Covid sonrasi unutkanlık yasayan?

Fehu

Kayıtlı Üye
Merhaba sevgili dostlarım.
Ben covid gecireli 8 ay olmasına rağmen parozmi (tatları ve kokuları kötü algilama), diz ağrısı ve unutkanlık/konstanrasyon bozukluğu geçmedi. "Ben de aylarca yaşadım ama sonra gecti" diyeniniz var mı? Internette bazen kalici olabildiği yazıyor moralim bozuldu :(

Diz ağrıları için önerebileceğiniz yoga pozisyonları varsa da söyleyebilirsiniz

S

SoldierO

At kestanesi kullanıyorlarmis agrilar icin deneyebiliriz isterseniz. Lakin önce alerjiniz olup olmadığını kontrol etmek gerek.

Demre

Kayıtlı Üye
Dizlerdeki ağrı için Tip 2 collagen takviyesi ( özelikle balık collageni) kullanmanizı ve duzenli olarak yürüyüş yapmanızı onerebilirim. Tabi ki evvela bir doktora görünmelisiniz. Agrinin nedenini tespit etmeden tum oneriler havada kalir. Benim tavsiyelerim, eklemlerde olusan sıvı kaybı kaynaklı agrilar icin gecerlidir. Sizin probleminiz daha farkli bisey de olabilir..

Unutkanlıgı gidermek için, uyumadan 1 saat once bi kac damla zeytinyagi ekleyeceginiz 1 bardak havuc suyu icebilirsiniz. Ibrahim Saracoglu nun, ozelikle demans ve unutkanligi onlemek amacli israrla tavsiye ettigi kürdür bu.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
4 element ile arınma işlemi.

Toprak
Bir paket tuz açıyorsunuz. Niyet okuyorsunuz. Yatağa çarşafın üstüne yağıyorsunuz. Üstüne bir çarşaf daha seriyorsunuz. Bir gece onun üstünde uyuyorsunuz. Tuzu çöpe atıyorsunuz.

Su
Duşa giriyorsunuz. Suyun içinden geçerek tüm negatifi temizlediğini imajine ederek niyeti okuyorsunuz.

Ateş
Mum yakiyorsunuz. Vücudunuzun ertrafinda , yaklaşık 10 sm. uzaklığında yavaşça gezdiriyorsunuz. Tobi niyet okuyarak. Mumu sondurmuyorsunuz, işlem bittikten sonra sonuna kadar yanmasına izin verin.

Hava
Adaçayı tütsü yapın. Dumanın içinizden geçip negatifi götürdüğü imajine ederek niyetinizi okuyun.

Arınma sırasında kaybedilen enerjiyi olumlu enerji ile felafi etmek için biberiye çayı.

Cezveye su koyup niyetinizi okuyun. Gaz ocağı yakıp ( elektrikli olmaz) ateşe bakarak niyetinizi okuyun. Su kaynadiginda içine bir tutam biberiye atarak niyetinizi okuyun. Biberiye hem havayı simgeleyen bitkisi, hem hafıza için iyi geliyor. İki dakka kaynadıktan sonra kupaya aktarın. Bali ya da şekeri ekleyerek ( toprak elementi) niyetinizi okuyun. Afiyetle için. :)

Geçmiş olsun. 🤗

Fehu

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute @Demre harikasınız teşekkür ederim. Benimle aynı durumda olanlar varsa onlar da yararlanırlar.
Tüm mabet üyelerine söylüyorum kendinize çok dikkat edin çünkü bu hastalığın size ne bırakacağı hiç belli değil :(

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Yazmaya unutmuştum. biberiye otu çaya çok az konur. Fazla koyarsanız tadı sabun gibi olacak.

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
4 element ile arınma işlemi.

Toprak
Bir paket tuz açıyorsunuz. Niyet okuyorsunuz. Yatağa çarşafın üstüne yağıyorsunuz. Üstüne bir çarşaf daha seriyorsunuz. Bir gece onun üstünde uyuyorsunuz. Tuzu çöpe atıyorsunuz.

Su
Duşa giriyorsunuz. Suyun içinden geçerek tüm negatifi temizlediğini imajine ederek niyeti okuyorsunuz.

Ateş
Mum yakiyorsunuz. Vücudunuzun ertrafinda , yaklaşık 10 sm. uzaklığında yavaşça gezdiriyorsunuz. Tobi niyet okuyarak. Mumu sondurmuyorsunuz, işlem bittikten sonra sonuna kadar yanmasına izin verin.

Hava
Adaçayı tütsü yapın. Dumanın içinizden geçip negatifi götürdüğü imajine ederek niyetinizi okuyun.

Arınma sırasında kaybedilen enerjiyi olumlu enerji ile felafi etmek için biberiye çayı.

Cezveye su koyup niyetinizi okuyun. Gaz ocağı yakıp ( elektrikli olmaz) ateşe bakarak niyetinizi okuyun. Su kaynadiginda içine bir tutam biberiye atarak niyetinizi okuyun. Biberiye hem havayı simgeleyen bitkisi, hem hafıza için iyi geliyor. İki dakka kaynadıktan sonra kupaya aktarın. Bali ya da şekeri ekleyerek ( toprak elementi) niyetinizi okuyun. Afiyetle için. :)

Geçmiş olsun. 🤗

Tuz kaya tuzu olmalı diye biliyorum :)