Dedikoduyu kesmek?

Sihirli asa

Kayıtlı Üye
Merhabalar ben kimseye karşı hiçbir kötülük yapmadığım düşünmediğim halde , arkamdan dedikodu yapan bir dolu insan var , sorum şu ki bu dedikodu , fitne fücur , ritüel ile uygulamalar ile nasıl kesilir , bitirilir , kimse benim hakkım da dedikodu yapmaması için güzel , etkili , kolay , masum bir ritüel var mıdır?

Ruhsar

Banlı Kullanıcı
Merhabalar ben kimseye karşı hiçbir kötülük yapmadığım düşünmediğim halde , arkamdan dedikodu yapan bir dolu insan var , sorum şu ki bu dedikodu , fitne fücur , ritüel ile uygulamalar ile nasıl kesilir , bitirilir , kimse benim hakkım da dedikodu yapmaması için güzel , etkili , kolay , masum bir ritüel var mıdır?
Milletin ağzı torba değil ki bükesin. Pis insanlardan kurtulamazsın en iyisi uzaklaşmak yapabiliyorsan taşın uzaklaş. Ben hiç öyle ritüel duymadım ama bilen biri varsa ben de bakayım. 🖤

Sihirli asa

Kayıtlı Üye
Milletin ağzı torba değil ki bükesin. Pis insanlardan kurtulamazsın en iyisi uzaklaşmak yapabiliyorsan taşın uzaklaş. Ben hiç öyle ritüel duymadım ama bilen biri varsa ben de bakayım. 🖤
İnsanlar gerçekten pis kalpli , karma da cezalandırılacaklarından şüphem yok , ama dedikodular beni aşırı irrite ediyor rahatsız ediyor , sinek küçüktür ama mide bulandırıyor maalesef , hepsinin hakkından zekam ile gelirim ve gerçekten hiç kimseden korkum yok ama entrika ile kötülük yapıpta , kendi kalbimi karartmak istemiyorum , bu konu hakkında yani gıybete tapanların ağzını mühürlemekte çok ritüel duydum fakat hiç biri şuan da aklım da değil , o yüzden buraya sormak istedim.

Alakan

Kayıtlı Üye
Göktürk alfabesi konusuna bir bakın. Oradan uygun bir kombinasyon oluşturabilirsiniz diye düşünüyorum

Retro

Kayıtlı Üye
Dedikoduyu ve hasedi kim durdurabilmiș ki?

İnsanlar gerçekten pis kalpli , karma da cezalandırılacaklarından şüphem yok

O yüzden bırakın ellerinden geleni yapsınlar. Cezasıyla değil mi?

, ama dedikodular beni aşırı irrite ediyor rahatsız ediyor , sinek küçüktür ama mide bulandırıyor maalesef ,

Dedikoduları kimden alıyorsunuz ki? Dedikoduları aldığınız kişiye daha da dikkat edin. Taşıyan, getiren kişi 1'e 100 katar çünkü.

Sihirli asa

Kayıtlı Üye
Dedikoduyu ve hasedi kim durdurabilmiș ki?

O yüzden bırakın ellerinden geleni yapsınlar. Cezasıyla değil mi?

Dedikoduları kimden alıyorsunuz ki? Dedikoduları aldığınız kişiye daha da dikkat edin. Taşıyan, getiren kişi 1'e 100 katar çünkü.
Dedikoduyu getiren yakın bir arkadaşım ondan alıyorum (gerçi zaten ben de güven problemi olduğu için kimseye güvenmem yakın arkadaşım olsa dahi ama...)ve dedikodu yapanı da iyi tanıyorum çünkü zaten çok aşırı dedikoducu ayrıca cezalandırılsa dahi dedikodu yüzünden cezalandırıldığını anlıyacağını hiç sanmıyorum ve devam edecektir.

Punishment

Banlı Kullanıcı
masum bir ritüel var mıdır?
Var.

El-Kâbıd esmasi 903
El-Hâfız esmasi 1481

Özellikle el kabid esmasinin faziletlerinden biri; kimse düşmanlık etmeye, hakkinda dedikodu yapmaya cesaret edemez.

Niyeti tabi bu kişilerin kahrı için degil de kalplerinin yumuşaması, iyi yönde ıslah olmalari için yaparsaniz daha iyi olur. El-Kabid esmasinin bir diger fazileti kötü huylardan kurtulma. El-hafiz da bu kişilerin vericeği zararlardan korunmak için okunabilir. Esmalara devam ederseniz sizlere karşı davranışlarının değiştiğini gozlemleyeceksiniz emin olun.

Uzun süreli olmasi icinde bu yazdiklarima ara ara devam edebilirsiniz.

Retro

Kayıtlı Üye
Bana öyle geliyor ki sizi de düşük frekansta çekmeyi bașarıyorlar etrafınızdakiler.

Yüksek frekanslı insanların kendi gündemi olur. Düşük frekanslı insanlar başka düşük frekanslı insanlarla uğraşarak onların frekansına gerilerler.

AsiRuhh

Kayıtlı Üye
İnsan iradesi ile oynamanın malesef masum bir yolu yok bunu her gün o kadar çok kişiye yapmak istiyorum ki inanın bilemezsiniz 🙂 etrafta çok var çünkü. Bir gün sabrım taşacak ama hayırlısı sizde umursamamaya çalışın.

star53

Kayıtlı Üye
Ben benim hakkımda dedikodu yapan birisi olduğunda (yani birisinden öğrendiğimde) "bunu yüzüme karşı söyleyebilecekse gelsin, diğer türlü bana boşu boşuna bunları taşıma" derim. Çünkü bu dedikoduları çıkaran da, taşıyan da ne kadar boş iş yaptığını özünde bilir. Argümanı gerçekse gelir sana söyler, sağdan soldan "sağır duymaz uydurur, kör görmez inanır" felsefesiyle dolaşan laflar ve insanlar bu yüzden benim gözümde zayıftır. Yapabildikleri ve algılayabildikleri şeylerin seviyesi de yaptıklarından bellidir. Tavsiyem siz de bir şekilde bıçak gibi bu "taşımaları" kesin. İnsanların ağzı hiç durmaz, inanmak isteyen ineklerin uçabildiğine de inanır.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Sihirli asa runeler,glifler,esmalar ve çeşitli dualar bu konuda işleminizi görür de enerjinizi tüketmeye gerçekten değmez.Yaşınız kaç bilmiyorum ama yaş gittikçe insanlarla uğraşmak istemiyorsun kafa götürmüyor bu her türlü ilişki boyutu için geçerli bi durum.Ben mesela dün iş yerinde hiç bi problemim ve sorunum ve muhattaplığım olmayan bi insanla gereksiz bi laf dalaşı yaşadım.Canımı sıktımı evet sıktı sonra dedim bırak aman ne uğraşacam gereksiz hayatımda olmayan insanlar için enerjimi zamanımı harcayacam uğraşamam zaten yeterince yorgunum sevdiğim insanlara emek veririm zaman harcarım ilişikilerimi iyileştimeye çalışırım alttan alırım zor günlerinde elimden geldiğinde destek veririm de sonuçta sevdiğimiz bide sevmediklerimize mi uğraşalım 😏

Retro

Kayıtlı Üye
Büyücü enerji yaratmaz. Olanı manipüle ederek yönünü değiştirir.

O halde bu denli serbest ve konstantre enerjilerin kol gezdiği bir evrende siz daha uyanık bir büyücü (simyacı) olun ,
Tüm dedikoducularınızı, bedavaya reklamınızı yapan ve sizi daha popüler hale getiren hizmetçilerinize dönüştürün.
Çünkü onlar aslında 1 gramlık eksik bir dokunuş ile zaten bunu yapıyorlar. O bir gramlık dokunuşu da siz yapın ve tüm şartlar size hizmet edeceği şekilde sonuçlansın. Geçici yenilgiler kılık değiştirmiş fırsatlardır. Üst kader alt kaderi yönetirken, alt kaderin piyonlarının enerjisini geçici olarak bir noktaya kadar kullanır. Bu yüzden de olayları ilk gözümüze çarptığı şekilde değerlendirerek yanılgiya düşeriz. Ve alt kader bizi çogu zaman alt ederken, üst kaderin trenini de hep kaçırırız.

Hased eden insan sebep odaklıdır. Bu onların en zayıf noktasıdır. Frekansı yüksek insan ciddi anlamda sonuç odaklıdır. Herşey onlara hizmet eder. Mağlup edilemezler. Gözlemci bilinciniz ciddi anlamda aktif ise, tüm problemler aslında üst kaderin perdeli bir şekilde size yaptığı tekliflerdir.

Doğru bakış açısına geçebilirseniz üst kadere ortak olarak büyük olaylara da müdahale edebilmeye başlarsınız.

Son düzenleme:

wrzmc

Banlı Kullanıcı
Büyücü enerji yaratmaz. Olanı manipüle ederek yönünü değiştirir.

O halde bu denli serbest ve konstantre enerjilerin kol gezdiği bir evrende siz daha uyanık bir büyücü (simyacı) olun ,
Tüm dedikoducularınızı, bedavaya reklamınızı yapan ve sizi daha popüler hale getiren hizmetçilerinize dönüştürün.
Çünkü onlar aslında 1 gramlık eksik bir dokunuş ile zaten bunu yapıyorlar. O bir gramlık dokunuşu da siz yapın ve tüm şartlar size hizmet edeceği şekilde sonuçlansın. Geçici yenilgiler kılık değiştirmiş fırsatlardır. Üst kader alt kaderi yönetirken, alt kaderin piyonlarının enerjisini geçici olarak bir noktaya kadar kullanır. Bu yüzden de olayları ilk gözümüze çarptığı şekilde değerlendirerek yanılgiya düşeriz. Ve alt kader bizi çogu zaman alt ederken, üst kaderin trenini de hep kaçırırız.

Hased eden insan sebep odaklıdır. Bu onların en zayıf noktasıdır. Frekansı yüksek insan ciddi anlamda sonuç odaklıdır. Herşey onlara hizmet eder. Mağlup edilemezler. Gözlemci bilinciniz ciddi anlamda aktif ise, tüm problemler aslında üst kaderin perdeli bir şekilde size yaptığı tekliflerdir.

Doğru bakış açısına geçebilirseniz üst kadere ortak olarak büyük olaylara da müdahale edebilmeye başlarsınız.
Ben bu üslubu nereden hatırlıyorum diyordum:)

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Sizi çok iyi anlıyorum, hayatım bu durum yüzünden tepetaklak oldu enerjisi çok etkiliyor , ben de takipteyim