Defalarca gördügüm aynı rüya

nur_nur_nur

Kayıtlı Üye
Herkese iyi aksamlar. 2 senelik iliskim kendi istegimiz dısında ailevi sebeplerle 2 ay once bitti. Ben ayrıldıgımız günden beri gerek dualarla gerek bazi hocalara yaptirdigim islemlerle bana dönmesi icin ugrasıyorum. Ayrıldıgımız gunden beri neredeyse her gece istisnasiz beni özledigini, bana dönmek icin ugrastıgını, bazen agladıgını goruyorum. Her defasında nihayet döndü bana diyerek uyanıyorum. Gecen gun arkadasim beni baskasıyla evlenirken sevgilimin dügünü basıp beni kacırdıgını, sen kimseyle evlenemezsin dedigini gormus. Birkac gun sonra baska bir arkadasim yine beni baskasiyla evlenmek uzereyken sevgilimin dügünü basmak icin gelirken trafik kazasi yapip öldügünü görmüs. Arkadaslarimin bile bu sekilde rüyalar gormesi ilginc gelmeye basladi. Bunlar haberci rüya olabilir mi? Ben kafama taktigim icin goruyor olabilirimde farkli günlerde arkadaslarımında benzer rüya gormesini anlayamadik. Bilen arkadaslar yorumlayabilirse cok sevinirim

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Öncelikle haberci rüya ne demek bunu araştırmakta fayda var. Şuan ki zaman geçmiş yada gelecek bunun rüyada görülmesi için üst boyuttan bir varlığın size bunu iletmesidir özetle. Gelecek konusu şuan ki kaynaklarda tanrının elinde olduğu için ve sizin yaptığınız işlemler vs.. ben bunu o kefeye koyamıyorum. Şeytani rüya denilen de bir kısım vardır ki halk arasında sizin durumunuza çok daha uygun ve bence olması gereken. Doğal akışı bozacak gücü kendinizde buluyorsanız bu rüyaların kaynağını öğrenme, gösterilen kişiye bunun devam etmesi yada sonlanması hükmünde de olmanız gerekir. Sizde hiç birisi yok. Kafana taktığın için arkadaşının kafasına da takma ihtimalin yok eğer bunu ona günlerce anlayıp hocalara birlikte gitmediyseniz. Bu cümle önemli bir nokta. Diyeceğim şudur ki hocaların yaptıkları tutsun yada tutmasın. Bir takım cezalandırmaları yaşamanız doğal ve haktır. Kendinize iyi davranın.