CROWLEY THOTH TAROT Destesi

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Bu desteyi bir müddet deli gibi arıyordum. Elbette Türkiye sınırlarında satışı yoktu. Birkaç araştırma yaptım ve bir şekilde buldum. Aşırı makul fiyata bugün siparişini verdim. Artık kaç ayda ne zaman gelir orası merak konusu. Ancak destenin Çince baskısına ulaştım. Türkiyede bu desteyi kullanan birkaç kişiyi duymuştum ama şuan kim diye sorsalar mümkün değil hatırlamak. Deste konusunda yardımcı olabilecek Mabet Dostlarını yoruma bekliyorum, teşekkürler.

fox07

Kayıtlı Üye
Amazonda ingilizce olarak vardı aslında deste. Kartların anlamlarını kavrayabilmek icin internetten ücretsiz olarak indirebileceginiz "Simam Melammu" pdf kitapcigi mevcut.

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Bende de var. Geldi nihayetinde, ama deste gıcık elimi sürmüyorum.

Sevddee

Kayıtlı Üye
bu deste satılıyor mu kitapçılarda vs. ? birinin tavsiyesi üzerine bi kitapçıya gidip rastgele bi deste almışım ve bu o deste. Son bi tane vardı. Adam da bu destenin beni kendi seçtiğini söyledi çok şaşkınım internette de göremedim satışını

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Aldığın deste Türkçe ise kesinlikle binlerce insana göre şanslısın bunu bilmeni isterim. aylarca Türkiye pazarında bu ürünü kovaladım, aradım ettim. Belki pazar açılır diye ama olmadı. Tıpkı, Katina'nın destesinde olduğu gibi. Ürünü son çare Ali Xpress üzerinden aldım. 3 ay yolunu gözledim. Sonunda elime ulaştı ama Çince olduğundan mıdır yoksa deste ile uyuşamadığımdan mıdır 2 aydır kimseye açılım yapamadım. Öylece duruyor rafta.

Sevddee

Kayıtlı Üye
Evet deste türkçe. Çok tuhafıma gitti gerçekten

866944

Kayıtlı Üye
Merhaba, bu desteyi uc gun oncesinde aldim. Sembolik olarak normal Rw destesinden cok farkli,ve bazi kartlarin isim degistirdigini de goruyoruz. Bu desteyle yapilan acilimlari RW tarotu gibi yorumlamak ne kadar dogru olur? Ornegin tilsim yedilisi karti direkt basarisizlik olarak sunulmus. Ve ogrendigim kadariyla kartlarin ters anlami kullanilmiyor.
Demek istedigim yaptiginiz acilimlarda kartlarin anlamlarini RW destesinden bakar gibi mi yorumluyorsunuz? Yoksa farkli bir sekilde mi? Deneyimlerinizi paylasir misiniz?