Çok uyumak

descartel96

Kayıtlı Üye
Ben bundan 1 ay önce bir medyuma gittim. Üzerimde 3 tane cin olduğunu söyledi. Fakat bunların bedenimde değil dışarıdan uğradıklarını söyledi. Neyse bir yazı ve muska hazırlandı. Yazıyı evde 5 litre su alıp ona attım. Ondan 1 hafta içtim o suyla en son 8.gün yıkandım. Sonraki gidişimde bir şey göremediğini uzaklaşmış olduklarını söyledi. Yaklaşık 1,5 hafta önce falan gitmiştim. Bu arada muskayı hala taşıyorum. Fakat garip bir halim var. Aşırı uyku uyuyorum. Rüya çok görüyorum fakat rüyaları artık net hatırlayamıyorum. Garip bir depresyon kaygı gibi karışık bir hal var. Yalnızlık hislerim tavan yaptı. Bu iyi bir süreç mi?

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
aga cinler tarafını vesaire pek bilmem ama çok çalışıp yorulursan çok uyursun oda olabilir

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Muskadaki görevli varlıklar enerjinden alıyor olabilir, bu nedenle yorgun düşersin. Ama muska nedeniyle de kötü niyetli cinler yaklaşamıyordur sana

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Peki bu sürekli mi böyle gider?
Sanmıyorum muskaya uyumlanınca geçer herhalde alışma dönemi olduğu içindir.
Ayrıca sadece muskanın görevli varlıkları değil kötü niyetli cinler de enerji çeker, şerli olanlar senin yaşam enerjini çekip sana kötülük yapmakta kullanır. Bunlar en azından korumaya çalışıyor.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Merhaba aşırı uyuyorsanız bunun altında psikolojik ve fiziksel sebepler yatıyor olabilir. Depresyon, kalitesiz uyku, diyabet, anksiyete vb durumlar bunu tetikler. Derin uyku sürecine düşündüğünüzün aksine geçemiyor olabilirsiniz. Kaliteli uyku için gereken bir kaç şey sayacağım. 1 hafta sonrasında bunları uygulayıp hala çok uyuyorsanız altında başka nedenler arayabiliriz.
Gece Rutini olarak akşam 7'den sonra yeme içmeyi kesmek, uyumadan 2 saat önce mavi ışık yayan televizyon, telefon, tablet vb. teknolojik aletlerle oynamayı bırakmak, günde 3 bardaktan fazla kahve içmemek ve çok sıcak bir odada uyumamak.
Sabah rutini olarak ise sabah odanızı havalandırıp, yatağınızı toplayıp hayatınızın içinde dengeli ve düzenli beslenmeye dikkat ettikten sonra hala bu sorunları yaşıyorsanız bir problem var diyebiliriz ama ben daha çok kalitesiz uyku ya da diyabet, anksiyete ya da sindirim bozukluklarıma bağlı bir uykusuzluk çektiğinizi düşünüyorum. Bu tür şeylere ilk ilgim olduğu dönemlerde ben de çok uyur derin ve anlam veremediğim rüyalar da görürdüm. Bilinçaltı ile alakalı da olabilir. Yine de bu benim fikrim. Sitede benden çok daha bilgili insanlar size daha iyi yardımcı olacaktır.

descartel96

Kayıtlı Üye
Merhaba aşırı uyuyorsanız bunun altında psikolojik ve fiziksel sebepler yatıyor olabilir. Depresyon, kalitesiz uyku, diyabet, anksiyete vb durumlar bunu tetikler. Derin uyku sürecine düşündüğünüzün aksine geçemiyor olabilirsiniz. Kaliteli uyku için gereken bir kaç şey sayacağım. 1 hafta sonrasında bunları uygulayıp hala çok uyuyorsanız altında başka nedenler arayabiliriz.
Gece Rutini olarak akşam 7'den sonra yeme içmeyi kesmek, uyumadan 2 saat önce mavi ışık yayan televizyon, telefon, tablet vb. teknolojik aletlerle oynamayı bırakmak, günde 3 bardaktan fazla kahve içmemek ve çok sıcak bir odada uyumamak.
Sabah rutini olarak ise sabah odanızı havalandırıp, yatağınızı toplayıp hayatınızın içinde dengeli ve düzenli beslenmeye dikkat ettikten sonra hala bu sorunları yaşıyorsanız bir problem var diyebiliriz ama ben daha çok kalitesiz uyku ya da diyabet, anksiyete ya da sindirim bozukluklarıma bağlı bir uykusuzluk çektiğinizi düşünüyorum. Bu tür şeylere ilk ilgim olduğu dönemlerde ben de çok uyur derin ve anlam veremediğim rüyalar da görürdüm. Bilinçaltı ile alakalı da olabilir. Yine de bu benim fikrim. Sitede benden çok daha bilgili insanlar size daha iyi yardımcı olacaktır.
Teşekkür ederim. Kahve haftada 2-3 bardak içerim. Sanırım yeme bozukluğu ya da düzensiz yaşam ile ilgili olabilir. Bunlarıda dikkate alacağım.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Muskadaki görevli varlıklar enerjinden alıyor olabilir, bu nedenle yorgun düşersin. Ama muska nedeniyle de kötü niyetli cinler yaklaşamıyordur sana

Katılıyorum.
Enerji jimnastiği oneririm. Hermes jimnastiği mesela.
Auraniz de zedelenmiş ve oluşmuş deliklerden enerjiyi kaciriyor olabilir. Delikler zamanla kapanır. Bir Reiki uzmanına de gorunebilirsiniz.

descartel96

Kayıtlı Üye
Katılıyorum.
Enerji jimnastiği oneririm. Hermes jimnastiği mesela.
Auraniz de zedelenmiş ve oluşmuş deliklerden enerjiyi kaciriyor olabilir. Delikler zamanla kapanır. Bir Reiki uzmanına de gorunebilirsiniz.
Bu auradaki deliklerin kapanması muskanın sürecine mi bağlıdır?
Öte yandan hermes jimnastiği nedir? Bilmediğim bir şey yapmayayım. Tecrübeli değilim. Eğer pratik gerektiren bir şey ise nasıl bir şeydir? Detayları yazar mısınız?

dünyalı

Kayıtlı Üye
Bir rahatsızlığınızın sonucu olarak bunu yaşıyor olabilirsiniz. Mesela hepatit rahatsızlığında ilk belirtiler halsizlik ve uyku uyuma halinin sıklığıdır...Yine corona belirtileri arasında sadece bu belirtiyi yaşayanlarda var.....Psikolojik olarak etkilenmiş dahi olabilirsiniz...