Çok önemli.

şeniz123

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben medyumun birine kaşık büyüsü yaptırdım. İki işlem olarak biri resimlerle birlikte ayırma için , biri bağlamak için. Tutmadı 3 ay oldu. Şimdi benim resmimle eski sevgilimin resmi mezarda. Uğursuzluk getirir mi bu. Ne yapmam lazım. Tahta kaşıkta resimlerimiz vardı. 3 ihlas bir fatiha okuttu. Ondan öncede bir hafta okuma yaptığını söyledi ama bir etkisi olmadı. Kadın bana tutucak yıldıznamene baktım dönücek derken. Şuan ben allah değilim döndüreyim diyor. Şaşırdım :( onlar orda mezarda duruyor.. Napmam lazım.

peri_esra

Kayıtlı Üye
sevdiğinin kendi aklı iradesinin dışında senin yönlendrmenle senn olmasını nasıl kabulenebldn bence şükret Rabbime ki tutmadı her işte bi hayr vardr

Sunay12345

Kayıtlı Üye
Büyü yapmışsınız resmen önce tövbe edin sonra da o gömdüklerinizi çıkarıp duayla sirkeli suda bekkettikten sonra akarsuya atın

nur_nur_nur

Kayıtlı Üye
Ya insanları yargılamak haddinize mi? Size ne? Hoşunuza gitmiyorsa girmeyin konuya, bu sitede bu tarz uygulamalarla ilgili bir sürü konu var. O zaman ne işiniz var bu sitede. Konu sahibi herşeyi göze almış yapmış, şimdi bilgisi olan arkadaşlara birşey danışmak istemiş. Bir siz doğrucusunuz zaten.

Ü

Üye silindi 58480

Arkadaşlar ben medyumun birine kaşık büyüsü yaptırdım.

MEdyum, kendine yetecek kadar medyumluk yapmis ve zaafinizi cok iyi sezmis ve iyi bir pazarlama stratejisi ile size satis gerceklestirmis.

İki işlem olarak biri resimlerle birlikte ayırma için , biri bağlamak için.

Resimler artik cok kolay da bulunuyor sosyal medyadan. Hatta isimler. Hatta anne isimleri ve dogum gunleri.

Tutmadı 3 ay oldu.

Tutmadiysa o yolladiginiz enerji konacak bir paratoner bulana kadar asili kalacak. Onu tutmazsa sizi tutacak. Kesin olarak bosa gitmez cunku.
Buyu yapayim tutatsa tutar tutmazsa tutmasin diye bisey yoktur. KEsin olarak ya hedefini tutar, ya da yaptirani. Bu yuzden iki uclu bicak derler.

Buyu, ``O`` harfindeki bir koridora hapsolmak gibidir. Onunuzdaki kisiye siktiginiz kursun o kisiye isabet etmezse doner dolasir tam arkanizdan gelip size isabet eder. Kendinizi korursaniz karma borcunuza yazilir cocugunuzdan sorulur.

Şimdi benim resmimle eski sevgilimin resmi mezarda.

Bunu medyum mu soyledi ? Eger oyleyse vallahi iyi bir medyummus.

Uğursuzluk getirir mi bu.

Getirir. Hatta ugursuzluk enerjisinin golge gibi takip ettigini bile goruyor gibi hissedersiniz.

Tahta kaşıkta resimlerimiz vardı. 3 ihlas bir fatiha okuttu.

3 ihlas 1 Fatiha okutturarak size Allahi inkar ettiren bir gizli rituele suruklemis. Allahin ismini boyle haram ve karanlik bir rituelin finali yaparak kendini seytandan daha fazla ilham almaya adamis oluyor. Yani o medyum zaten bulasik olmus sizi de bulasik hale getirmek zorunda.

Ondan öncede bir hafta okuma yaptığını söyledi ama bir etkisi olmadı. Kadın bana tutucak yıldıznamene baktım dönücek derken. Şuan ben allah değilim döndüreyim diyor. Şaşırdım :(

Sasirirsiniz tabi. Bosa cikan bir guven ortamina mi sasirdiniz ?. Guven duygusunu arkadan cevirdiginiz islerde size dirayet vermez. Her defasinda daha huzursuz hale gelirsiniz.

K_kop

Kayıtlı Üye
Yeter artık herkes kendi dininin dayatmalarina göre yorum yapmiș.Evrensel konusmadigimiz surece bu ișler yurumez.Enerjiniz duser sadece bu gidin mezarliktan alin tuzlu ve sirkeli suya birakin muslumansaniz dagitici bir zikir yapin 7 fatiha okuyun. Sonra bir gece bekledikten sonra siyah kumașa baglayip gomun.

ceyda

Kayıtlı Üye
büyü bırakın saçma geliyor bana

Ü

Üye silindi 58480

Yeter artık herkes kendi dininin dayatmalarina göre yorum yapmiș.Evrensel konusmadigimiz surece bu ișler yurumez.

O halde ben size arkadasin mesajini evrensel dile tercume edeyim :

`Arkadaşlar ben medyumun birine kaşık büyüsü yaptırdım` : Diyor ki evrensel enerji sisteminin perspektifinden kendini gordugunde :
Arkadaslar ben bir kanun deliciye, birisinin arkasindan is cevirmek icin talepte bulundum. Kiralik katil tuttum.

` İki işlem olarak: biri resimlerle birlikte ayırma için , biri bağlamak için`
Diyor ki : Biri sinsice ayiracak, oburu de sinsice bana baglayacak. Ama onlar bunu bilmeyecek. Dis etkenlere yoracaklar. Kimse benden supelenmeyecek. Uyanik olan, akilli olan benim. Benim direktiflerim dogrultusunda bana hizmet edecekler.

Tutmadı 3 ay oldu. :

Diyor ki : Benim yaptiklarimi makul gorun cunku ben bunu icsellestirdim. Ama 3 ay oldu buyu tutmadi !

Uğursuzluk getirir mi bu:

Diyor ki : Hem kanunlari cigneyeyim, hem ceza almayayim. Bu sadece bana ozel bir musade olsun.
Evrensel dilde bu ifadelerin hukmu bundan baskasi olamaz !

3 ihlas bir fatiha okuttu.

Diyor ki,
Evrensel Kanunlarin sifrelerini icinde barindiran maddeleri olan 3 ihlas 1 Fatiha surelerinden medet umdurttu bana.
Buyuyu yasaklamis olan Dinin isimize gelen yerinden yakaladik elimize yuzumuze bulastirinca. Ilk firsatta yine o dinin hukumlerini yok sayacagiz.

Şaşırdım :(

Diyor ki : Aklimi kullanmayi sevmiyorum. Idrak olusturacak hallere tahammul edemiyorum. Sadece saskinlik olusuyor ve dongumu basa sardiriyorum !

K_kop

Kayıtlı Üye
O halde ben size arkadasin mesajini evrensel dile tercume edeyim :

`Arkadaşlar ben medyumun birine kaşık büyüsü yaptırdım` : Diyor ki evrensel enerji sisteminin perspektifinden kendini gordugunde :
Arkadaslar ben bir kanun deliciye, birisinin arkasindan is cevirmek icin talepte bulundum. Kiralik katil tuttum.

` İki işlem olarak: biri resimlerle birlikte ayırma için , biri bağlamak için`
Diyor ki : Biri sinsice ayiracak, oburu de sinsice bana baglayacak. Ama onlar bunu bilmeyecek. Dis etkenlere yoracaklar. Kimse benden supelenmeyecek. Uyanik olan, akilli olan benim. Benim direktiflerim dogrultusunda bana hizmet edecekler.

Tutmadı 3 ay oldu. :

Diyor ki : Benim yaptiklarimi makul gorun cunku ben bunu icsellestirdim. Ama 3 ay oldu buyu tutmadi !

Uğursuzluk getirir mi bu:

Diyor ki : Hem kanunlari cigneyeyim, hem ceza almayayim. Bu sadece bana ozel bir musade olsun.
Evrensel dilde bu ifadelerin hukmu bundan baskasi olamaz !

3 ihlas bir fatiha okuttu.

Diyor ki,
Evrensel Kanunlarin sifrelerini icinde barindiran maddeleri olan 3 ihlas 1 Fatiha surelerinden medet umdurttu bana.
Buyuyu yasaklamis olan Dinin isimize gelen yerinden yakaladik elimize yuzumuze bulastirinca. Ilk firsatta yine o dinin hukumlerini yok sayacagiz.

Şaşırdım :(

Diyor ki : Aklimi kullanmayi sevmiyorum. Idrak olusturacak hallere tahammul edemiyorum. Sadece saskinlik olusuyor ve dongumu basa sardiriyorum !
Her ekolde cozumler vardır muhakkak.Gizlimabedin geneli zaten musallat sorunları ask mesk işlerinin dertleriyle doldu.Islami ekolde de cozumler vardır.Islamda yasak olmasının temeli zaten evrensel düzen bozulmasin diye.Bozan karsiligini oder

Seraphine

Kayıtlı Üye
Dennise'nin son mesajı çok eğlenceli olmuş :D

Bence bu kadar gerilmeye gerek yok. Konu kaç yıl önce açılmış ve şimdi yazılan hiçbirşeyi konuyu açan kişi zaten görmeyecek.Ortada gerçekten bir uygulama var mı bilmiyoruz. Medyum denen kişi iki kaşığı üfleyip aksiyon olsun diye mezara gömdürmüşte olabilir. Mezar topreağı ile yapılan bir geri döndürme büyüsü pek rastlanan bir şey değil. Daha çok hastalık veya ayırma uygulaması gibi olmuş ki içeriği tam bilmiyoruz zaten.

Ü

Üye silindi 58480

Elbette ki her ekolde cozum vardir. Bununla birlikte aklin yolu birdir. Kimisi o yola sag seritten cikar, kimisi sol seritten cikar. Ama cozum, tek olan, alternatifi olmayan bir isleyisin elinden gelir. Sistematigin kodlarini de en iyi hangi ekol tarif ediyorsa acik ara onde olan ekol de odur. Buda dedigim gibi aklin yoluna bakar. O yol tektir.

Ben icine islami oge katilmadan yapilmis buyuye pek rastlamadim. Cunku mesakkatli buyulere cinler memurluk yapar ve o aleminde Basta islamiyet ve diger dinler olmazsa olmaz olan TEK faktordur. Biz yokken cinler ve melekler ve Dinler vardi.

Cinler aleminde ya kafirsinizdir ya da bir dinin mensubu. Kafirseniz Islama karsi tavir alarak motive bulursunuz. O alemde kesin olarak arada kalmak diye bisey yoktur, cunku cinlerin bilincleri bizim gibi birbirine kapali katmanlardan olusmaz. Cinlerin sadece bilincustu vardir . Dolayisi ile kendi alemlerinde birbirlerine karsi 100 de 100 seffaflar. Salaga asla yatamazlar. Kendilerini bu yuzden cok cabuk ele verirler. Bu yuzden musallatli insanlar baska insanlarin ic islerine cok musallat olurlar, niyet okurlar, kirli camasirlarini dokme, mahreminden vurma gudusu olur. Cinler kendi dogalarindaki seffaflik reflexlerini insanlara asilarlar cunku zamanla. Ve musallat kaptigimizda baska insanlarin mahremlerini bize vizyon olarak verir. Ve o insanlara ofke kin beslemeye meylederiz. KAzandigi paradan, eglence bicimine, icinde tuttugu sakli tahriklere kadar insanlarin sadece negatif taraflarini sezinler ve iyi olma gayretlerini ignor ederiz.

Simdi bu faktorleri bilmeden Islami ogelerin evrenselligini sorgulamamak lazim. Lafim K-kop`a degildir.