Değişik birşey merak ettim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar örnek veriyorum diyelimki bir insanın kolunu kopardık o acıyı yaşadı hani bu acıyı onun kolunu kesmeden yaşatabilirmiyiz biryerine dokunmadan

kıvep

Banlı Kullanıcı
Beynin bölümleri var, acıyı hısseden, tadı hisseden vs. Bilimsel olarak inceleniyor bunlar ama bir büyü olarak soruyorsanız aklıma vodoo bebekleri geldi yada telekinezi ile acı vermek şeklinde olabilir belki...

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Bunu gerçek anlamda yapmanın yani dediğin gibi birebir aynı acıyı yaşatmanın tek yolu olayın rüyada gercekleşmesidir bence. Dolayısı ile karsındaki kişinin rüyalarını yönlendirebilersen istediğini elde edersin hemde fazlasıyla. Mesela bunu ona her gece yapabilirsin aynı acıyı tekrar tekrar sabahlara kadar yaşatabilirsin. Tabi birinin rüyasını kontrol edebilecek seviyedemisin onu bilemem.

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Bunu gerçek anlamda yapmanın yani dediğin gibi birebir aynı acıyı yaşatmanın tek yolu olayın rüyada gercekleşmesidir bence. Dolayısı ile karsındaki kişinin rüyalarını yönlendirebilersen istediğini elde edersin hemde fazlasıyla. Mesela bunu ona her gece yapabilirsin aynı acıyı tekrar tekrar sabahlara kadar yaşatabilirsin. Tabi birinin rüyasını kontrol edebilecek seviyedemisin onu bilemem.
her gece hoşuma gitti

origanum

Yönetici
her gece hoşuma gitti

Ruh hastası olma yolunda adım adım ilerleme durumu sanırım:D Galiba çok çektiniz ve bardağın son damlası taştı ve intikam duygusunu barındıran negatif enerjiler öne geçip bedeninizdeki pozitif/negatif dengesini bozdular. Yansıması da önce ruha sonra bedene çeşitli rahatsızlıklar vermek şeklinde olur.
Sorunun cevabına gelince evet o his verdirilir; büyü ile, hipnoz ile kolaylıkla yapılır. Bunu belli bir ücret karşılığında yapan profesyonel kişiler mevcut.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...