Çocukluktan beri yaşadığım sorunlar

Su-Jok eğitimi - kerim ali

Alakan

Kayıtlı Üye
Katılım
20 Tem 2022
Mesajlar
91
Tepkime puanı
181
Öncelikle merhaba,
Yaşadıklarımın bana verdiği sıkıntı ile alakalı sizlere danışmak istedim. Forumun varlığından uzun süredir haberdar olmakla birlikte yeni üye oldum. Yazım biraz uzun olabilir fakat konuyu her detayıyla olmasa da kendimce önemli olabileceğini düşündüğüm detaylarıyla aktarmak istedim. Bu sebeple kusura bakmayın.
Çocukluğumdan bu yana bazı sorunlar yaşıyorum. İlk olarak çevremdeki insanların duymadığı sesleri duyarak başladı sorunum. Bu durumu aile büyüklerim çocukluk hezeyanı olarak değerlendirdi. Daha sonraları karabasan olarak isimlendirilen durumu yaşamaya başladım. Uyku felcinden biraz daha farklı bir nitelikte. Uyku ile uyanıklık arasında yaşamıyordum bu durumu ve çeşitli konuşmalar duyuyordum. Bana öğretilen duaları okumaya çalıştığımda ise dilim dönmüyor; konuşmalar/ bağırmalar şiddetleniyordu. Konuşmalar bildiğim veya aşina olduğum bir dil değildi. Bu sebeple sorunlu bir çocukluk dönemi geçirdim. Ergenliğe geldiğimde durum biraz daha farklılaşmaya başladı. Gerçeklik algım değişmişti. Bazen annemin annem olduğunu idrak edemeyip "annem değilsin" diyerek saldırıyordum. Rüyamda sürekli beni çağıran yaşlı, çirkin bir kadın görüyordum.
Bu olaylar gördüğüm bir rüyaya kadar beni takip etti. Rüyamda ağaçlarla kaplı bir ormanın ortasında yürüyerek bir göle ulaştım. Etrafımı saran siyah giyimli kadınlar vardı. Yüzlerini hiçbir zaman görmedim. Kadın olduklarını hissettim sadece. Aynı grupla başka mekanlarda rüyalar da gördüm. Ortak noktası her zaman yanımda bulunan bir tanesi vardı. Gideceğim yerlere daha doğrusu diğerlerinin bulunduğu yere o götürüyordu beni fakat diğerleri benden pek hoşlanmıyordu. Orada olmamdan rahatsız oluyorlardı.
Ev değişikliği ile birlikte bu tarz rüyalarım ve rahatsızlığım bir dönemlik son buldu. Ta ki bir varlığı görünceye kadar. Uykudan uyanmıştım bilincim yerindeydi hava aydınlıktı. Ayakucumda dolabım vardı. Dolabımın üzerinde oturan bir varlık gördüm. Boyu oldukça kısaydı. Bir yetişkinin bacağı kadar yoktur boyu. Oldukça yaşlı ve çirkin görünen bir suratı vardı ve bana doğru gülümsüyordu. Yatağın üzerinde hareket ettim ben ona doğru. O an korku endişe vs yoktu içimde. Sadece anlamlandıramamıştım durumu. Ben ona doğru hareket edince bir anda yok oldu. Bunu yaşadığımda 15 yaşındaydım. Bu olaydan sonra yaklaşık 5 sene ne rüya ne ses hiçbir şey yaşamadım 3 sene öncesine kadar.
Bir arkadaşımın ısrarı üzerine şu klasik cafelerdeki bir falcıya gittik. Bana ailem ile ilgili benim bile bilmediğim ( sonrasında doğruluğunu teyit ettim) bazı bilgiler verdi. Bu olaydan 2 hafta sonra benim rahatsızlıklarım tekrar başladı. Bir gece çok huzursuzlandım ve arkadaşımı dışarıda oturmak için davet ettim. Saat gece 2-3 gibiydi. Parkta birlikte oturup sohbet ederken yaşlı suratı çok çirkin bir kadın girdi parka. Bize hiç bakmadan hızlıca yürüyüp bir ağaca yüzünü döndü. Bir şeyler konuşup ayni hızla parktan geri çıktı. Maalesef bu olaya yanımdaki arkadaşım da şahit oldu ve benden uzaklaştı. Bu olaydan bir süre sonra tekrar rüya gördüm.
Rüyamda o kadın topluluğu ile tekrar karşılaştım. Benim yanımda gelen beni bir odaya soktu. Diğerleri bana saldırmak istedi. Özellikle saçımı kesmek istiyorlardı ama yanımdaki engel oldu onlara. Sonra beni oturtup sol elimi aldı. Avucumun içerisine bir şeyler yazdı ve sonrasında bana bir daha tekrarlama dedi ve ben uyandım. Uyandığımda sol avuç içim yanıyordu. Bu rüyadan sonra yaşantımda daha dikkatli olmaya çalıştım.
Fakat son bir senedir özellikle son dönemlerde bu sıkıntıların daha farklı bir türünü yaşıyorum. Uykumda defalarca uyanıyorum. Uyandığımda rüyanın içerisinde oluyorum. Nasıl yattıysam nerede yattıysam aynı şekilde gerçekliğe birebir uygun şekilde rüyamda uyanıyorum. Bu belki 5 kez tekrar ediyor. Bazı zamanlar hareket edebiliyorum bazı zamanlar hiç hareket edemiyorum. Başlarda çok korkup direniyordum fakat direndikçe arttığının farkına vardım. Rüyada olduğumun bilincinde oluyorum sadece uyanmak istiyorum. Korkum geçti fakat bu beni hem mental hem fiziksel olarak çok yoruyor. Uyandığımda dayak yemiş gibi yorgun oluyorum. Artı olarak sesler tekrar başladı. Bazen gülme sesleri bazen ismimle hitap bazen anlamsız en azından benim anlayamadığım sesler..
Son olarak belirtmek isterim ki ailemde ebeveynlerimden birinin dedesi büyü işleriyle uğraşan bir adammış. Maalesef o taraftan herkesin hayatı bir şekilde mahvoldu.
Sizden ricam yaşadığım bu sorunlara nasıl bir çözüm bulabilirim veya bulabilir miyim? Bunları yaşama sebebim dedeyle veya başka bir durumla alakalı olabilir mi? Herhangi bir dine mensup değilim ve belirtmek isterim ki fiziksel olarak herhangi bir sağlık problemim yok. Bu sorunlar dışında güzel bir hayatım var. Basit meditasyon, nefes egzersizleri ve sadece kendimle birlikte yakın çevreme uzun yıllardır tarot danışmanlığı yapıyorum. Bunlar haricinde herhangi bir çalışmam vs yok.
Vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.
 

Absoluta Virtute

Tecrübeli Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
29 Eyl 2020
Mesajlar
1,795
Tepkime puanı
3,641
Uykudan uyanmıştım bilincim yerindeydi hava aydınlıktı. Ayakucumda dolabım vardı. Dolabımın üzerinde oturan bir varlık gördüm. Boyu oldukça kısaydı. Bir yetişkinin bacağı kadar yoktur boyu. Oldukça yaşlı ve çirkin görünen bir suratı vardı ve bana doğru gülümsüyordu. Yatağın üzerinde hareket ettim ben ona doğru. O an korku endişe vs yoktu içimde. Sadece anlamlandıramamıştım durumu. Ben ona doğru hareket edince bir anda yok oldu
Hatırlamazsiniz belki. O olay dan sonra hayatınızda iyi bir şey oldu mu?
 

Absoluta Virtute

Tecrübeli Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
29 Eyl 2020
Mesajlar
1,795
Tepkime puanı
3,641
Uykumda defalarca uyanıyorum. Uyandığımda rüyanın içerisinde oluyorum. Nasıl yattıysam nerede yattıysam aynı şekilde gerçekliğe birebir uygun şekilde rüyamda uyanıyorum. Bu belki 5 kez tekrar ediyor. Bazı zamanlar hareket edebiliyorum bazı zamanlar hiç hareket edemiyorum. Başlarda çok korkup direniyordum fakat direndikçe arttığının farkına vardım. Rüyada olduğumun bilincinde oluyorum sadece uyanmak istiyorum. Korkum geçti fakat bu beni hem mental hem fiziksel olarak çok yoruyor.
Rüyalarınız tamamen sizin dünya. Kendi ruyalarinizin tanrısı sizsiniz. Bunun bilincinde olun.
Kötü rüya görmek istemiyorsanız https://www.gizlimabet.com/konular/dream-catcher.35622/

Dedenizden miras bazı yetenekleri ve varlıkları almisa benziyorsunuz
 

Alakan

Kayıtlı Üye
Katılım
20 Tem 2022
Mesajlar
91
Tepkime puanı
181
Rüyalarınız tamamen sizin dünya. Kendi ruyalarinizin tanrısı sizsiniz. Bunun bilincinde olun.
Kötü rüya görmek istemiyorsanız https://www.gizlimabet.com/konular/dream-catcher.35622/

Dedenizden miras bazı yetenekleri ve varlıkları almisa benziyorsunuz
Rüyalarınız tamamen sizin dünya. Kendi ruyalarinizin tanrısı sizsiniz. Bunun bilincinde olun.
Kötü rüya görmek istemiyorsanız https://www.gizlimabet.com/konular/dream-catcher.35622/

Dedenizden miras bazı yetenekleri ve varlıkları almisa benziyorsunuz
Absoluta cevabın ve ilgin için çok teşekkür ederim öncelikle. Rüyalar için önerdiğin kısmı inceleyeceğim. Dedemiz maalesef iyi anılan bir insan değil. Ne tür varlıklarla çalışma yapmıştır bilemem. Sadece bir çok insanın ahını aldığını biliyorum ve bu durumdan ailecek çok çektik. Anneannem akıl sağlığını kaybetti kız kardeşi akıl sağlığını kaybetti keza başka başka felaketler yaşadık. Bu silsileyi üzerime çekmek istemiyorum. Konu hakkında bilgi sahibi değilim sorularımı mazur gör lütfen; bundan kurtulmanın bu döngüyü kırmanın bir çaresi var mıdır? Zamanında seneler önce bir hoca? bunları dinleyip bana muska yapmak istedi. Benden sonra da kızıma vermem gerektiğini.. Ben ne çocuk sahibiyim ne de evliyim ki o zamanlar ergenlik yıllarımdı. Hem kendimi o dine ait hissetmediğim hem de şüphelerim gerekçesiyle reddettim. Başka birisi ise bu uygulamanın varlıkları bana bağlayacağını kabul etmememin iyi bir seçenek olduğunu söylemişti. Bu durumda ben bunlarla yaşamayı mı öğrenmeliyim yoksa aramam gereken bir çıkış kapısı var mıdır?
 

Absoluta Virtute

Tecrübeli Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
29 Eyl 2020
Mesajlar
1,795
Tepkime puanı
3,641
Ahı almış diye değil de varlıklar islerin karşılığında ödeme yapılmamış ise, akrabaları alabiliyorlar.

Kurtulmak için ya bu işinde uzman birini bulacaksınız. Ya da kendiniz uzman olacaksınız.
 
Rune Okulu - kerim ali
Üst