Çocukluktan beri yaşadığım sorunlar

Alakan

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba,
Yaşadıklarımın bana verdiği sıkıntı ile alakalı sizlere danışmak istedim. Forumun varlığından uzun süredir haberdar olmakla birlikte yeni üye oldum. Yazım biraz uzun olabilir fakat konuyu her detayıyla olmasa da kendimce önemli olabileceğini düşündüğüm detaylarıyla aktarmak istedim. Bu sebeple kusura bakmayın.
Çocukluğumdan bu yana bazı sorunlar yaşıyorum. İlk olarak çevremdeki insanların duymadığı sesleri duyarak başladı sorunum. Bu durumu aile büyüklerim çocukluk hezeyanı olarak değerlendirdi. Daha sonraları karabasan olarak isimlendirilen durumu yaşamaya başladım. Uyku felcinden biraz daha farklı bir nitelikte. Uyku ile uyanıklık arasında yaşamıyordum bu durumu ve çeşitli konuşmalar duyuyordum. Bana öğretilen duaları okumaya çalıştığımda ise dilim dönmüyor; konuşmalar/ bağırmalar şiddetleniyordu. Konuşmalar bildiğim veya aşina olduğum bir dil değildi. Bu sebeple sorunlu bir çocukluk dönemi geçirdim. Ergenliğe geldiğimde durum biraz daha farklılaşmaya başladı. Gerçeklik algım değişmişti. Bazen annemin annem olduğunu idrak edemeyip "annem değilsin" diyerek saldırıyordum. Rüyamda sürekli beni çağıran yaşlı, çirkin bir kadın görüyordum.
Bu olaylar gördüğüm bir rüyaya kadar beni takip etti. Rüyamda ağaçlarla kaplı bir ormanın ortasında yürüyerek bir göle ulaştım. Etrafımı saran siyah giyimli kadınlar vardı. Yüzlerini hiçbir zaman görmedim. Kadın olduklarını hissettim sadece. Aynı grupla başka mekanlarda rüyalar da gördüm. Ortak noktası her zaman yanımda bulunan bir tanesi vardı. Gideceğim yerlere daha doğrusu diğerlerinin bulunduğu yere o götürüyordu beni fakat diğerleri benden pek hoşlanmıyordu. Orada olmamdan rahatsız oluyorlardı.
Ev değişikliği ile birlikte bu tarz rüyalarım ve rahatsızlığım bir dönemlik son buldu. Ta ki bir varlığı görünceye kadar. Uykudan uyanmıştım bilincim yerindeydi hava aydınlıktı. Ayakucumda dolabım vardı. Dolabımın üzerinde oturan bir varlık gördüm. Boyu oldukça kısaydı. Bir yetişkinin bacağı kadar yoktur boyu. Oldukça yaşlı ve çirkin görünen bir suratı vardı ve bana doğru gülümsüyordu. Yatağın üzerinde hareket ettim ben ona doğru. O an korku endişe vs yoktu içimde. Sadece anlamlandıramamıştım durumu. Ben ona doğru hareket edince bir anda yok oldu. Bunu yaşadığımda 15 yaşındaydım. Bu olaydan sonra yaklaşık 5 sene ne rüya ne ses hiçbir şey yaşamadım 3 sene öncesine kadar.
Bir arkadaşımın ısrarı üzerine şu klasik cafelerdeki bir falcıya gittik. Bana ailem ile ilgili benim bile bilmediğim ( sonrasında doğruluğunu teyit ettim) bazı bilgiler verdi. Bu olaydan 2 hafta sonra benim rahatsızlıklarım tekrar başladı. Bir gece çok huzursuzlandım ve arkadaşımı dışarıda oturmak için davet ettim. Saat gece 2-3 gibiydi. Parkta birlikte oturup sohbet ederken yaşlı suratı çok çirkin bir kadın girdi parka. Bize hiç bakmadan hızlıca yürüyüp bir ağaca yüzünü döndü. Bir şeyler konuşup ayni hızla parktan geri çıktı. Maalesef bu olaya yanımdaki arkadaşım da şahit oldu ve benden uzaklaştı. Bu olaydan bir süre sonra tekrar rüya gördüm.
Rüyamda o kadın topluluğu ile tekrar karşılaştım. Benim yanımda gelen beni bir odaya soktu. Diğerleri bana saldırmak istedi. Özellikle saçımı kesmek istiyorlardı ama yanımdaki engel oldu onlara. Sonra beni oturtup sol elimi aldı. Avucumun içerisine bir şeyler yazdı ve sonrasında bana bir daha tekrarlama dedi ve ben uyandım. Uyandığımda sol avuç içim yanıyordu. Bu rüyadan sonra yaşantımda daha dikkatli olmaya çalıştım.
Fakat son bir senedir özellikle son dönemlerde bu sıkıntıların daha farklı bir türünü yaşıyorum. Uykumda defalarca uyanıyorum. Uyandığımda rüyanın içerisinde oluyorum. Nasıl yattıysam nerede yattıysam aynı şekilde gerçekliğe birebir uygun şekilde rüyamda uyanıyorum. Bu belki 5 kez tekrar ediyor. Bazı zamanlar hareket edebiliyorum bazı zamanlar hiç hareket edemiyorum. Başlarda çok korkup direniyordum fakat direndikçe arttığının farkına vardım. Rüyada olduğumun bilincinde oluyorum sadece uyanmak istiyorum. Korkum geçti fakat bu beni hem mental hem fiziksel olarak çok yoruyor. Uyandığımda dayak yemiş gibi yorgun oluyorum. Artı olarak sesler tekrar başladı. Bazen gülme sesleri bazen ismimle hitap bazen anlamsız en azından benim anlayamadığım sesler..
Son olarak belirtmek isterim ki ailemde ebeveynlerimden birinin dedesi büyü işleriyle uğraşan bir adammış. Maalesef o taraftan herkesin hayatı bir şekilde mahvoldu.
Sizden ricam yaşadığım bu sorunlara nasıl bir çözüm bulabilirim veya bulabilir miyim? Bunları yaşama sebebim dedeyle veya başka bir durumla alakalı olabilir mi? Herhangi bir dine mensup değilim ve belirtmek isterim ki fiziksel olarak herhangi bir sağlık problemim yok. Bu sorunlar dışında güzel bir hayatım var. Basit meditasyon, nefes egzersizleri ve sadece kendimle birlikte yakın çevreme uzun yıllardır tarot danışmanlığı yapıyorum. Bunlar haricinde herhangi bir çalışmam vs yok.
Vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Uykudan uyanmıştım bilincim yerindeydi hava aydınlıktı. Ayakucumda dolabım vardı. Dolabımın üzerinde oturan bir varlık gördüm. Boyu oldukça kısaydı. Bir yetişkinin bacağı kadar yoktur boyu. Oldukça yaşlı ve çirkin görünen bir suratı vardı ve bana doğru gülümsüyordu. Yatağın üzerinde hareket ettim ben ona doğru. O an korku endişe vs yoktu içimde. Sadece anlamlandıramamıştım durumu. Ben ona doğru hareket edince bir anda yok oldu
Hatırlamazsiniz belki. O olay dan sonra hayatınızda iyi bir şey oldu mu?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Uykumda defalarca uyanıyorum. Uyandığımda rüyanın içerisinde oluyorum. Nasıl yattıysam nerede yattıysam aynı şekilde gerçekliğe birebir uygun şekilde rüyamda uyanıyorum. Bu belki 5 kez tekrar ediyor. Bazı zamanlar hareket edebiliyorum bazı zamanlar hiç hareket edemiyorum. Başlarda çok korkup direniyordum fakat direndikçe arttığının farkına vardım. Rüyada olduğumun bilincinde oluyorum sadece uyanmak istiyorum. Korkum geçti fakat bu beni hem mental hem fiziksel olarak çok yoruyor.
Rüyalarınız tamamen sizin dünya. Kendi ruyalarinizin tanrısı sizsiniz. Bunun bilincinde olun.
Kötü rüya görmek istemiyorsanız https://www.gizlimabet.com/konular/dream-catcher.35622/

Dedenizden miras bazı yetenekleri ve varlıkları almisa benziyorsunuz

Alakan

Kayıtlı Üye
Rüyalarınız tamamen sizin dünya. Kendi ruyalarinizin tanrısı sizsiniz. Bunun bilincinde olun.
Kötü rüya görmek istemiyorsanız https://www.gizlimabet.com/konular/dream-catcher.35622/

Absoluta cevabın ve ilgin için çok teşekkür ederim öncelikle. Rüyalar için önerdiğin kısmı inceleyeceğim. Dedemiz maalesef iyi anılan bir insan değil. Ne tür varlıklarla çalışma yapmıştır bilemem. Sadece bir çok insanın ahını aldığını biliyorum ve bu durumdan ailecek çok çektik. Anneannem akıl sağlığını kaybetti kız kardeşi akıl sağlığını kaybetti keza başka başka felaketler yaşadık. Bu silsileyi üzerime çekmek istemiyorum. Konu hakkında bilgi sahibi değilim sorularımı mazur gör lütfen; bundan kurtulmanın bu döngüyü kırmanın bir çaresi var mıdır? Zamanında seneler önce bir hoca? bunları dinleyip bana muska yapmak istedi. Benden sonra da kızıma vermem gerektiğini.. Ben ne çocuk sahibiyim ne de evliyim ki o zamanlar ergenlik yıllarımdı. Hem kendimi o dine ait hissetmediğim hem de şüphelerim gerekçesiyle reddettim. Başka birisi ise bu uygulamanın varlıkları bana bağlayacağını kabul etmememin iyi bir seçenek olduğunu söylemişti. Bu durumda ben bunlarla yaşamayı mı öğrenmeliyim yoksa aramam gereken bir çıkış kapısı var mıdır?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ahı almış diye değil de varlıklar islerin karşılığında ödeme yapılmamış ise, akrabaları alabiliyorlar.

Kurtulmak için ya bu işinde uzman birini bulacaksınız. Ya da kendiniz uzman olacaksınız.

serkan dahlan

Kayıtlı Üye
bende de her şey böyle başlamıştı o sol elinizdeki sembolleri ne yapıp edip hatırlamanız gerek hatırlamazsanız çok rahatsız edileceksiniz aynı şeyleri kendimde yaşadığım için biliyorum artık varlıklar alemiyle bağın var havasa başlayıp dirayet dediğimiz şeyi öğrenip ondan sonra sol elini açman gerek ondan sonra onlarla mücadele edeceksin himayene alana kadar mücadele edeceksiniz

yıllar alabilir ondan sonra herşey düzelicek bu dediğim şeyleri yapmazsanız sürekli taciz edicekler bendede böyle başlamıştı uyurken el gelip sarılıyodu kocaman bir canavar eli sonra yatamın başında bekliyorlardı uyurken vs sen ne zaman sol elindeki anahtarı kullanmayı ögrenirsen o zaman geçiyor, o varlıkları himayen altına alırsan ondan sonra düzeliyor bundan sonra itaat seviyesine geçersin

herşeyi yazamam kendi mücadelen ve sınavın başlamış varlıklar aleminde elitler locasına alınmışsın sol elinde anahtar var enerjini arttırmazsan istemsiz sol elindeki anahtar hayatındaki bazı şeyleri negatife olumsuza çevirecektir çok değerli bir hazine aslında enerjisi normal insanlardan kat ve kat olan insanlara veriliyor bu anahtar hüddamlıkta el alma diyede geçer

havasdan başlayacaksınız başlangıç olarak enerjinizi arttırırsanız dirayet denen şeyi ögrenirseniz havas da ilerlemeniz kolay olur havasta ustalaştıkan sonra grimoire ye geçiceksiniz burdaki varlıklarla temas edip ustalaşıp kahinattaki enerjinin işleyişi diger alemler döngüler yaşam ölüm berzah yeniden oluşum, varlıkların anahtarları gibi evrenin temel çalışma prensibi gibi şeyleri size aktarıcaklar o seviyeye gerekli varlık size rüyanızda aktarıcak sonrasında temel kabalaya başlarsınız burda kabala yazdıgım internette bulunmayan kabala rüyanızda gerekli varlıklar o seviyeye gelince zaten getiriyor sayfa sayfa okuyorsunuz sabah uyanınca aklınızda kalıyor kabaladaki sırları size aktarıcaklar ama kabala o kadar uzunki yani havas ve grimoirler yanında okyanustaki su damlası gibi kalıyor seviyeler sürekli bitmiyor bir agaç düşünün tırmanmaya çalışıyosunuz uzaya kadar uzanıyor

kabaladaki sırlardan sonra 2 adet başka alemden varlık isimleri ve anahtarları veriliyor bana verilen 2 varlıgın adı birisi Division guard gamaron GORATH diger Royal Elite Guard Semellion du

burda yazdıgım şeylerin bazıları üst seviye yani internette bulamicaksınz bazı kaynakları iyi günler dilerim

Alakan

Kayıtlı Üye
bende de her şey böyle başlamıştı o sol elinizdeki sembolleri ne yapıp edip hatırlamanız gerek hatırlamazsanız çok rahatsız edileceksiniz aynı şeyleri kendimde yaşadığım için biliyorum artık varlıklar alemiyle bağın var havasa başlayıp dirayet dediğimiz şeyi öğrenip ondan sonra sol elini açman gerek ondan sonra onlarla mücadele edeceksin himayene alana kadar mücadele edeceksiniz

yıllar alabilir ondan sonra herşey düzelicek bu dediğim şeyleri yapmazsanız sürekli taciz edicekler bendede böyle başlamıştı uyurken el gelip sarılıyodu kocaman bir canavar eli sonra yatamın başında bekliyorlardı uyurken vs sen ne zaman sol elindeki anahtarı kullanmayı ögrenirsen o zaman geçiyor, o varlıkları himayen altına alırsan ondan sonra düzeliyor bundan sonra itaat seviyesine geçersin

herşeyi yazamam kendi mücadelen ve sınavın başlamış varlıklar aleminde elitler locasına alınmışsın sol elinde anahtar var enerjini arttırmazsan istemsiz sol elindeki anahtar hayatındaki bazı şeyleri negatife olumsuza çevirecektir çok değerli bir hazine aslında enerjisi normal insanlardan kat ve kat olan insanlara veriliyor bu anahtar hüddamlıkta el alma diyede geçer

havasdan başlayacaksınız başlangıç olarak enerjinizi arttırırsanız dirayet denen şeyi ögrenirseniz havas da ilerlemeniz kolay olur havasta ustalaştıkan sonra grimoire ye geçiceksiniz burdaki varlıklarla temas edip ustalaşıp kahinattaki enerjinin işleyişi diger alemler döngüler yaşam ölüm berzah yeniden oluşum, varlıkların anahtarları gibi evrenin temel çalışma prensibi gibi şeyleri size aktarıcaklar o seviyeye gerekli varlık size rüyanızda aktarıcak sonrasında temel kabalaya başlarsınız burda kabala yazdıgım internette bulunmayan kabala rüyanızda gerekli varlıklar o seviyeye gelince zaten getiriyor sayfa sayfa okuyorsunuz sabah uyanınca aklınızda kalıyor kabaladaki sırları size aktarıcaklar ama kabala o kadar uzunki yani havas ve grimoirler yanında okyanustaki su damlası gibi kalıyor seviyeler sürekli bitmiyor bir agaç düşünün tırmanmaya çalışıyosunuz uzaya kadar uzanıyor

kabaladaki sırlardan sonra 2 adet başka alemden varlık isimleri ve anahtarları veriliyor bana verilen 2 varlıgın adı birisi Division guard gamaron GORATH diger Royal Elite Guard Semellion du

burda yazdıgım şeylerin bazıları üst seviye yani internette bulamicaksınz bazı kaynakları iyi günler dilerim
Uzun uzun anlatmışsınız çok teşekkür ederim. Ben normalde gördüğüm hiçbir şeyi unutmam özellikle renk sembol olarak. Uyanır uyanmaz unuttum o sembolü. Unutmamın da bir hikmeti vardır, belki henüz hatırlamam için doğru zaman değildir diye düşünüyorum. Yine de konunun üzerine düşeceğim