyorsa sende biraz araştır illa ki bulursun.Ben kendi ritüelimde sonuç almadığım için daha paylaşmıyorum.

kıss1

Banlı Kullanıcı
bende araştırdım ama bulamadım işte sen yine 1 2 şey görmüşsün lütfen yaptığın daveti yazarmısın

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci

Bende şuanda bir çıkmazdayım intiharın eşiğindeyim Allaha çok yalvardım ama işler dahada kötüleşti şeytana ruhumu bile satabilicek durumdayım ama nerde o kadar şans bende umarım güzel bir ritüel bulurumda belki güçlü bir varlık işleri birazda olsa yoluna koyar bu iş dediğim maddiyat değil yanlış anlaşılmasın

Eğer bana yardım edebilicek varsa lüten özelden ulaşsın

gizlikent

Banlı Kullanıcı
Bende şuanda bir çıkmazdayım intiharın eşiğindeyim Allaha çok yalvardım ama işler dahada kötüleşti şeytana ruhumu bile satabilicek durumdayım ama nerde o kadar şans bende umarım güzel bir ritüel bulurumda belki güçlü bir varlık işleri birazda olsa yoluna koyar bu iş dediğim maddiyat değil yanlış anlaşılmasın

Eğer bana yardım edebilicek varsa lüten özelden ulaşsın

Yakında denenmiş ve %100 başarı alınmış bir ritüel paylaşacağım sayın hfcy.Arkadaşı bekliyorum.Umarım yardımcı olur.

deadfingers

Kayıtlı Üye
İş
VETERINER
davet sadace basamak.sigilinin olduğu yere uygun enerjiye ve koşula geliyorlar.eğer sapacak yanınız kalmamışsa size aza<p veriyorlar.ama sapacak kdar gönlünüzde merhamet varsa size yardım ediyorlar.yaşadığım deneyim kötüydü tavsiye etmiyorum.anlaşma yaparken sizden parça bile istiyorlar.mantıklı davranın.seçtiğiniz demona dikkat edin.mum rengini demonun özelliklerine göre ayarlayın.satanist sitelerdeki ritüel doğru bir kapı ama dediğim gibi ilk ritüelden sonra 2.sine gerek yok.kendinizi yormayın.gözlerinizi kapatınca sigili aklınıza geliyorsa yoğunlaşın.kendinizi yokluğa bırakın.ve korkularınızı dileklerinizi bilen bu varlıklarla mantıklı anlaşmalar yapın.zayıf yönlerinizi bildikleri için istediğinizi yapmadan önce tahammülsüz şeyler isteyecektir.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Demonlarla anlaşmaya oturmak eğlenceli görülür ama iç yüzü çok karanlık.Ben yaşadım ve yaşıyorum da.

deadfingers

Kayıtlı Üye
İş
VETERINER
kesinlikle enerjiye olduğu kadar zekaya ihtiyacınız var.ali cengiz oyunlarından ibaretler.esasında sizden kazanırlar siz sadece 2 numara görüp kazançlı olduğunuzu sanarsınız.uzun uzun düşünün amacınızı sonrası çağırın.yalapşap çağırmak için çağırmayın derim.ben öyle yaptım çünkü hüsran oldu.ama hala temas kuruyoruz

mandalin

Banlı Kullanıcı
sonsuzgüç neler yaşadın acaba ?

kazanc derken ne gibi yada gidenler neler ?

bedford

Kayıtlı Üye
davet sadace basamak.sigilinin olduğu yere uygun enerjiye ve koşula geliyorlar.eğer sapacak yanınız kalmamışsa size aza<p veriyorlar.ama sapacak kdar gönlünüzde merhamet varsa size yardım ediyorlar.yaşadığım deneyim kötüydü tavsiye etmiyorum.anlaşma yaparken sizden parça bile istiyorlar.mantıklı davranın.seçtiğiniz demona dikkat edin.mum rengini demonun özelliklerine göre ayarlayın.satanist sitelerdeki ritüel doğru bir kapı ama dediğim gibi ilk ritüelden sonra 2.sine gerek yok.kendinizi yormayın.gözlerinizi kapatınca sigili aklınıza geliyorsa yoğunlaşın.kendinizi yokluğa bırakın.ve korkularınızı dileklerinizi bilen bu varlıklarla mantıklı anlaşmalar yapın.zayıf yönlerinizi bildikleri için istediğinizi yapmadan önce tahammülsüz şeyler isteyecektir.

peki ilk istedikleri şeylerden sonra bidahaa bişey iştiyorlarmı??

Eldarya

Banlı Kullanıcı
Ben değmeyeceğini düşünüyorum ama seçim sizin tabii

ahmet255

Kayıtlı Üye
Kurtuluşu yok sizden imanınızı çalar onu ister varsa yoksa daha kötü şeyler ister :)

mandalin

Banlı Kullanıcı
biri tarif verse ben göreceğimde tarif yada davet acıklayan yok

kıss1

Banlı Kullanıcı
aynen ya birinizde tarifi verin istediğimizdedi yok araştır yok araştır araştırdım ama bulamadım sizde varmış işte birzahmet verin artık yaaaaaaaa

demonic

Kayıtlı Üye
Bak arkadaşım ben sana bir teknik vereceğim ancak bu teknik mum ve pentagramdan çok daha korkunç.Eğer sen gelişmek ve büyümek istiyorsan arkadaşım önündeki en büyük engel KORKU faktörü olacaktır.
İlk olarak şunu belirtmeliyim ki bir arkadaşımın sözü benim her çalışmaya davet edeceğim kişi söylediğim bir sözdür.
DEMONLARDAN DERS ALMAK (yada yardım vb.) BUZ PİSTİNDE KILIÇ DANSI YAPMAYA BENZER.HIZLI İLERLERSİNİZ AMA DİKKATSİZLİĞİN SONUCU ÇOK KÖTÜ OLABİLİR.
Ve her çağırma formülünde mutlaka ve mutlaka KARANLIK bir ortamda olacak(cin ile demon farklı şeyler itiraz etmeyin)yani arkadaşım ben sana tüm bildiğim formülleride versem korkunu yenmediğin sürece çağırma başarısız olur.Sen karşıdakinden daha güçsüz olabilirsin pekala ama şunu unutma seninde GÜÇLÜ BİR RABBİN VAR.korktuğun zaman karşındakinin ALLAHIN karşısında belki bir mikrop bile olamayacağını bilmen gerekir.eğer bu yolla başlarsan emin ol korkun en aza inecektir.ben sana hiç korkun olmayacakta demiyorum ben bile azda olsa korkuyorum.sonuçta farklı varlıklarız.ancak korkununda bir sınırı olmalıdır.sen bence biraz daha düşün ve eğer çağırmaya hazırım dersen bana mesaj at bende sana bildiğim formülleri söyleyeyim.