Çok etkili denenmiş uygulama

mert_r6v2

Kayıtlı Üye
Dün gerçekleştirdim. Gece olmasına önem gösterin ve iki kere üst üste okumanızı tavsiye ediyorum. Ben ilk kez dün gece okudum ve 1 kez okudum. Çok zor durumdaydım ertesi güne ekmek alacak param yoktu. Okuduktan bir kaç dakika sonra banka hesabıma baktım ve gece marketin yolunu tutup alışverişimi yaptım. İnternette belirli sitelerde geçiyor. Hadid Suresinin ilk 6 ayeti ile haşr suresinin 21. 22 23 ve 24. ayetlerini okuyunuz. Besmele çekiniz. Ayrıca kısa bir not olarak besmelenin en doğru şeklini öğrenip ona göre okuyunuz. Zira harflerin ve sayıların önemini biliyorsunuz. Ahmed kesinlikle Ahmet olamaz. Zira Muhammed ise Mehmet yada Muhammet olamaz. Bunun gibi. Elinizi yukarı olabildiğince kaldırın dua ederken. Saygı ve selamlar.

Admin Notu: Başlıktaki dua kelimesi değiştirildi zira değil. Bölüm başlığı olan Havass ilmi, islami duaların içinden bazı ayetlerin seçilerek bazı zamanlarda okunarak uygulanmasıdır.

mert_r6v2

Kayıtlı Üye
Biraz daha ayrıntı ne olabilir. Dediğim sureleri sırası ile okuyunuz. Bu sureler gece okunmalı ve 3 kere okursanız çok daha etkili olacaktır. Gece okumaya gayret gösterin. Cumartesi gecesi sanırım daha etkili. Kesinlikle aktif olan bir dua. Banka hesabımda para yokken dua edip tekrar telefonumdan baktıktan sonra banka hesabımda gayet iyi bi miktar gördüm.Bunun üzerine yüce Allah'ın üzerine yemin ediyorum. Kesinlikle alıntı değildir. Domates biber ekmek kola sigara vs aldım ve eve döndüm. Bu herhangi bir olası mantıklı bir sebebi harekete geçirip hacetinizi gidermiş olacaktır. Özellikle bol bol okumanızı tavsiye ederim. Kesinlikle tesirli bir dua dır. Hatta Hz. Ali ye düa ların en yücesi hangisidir sualine bu düa yı önermiştir. Bu dua yı edip görmeyen gözlere elinizi sürerseniz gözleriniz açılır. Bu kesinlikle denenmiştir. Ancak kötü niyetli kimselere söylemeyiniz. Zaten bu gibi düa lar oldukça etkili olup internette kısa bir araştırma sonucu bile fazla kimsenin konuşup paylaştığını görmezsiniz. Çünkü herkese nasip olmaz. Burada paylaşsam bile nasibi olan gelip faydalanacaktır. Bazı hal ve durumlar vardır ki kişi istediği düa yı tembellikten yada başka sebepten edemez. Bunun için yine besmeleyi öneriyorum.

upet

Kayıtlı Üye
Ayrıca kısa bir not olarak besmelenin en doğru şeklini öğrenip ona göre okuyunuz. Tevcidli okunuşundan mı bahsediyorsunu yoksa usulden mi ?

Xia

Kayıtlı Üye
İkinci sureye baslarken besmele cekecek miyiz yoksa devamı gibi mi okunacak? Biri yardımcı olabilir mi?

Xia

Kayıtlı Üye
Dün gerçekleştirdim. Gece olmasına önem gösterin ve iki kere üst üste okumanızı tavsiye ediyorum. Ben ilk kez dün gece okudum ve 1 kez okudum. Çok zor durumdaydım ertesi güne ekmek alacak param yoktu. Okuduktan bir kaç dakika sonra banka hesabıma baktım ve gece marketin yolunu tutup alışverişimi yaptım. İnternette belirli sitelerde geçiyor. Hadid Suresinin ilk 6 ayeti ile haşr suresinin 21. 22 23 ve 24. ayetlerini okuyunuz. Besmele çekiniz. Ayrıca kısa bir not olarak besmelenin en doğru şeklini öğrenip ona göre okuyunuz. Zira harflerin ve sayıların önemini biliyorsunuz. Ahmed kesinlikle Ahmet olamaz. Zira Muhammed ise Mehmet yada Muhammet olamaz. Bunun gibi. Elinizi yukarı olabildiğince kaldırın dua ederken. Saygı ve selamlar.

Admin Notu: Başlıktaki dua kelimesi değiştirildi zira değil. Bölüm başlığı olan Havass ilmi, islami duaların içinden bazı ayetlerin seçilerek bazı zamanlarda okunarak uygulanmasıdır.
İkinci sureye baslarken besmele cekecek miyiz yoksa devamı gibi mi okunacak?

etzel

Kayıtlı Üye
Dungece işsizlik paralari yattı. Sizde şuan covid nedeni ile çalışmıyor iseniz iş kaybı desteği adı altında para yatıyor bilgi vermek istedim

Xia

Kayıtlı Üye
Dungece işsizlik paralari yattı. Sizde şuan covid nedeni ile çalışmıyor iseniz iş kaybı desteği adı altında para yatıyor bilgi vermek istedim
Ben öğrencilikten işsizim o yüzden kimse bize para vermiyor.

dünyalı

Kayıtlı Üye
Bence bu dua niyet duası... yani maddiyat dilersen istersen ona göre etki ediyor. ..Belki başka bir sıkıntın varsa ona göre de etkileşimi farklı olabilir. Bunun için ayetlerdeki meale bakmak gerekir.

Hadid Suresi

﴾1﴿ Göklerde ve yerde bulunanlar Allah’ı tesbih etmektedir. O üstündür, her yaptığında hikmet vardır.
﴾2﴿ Göklerin ve yerin hükümranlığı yalnız O’nundur. Hem hayat verir hem öldürür. O’nun her şeye gücü yeter.
﴾3﴿ O, evvel ve âhir, zâhir ve bâtındır. O her şeyi bilir.
﴾4﴿ Gökleri ve yeri altı günde yaratan, sonra arşa istivâ eden O’dur. Toprağa giren ve ondan çıkan, gökten inen ve ona yükselen her şeyi bilir. Nerede olursanız olun O sizinle beraberdir. Allah yaptıklarınızı görmektedir.
﴾5﴿ Göklerin ve yerin hükümranlığı yalnız O’nundur ve bütün işlerin dönüp varacağı merci ancak Allah’tır.
﴾6﴿ Geceyi gündüze katar, gündüzü de geceye katar. O kalplerde olanı çok iyi bilir.

Haşr Suresi

﴾22﴿ O, kendisinden başka tanrı olmayan Allah’tır; duyular ve akılla idrak edilemeyeni de edileni de bilir. O rahmândır, rahîmdir.
﴾23﴿ O, kendisinden başka tanrı olmayan Allah’tır; egemenliğin mutlak sahibidir, her türlü eksiklikten uzaktır, esenlik verendir, güven sağlayan ve kendisine güvenilendir, görüp gözeten ve yönetendir, üstündür, iradesine sınır yoktur, büyüklükte eşi olmayandır. Allah onların yakıştırdıkları ortaklardan tamamıyla münezzehtir.
﴾24﴿ O, takdir ettiği gibi yaratan, canlıları örneği olmadan var eden, biçim ve özellik veren Allah’tır. En güzel isimler O’nundur. Göklerdekiler ve yerdekiler hep O’nu tesbih ederler. O üstündür, hikmet sahibidir.

Son düzenleme:

hesperos

Kayıtlı Üye
HADİD

Bismillahirrahmanirrahim
1. Sebbeha lillahi ma fiyssemavati velardı ve huvel'aziyzulhakiymu.
2. Lehu mulkussemavati vel'ardı yuhyiy ve yumiytu ve huve 'ala kulli şey'in kadiyrun.
3. Huvel'evvelu vel'ahıru vezzahiru velbatınu ve huve bikulli şey'in 'aliymun.
4. Huvelleziy halekassemavati vel'arda fiy sitteti eyyamin summesteva 'alel'arşi ya'lemu ma yelicu fiylardı ve ma yahrucu minha ve ma yenzilu minessemai ve ma ya'rucu fiyha ve huve me'akum eyne ma kuntum vallahu bima ta'melune besıyrun.
5. Lehu mulkussemavati vel'ardı ve ilellahi turce'ul'umuru.
6. Yuliculleyle fiynnehari ve yulicunnehare fiylleyli ve huve 'aleymun bizatissuduri.

Haşr suresi
Bismillahirrahmanirrahim
21. Lev enzelna hazelkur'ane 'ala cebelin lereeytehu haşi'an mutesaddi 'an min haşyetillahi ve tilkel'emsalu nadribuha linnasi le'allehum yetefekkerune.
22. Huvallahulleziy la ilahe illa huve 'alimulğaybi veşşehadeti huverrahmanurrahıymu.
23. Huvallahulleziy la ilahe illa huve elmelikulkuddususselamul mu'minul muheyminul 'aziyzul cebbarul mutekebbiru subhanallahi 'amma yuşrikune.
24. Huvallahul halikul - bariy-ulmusavviru lehum'esma ulhusna yusebbihu lehu ma fiyssemavati vel'ardı. Ve huvel'aziyzulhakiymu.

Yâ men hüve hâkezâ es'elüke bi hakkı hâzihil esmâi en tüsaliye alâ muhammedin ve âli muhammedin ve en tef'ale bi ( burada hacet söylenir)

abc123

Kayıtlı Üye

selam arkadasım. Allah yardımcısı olsun herkesin. merak ettiğim banka hesabına paranın nerden geldiği