çok kuvvetlı aşk buyusu

demetg

Kayıtlı Üye
cuma gecesı beyaz bır mumun ustune sevmesını ıstedıgınız kışının anne adı ve ısmı yazlır nıyet edılır yasın suresı okunmaya başlanır,1.mubın e gelınce yasın suresı başa dönülüp tekrar baştan okunmaya başlanır her mubın e gelınce bu işlem tekrarlanır yasın bıttıgınde mum hala yanıyorsa tekrar okunmaya başlanır çok güçlu bır uygulamadır sevdıgınız aşkınızdan deli dıvane olur nıyet olarak bu mum nasıl yanıyorsa falancanın oglu yada kızı benım aşkımdan bu mum gıbı yansın aşkımdan alev alev erısın denır. okuma sırasında hoş kokulu gunluk yakmanız gerekıyor mum tamamen bıtıp kendı kendıne sonunce karanlık bır yerde saklıyoruz

salley

Kayıtlı Üye
diyelim ki bu buyu ile kendimize fena halde bagladık, ilerde ona karsı duygularınız degişirse ne olacak? onu gectim bir insanı baska bir insanın askı ile yakmak nasıl bir vicdansızlıktır?

elbette uygulamak isteyenler için paylasmıs oldugunuz bir yontem, ben sadece dusunduklerimi dile getirdim. Yanlıs anlasılmak istemem..

Selamlar...

demetg

Kayıtlı Üye
arkadasım herkesın kendı şeçımı ınsanları kararları ıçın yargılamak gereksız bu sıtenın adı gızlı magbet yanı burada uygulama tarıflerı verılmesı gayet normal vıcdanı hesaplamayı yapan ınsanın sorunu bızım degıl.

gökşen

Kayıtlı Üye
Bu site bana göre bu bilgiler içindir, her neyse Denemek isterim çok zoru yok acaba siz denediniz mi ?

demetg

Kayıtlı Üye
tabıkı denedım ben buraya yazdıgım tarıflerın hepsını denedım dogru yapıldıgı taktırde kesınlıkle olan bır uygulamadır

Luxor

Kayıtlı Üye
Bilgi için teşekkürler,ancak ben şu mübin kısmını anlamadım.1.mübine gelince başa dönüp tekrar okuyacağız ta ki 2. mübine gelene kadar,2. mübine gelince başa döneceğiz 3. mübine gelene kadar...vs böyle mi olacak*

Bir de anne ismini bilmiyorsak ne yapacağız?

demetg

Kayıtlı Üye
bu varlıklarla yapılmıyor bıldıgınız uzere yasın kuran kerım ın kalbıdır.anne ısmı bılmıyorsanız ornek(havva kızı ayşe) şelınde okunur.1. mubın e gelınce tekrar yasın i baştan okumaya başlıyoruz 2.mubın e gelınce tekrar yasın ı baştan okumaya başlıyoruz toplam 7 mubın de yasın ı baştan başlayıp okuyoruz

melisa çayı

Kayıtlı Üye
Anne adini ve ismini türkçe harflerle mi yazacağiz? Bilgi verir misiniz?
Umarim etkili bir yöntemdir..benim çok ihtiyacim var sevgilime kavuşmak için..

true_blood

Kayıtlı Üye
güzel bir paylaşım olmuş teşekkür ederim , deneyeceğim mutlaka...

damned

Kayıtlı Üye
Anne adini ve ismini türkçe harflerle mi yazacağiz? Bilgi verir misiniz?
Umarim etkili bir yöntemdir..benim çok ihtiyacim var sevgilime kavuşmak için..

Arap alfabesi ile yazdığınız takdirde etkisi artacaktır ancak enerji yükleme yeteneğiniz varsa latin harfleri ile yaptığınız uygulamadan dahi sonuç alabilirsiniz..sevgili urum un herzaman söylediği gibi....Güçlü büyü yoktur güçlü büyücü vardır:)

BaD_bOy

Kayıtlı Üye
Aynen öyle enerji yükleyebiliyorsanız öyle yapın.Arapça yazmak için zahmet çekmeyin.Türkçe yazsanızda olur.Ben yaptım bir başkası için türkçe yazdım...Falan nın kızı falanın oğlunu deli gibi sevsin yazdım.oldu...

hasan06

Kayıtlı Üye
al benden de o kadar walla etkili olursa ve secdiğime kavuşursam fakir 40 doyuracam

ya yasaklı kardeş enerji yüklemek nasıl oluyor. yani nasıl o kagıda enerji yükleniyor çok basit bir soru sordugum için özür dilerim ama sora sora öğrenicez galiba :/

sinsi

Kayıtlı Üye
anne ismini bilmiyorsak ne yapacacaz havva derke h.z adem in karısımı

NAZLI_

Kayıtlı Üye
anne ismini bilmiyorsak ne yapacacaz havva derke h.z adem in karısımı

evet sinsi, Hz Havva hepimizin annesi oluyor :)

enerji yüklemek sanırım,olacağına çok inanmak olmalı...
hadi yasin suresini bitene kadar okuduk diyelim başa döne döne.ya mumun yanması bitmezse..mumu kezsek olur mu acaba.bir muma adlar yazılacak sadece değil mi,sure üstüne okunmuycak mumun :willy_nilly:

hasan06

Kayıtlı Üye
cuma gecesı beyaz bır mumun ustune sevmesını ıstedıgınız kışının anne adı ve ısmı yazlır nıyet edılır yasın suresı okunmaya başlanır,1.mubın e gelınce yasın suresı başa dönülüp tekrar baştan okunmaya başlanır her mubın e gelınce bu işlem tekrarlanır yasın bıttıgınde mum hala yanıyorsa tekrar okunmaya başlanır çok güçlu bır uygulamadır sevdıgınız aşkınızdan deli dıvane olur nıyet olarak bu mum nasıl yanıyorsa falancanın oglu yada kızı benım aşkımdan bu mum gıbı yansın aşkımdan alev alev erısın denır. okuma sırasında hoş kokulu gunluk yakmanız gerekıyor mum tamamen bıtıp kendı kendıne sonunce karanlık bır yerde saklıyoruz

sevgili kardeşim yasaklı peki biz yasini her mübünde başa dönerek okuduğumuzda mum biterse ne yapıcaz , hani olurda böyle olursa ne yapacağımızı bilmek için soruyorum

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Yukarıdaki üyenin ismi yasaklı değil. Kendisi forum kurallarına uymadığı için siteye girişi yasaklanmıştır. O yüzden size cevap veremez.

Sorduğunuz soruya gelirsek eğer; uygulama başlangıcında yakılan mum sönmeden diğer mumu eskisinin ateşiyle yakmalısınız. Okuma sürenizin uzunluğunu hesaba katarak diğer mumları da uygulamada bahsedildiğini gibi sevmesini istediğiniz kişinin adını yazarak önceden hazır etmelisiniz.

hasan06

Kayıtlı Üye
Yukarıdaki üyenin ismi yasaklı değil. Kendisi forum kurallarına uymadığı için siteye girişi yasaklanmıştır. O yüzden size cevap veremez.

Sorduğunuz soruya gelirsek eğer; uygulama başlangıcında yakılan mum sönmeden diğer mumu eskisinin ateşiyle yakmalısınız. Okuma sürenizin uzunluğunu hesaba katarak diğer mumları da uygulamada bahsedildiğini gibi sevmesini istediğiniz kişinin adını yazarak önceden hazır etmelisiniz.

tşk ederim bende o şahsın isminin yasaklı olduğunu sanıyordum :)

nazom

Kayıtlı Üye
Bu uygulama cuma gecesi yapılıcak yazıyor . Ama cuma gecesi mi ? Yoksa perşembe gecesi mi ? yapılıcak . Kafam karıştı . Emin olmak için sormak istedim . Şimdiden teşekkür ediyorum . Büyüklerimiz hep öyle söylüyor ya , perşembe olunca cuma gecesi diyorlar .

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Bu uygulama cuma gecesi yapılıcak yazıyor . Ama cuma gecesi mi ? Yoksa perşembe gecesi mi ? yapılıcak . Kafam karıştı . Emin olmak için sormak istedim . Şimdiden teşekkür ediyorum . Büyüklerimiz hep öyle söylüyor ya , perşembe olunca cuma gecesi diyorlar .

Perşembe gecesi cuma gününün başlangıcıdır ve perşembe gecesi yapılır.