çoklu evren?

S.AyÇa

Kayıtlı Üye
bence çoklu evrenler gerçek. sizce öyle mi bilmem ama bence öyle. ayrıca bence her insan çoklu evrenlerden birini yani paralel evrenleri görmüştür. nasıl mı? rüyalarla. benim teorime göre rüyalar paralel evrenlere geçiş kapımız. çünkü ne olursa olsun mutlaka o rüyayı kendi gözlerimizle yada kendimizi izliyormuşçasına görüyoruz. aklıma hep bu düşünce takılıyor işte. sizce mantıklı mı? eğer öyleyse siz en son paralel evrende (rüyanızda) ne gördünüz?
şahsen ben kendimi dev bir oyun salonunda ölümüne oyun oynarken görmüştüm. ondan sonra kendimi birden okulda sınıf arkadaşlarımla oynarken gördüm.

Ü

Üye silindi 62166

Çoklu evrenler var Onları yaratanda Allah mesela bu dünya da bekarsak diğer bir evrende evliyiz çocuklarımız bile olmuştur...
Paralel evrenler var Bazı bilim adamları bu evrenlere deney yoluyla geçiş yapmıştır.
Hata fringe diye bir dizi vardı Orada walter bishop oğlu peteri kaybediyor çocukken sonra paralel evrenler arası bir kapı açıyor.
oradaki yaşayan oğlunu ölmüş oğlunun evrenine getiriyor... İzlemek isterseniz fringe dizisini tavsiye ederim...
rüyalar konumuza gelirsek bir gün rüyamda halamın kızını gördüm.. Bana rüyalar farklı boyutlara açılan kapılardır demişti...
Rüyalarımızı tam 5 saniye görüyoruz. Ama ortalama bir rüya için 24 saatimiz gidiyor... Rüyadayken beynimiz daha hızlı çalışıyor..
istersek rüyada zamanı bile durdurabiliriz.. lucid rüya bununla ilgili bilgiler var...
Gelelim paralel evrenlere onlardan bir sürü var trilyonlarca bazı medeniyetler ışık hızıyla oralara varıyorlar...