Çizik

Ruhsar

Banlı Kullanıcı
Uyandığımda bazı yerlerim de çizik oluyor sebepsiz , mesela bugün yüzüm de koca bi çizik var baya uzun
Bi sefer de kolum tirmalanmis gibiydi
Yani simdi sebepsiz yere olusan bu cizik bir uyari midir nedir sebebi bilen var mi?
Bir seyi yapmamam gerekiyor da yapiyor muyum acaba anlamıyorum ki aranız da sebebini bilen varsa yardımci olursaniz sevinirim
Yargılamadan , kafayi yemissiniz gibi yorum yapacaklar yapmasan üslubum tavrım serttir.

wrzmc

Banlı Kullanıcı
yoo, gece kendini kaşıyor olabilirsin. Boya varsa nedeni anlaşılmış olur.

Ruhsar

Banlı Kullanıcı
yoo, gece kendini kaşıyor olabilirsin. Boya varsa nedeni anlaşılmış olur.
Al işte
Aynen ben 12 yaşında çocuktum zaten gece yüzümü kasirken boya gecmistir ayrica oje kuruyan bir sey.
Onu da geçtim ben seninle konuşmayı kapatmıştım benim konularıma yazmazsan iyi olur , dalga geçerek de bi yere varamazsın

wrzmc

Banlı Kullanıcı
Konu açarsan cevap yazabilirim, rahatsız oluyorsan bu benim sorunum değil.

Ruhsar

Banlı Kullanıcı
Konu açarsan cevap yazabilirim, rahatsız oluyorsan bu benim sorunum değil.
Benim konum senin benim hakkım da yazmanı istemiyorum. Mantıksız ve dalga geçmeye çalışıyorsun bunu anlıyorum konumu kirletmezsen sevinirim

wrzmc

Banlı Kullanıcı
Seni dikkate aldığım söylenemez, herhangi biri yazsaydı da aynı tavsiyeyi verirdim. Öfkene teslim olma bu kadar, keyfine bak.

Ruhsar

Banlı Kullanıcı
Seni dikkate aldığım söylenemez, herhangi biri yazsaydı da aynı tavsiyeyi verirdim. Öfkene teslim olma bu kadar, keyfine bak.
Sen beni o kadar çok dikkate alıyorsun ki bu hoşuma gidiyor :)
Öfkeli değilim de mantıksız yazıyorsun yani

wrzmc

Banlı Kullanıcı
Tabii, aşığım sana.
Kim bir narsiste aşık olmaz ki?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Eğer üyelerin yorumlarını dikkatli okumayacaksanız lütfen konu açmayın. Üslubunuza dikkat edin.
tırnaklarınıza boya sürün, eğer gece kendiniz yapıyorsanız tırnağınıza sürdüğünüz boya ( oje değil boya) sayesinde kendinize yaptığınız anlaşılabilir. Diyor üyemiz.
yatağınız da olabilecek nevresimler deki fermuar gibi unsurlar var ise onları değiştirin.

eğer siz kendinize yapmıyorsanız fermuar gibi bir nedenden değilse evdeki başka bir insan ( çocuk gibi) yapmıyorsa

parapsikolojik olabilir. Büyük ihtimal değildir. Zira portal açılmadığı sürece gelip gitmezler. Portalı siz açtı iseniz zaten size böyle bir şey yapamazlar, başkası açtı ise de çizik gibi durumlar yerine çok daha yaratıcı olaylar meydana gelirdi

Ruhsar

Banlı Kullanıcı
Eğer üyelerin yorumlarını dikkatli okumayacaksanız lütfen konu açmayın. Üslubunuza dikkat edin.
tırnaklarınıza boya sürün, eğer gece kendiniz yapıyorsanız tırnağınıza sürdüğünüz boya ( oje değil boya) sayesinde kendinize yaptığınız anlaşılabilir. Diyor üyemiz.
yatağınız da olabilecek nevresimler deki fermuar gibi unsurlar var ise onları değiştirin.

eğer siz kendinize yapmıyorsanız fermuar gibi bir nedenden değilse evdeki başka bir insan ( çocuk gibi) yapmıyorsa

parapsikolojik olabilir. Büyük ihtimal değildir. Zira portal açılmadığı sürece gelip gitmezler. Portalı siz açtı iseniz zaten size böyle bir şey yapamazlar, başkası açtı ise de çizik gibi durumlar yerine çok daha yaratıcı olaylar meydana gelirdi
Bu üye ile aramda önceye dayalı eski bir mesele vardı kapanan ben ona ithafen böyle yazıyor sandım ama ciddi yazıyormuş kusura bakmasın benle dalga geçiyor sandım kendi fikri böyleymiş.
Ben kendimi çizecek değilim:) çizsem gelip burada soru sormam o da ayrı bir mesele. Oje kullanmıyorum pekfakat yüzümdekinin boya olduğunu anlamayacak kadar şuursuz değilim.
Ben bana neden böyle oldu diye sormuyorum parapsikoloji ye direkt öteledim konumu soru değil varlıklar kısmına açtım.
Sebebi neden olur neden yaparlar diye.
Sizin yorumunuza da . Teşekkürler

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Hala dinlememekte ısrar ediyorsunuz. Uyurken kendinizi kaşımış olabilirsiniz. Bu yüzden çizilmiş olabilir o yüzden elinize boya sürün diyor. Oje değil diye yeniden yazıyorum. Uyurken farkında olmadan çizmek. Kimse size kendinizi bilerek tırnaklıyorsunuz demiyor. varlıklarla ilgili bölüme konu açtığınız diye vereceğimiz cevaplar da ona göre olacak değil.

İlla varlık var o çiziyor. Diyelim mi istiyorsunuz. Eğer öyle ise; Hemen insanlara saldırmadan dinle önce demek istiyor olabilir o zaman o varlık.

Ruhsar

Banlı Kullanıcı
Hala dinlememekte ısrar ediyorsunuz. Uyurken kendinizi kaşımış olabilirsiniz. Bu yüzden çizilmiş olabilir o yüzden elinize boya sürün diyor. Oje değil diye yeniden yazıyorum. Uyurken farkında olmadan çizmek. Kimse size kendinizi bilerek tırnaklıyorsunuz demiyor. varlıklarla ilgili bölüme konu açtığınız diye vereceğimiz cevaplar da ona göre olacak değil.

İlla varlık var o çiziyor. Diyelim mi istiyorsunuz. Eğer öyle ise; Hemen insanlara saldırmadan dinle önce demek istiyor olabilir o zaman o varlık.
Uyurken yapmadım kaldı ki uyurken değil normal hayatta da ansızın oluşan bir durum
Ya ben bir durumumu bahsediyorum neden rencide edercesine yorum yapıyorsunuz?
Başıma gelen bir olayı anlatamıyorum bile şu an sizinle konuşurken üstümde çok fena baskı hissediyorum.
Varlıklar la açmanın sebebini varlıkların böyle bir sey yapiyorsa neden yaptığını sormam içindi.
Varlık çizdiğini zaten biliyorum nedenini sordum , bi uyarimidir diye ? Neden bu kadar tersliyorsunuz , benim kimseye saldırdığım yok bir insanı uyarırken lütfen bi kendinize bakın.
Yönetici olmanız adalet gerektirir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Uyurken yapmadım kaldı ki uyurken değil normal hayatta da ansızın oluşan bir durum
Ya ben bir durumumu bahsediyorum neden rencide edercesine yorum yapıyorsunuz?
Başıma gelen bir olayı anlatamıyorum bile şu an sizinle konuşurken üstümde çok fena baskı hissediyorum.
Varlıklar la açmanın sebebini varlıkların böyle bir sey yapiyorsa neden yaptığını sormam içindi.
Varlık çizdiğini zaten biliyorum nedenini sordum , bi uyarimidir diye ? Neden bu kadar tersliyorsunuz , benim kimseye saldırdığım yok bir insanı uyarırken lütfen bi kendinize bakın.
Yönetici olmanız adalet gerektirir.

çok şükür okumam yazmam var. Ona göre yorum yapıyorum.

Yazınızı paylaşıyorum:

Uyandığımda bazı yerlerim de çizik oluyor sebepsiz , mesela bugün yüzüm de koca bi çizik var baya uzun
Yani simdi sebepsiz yere olusan bu cizik bir uyari midir nedir sebebi bilen var mi?
Bir seyi yapmamam gerekiyor da yapiyor muyum acaba anlamıyorum ki aranız da sebebini bilen varsa yardımci olursaniz sevinirim
Yargılamadan , kafayi yemissiniz gibi yorum yapacaklar yapmasan üslubum tavrım serttir.

Ne diyorsunuz uyandığım da diyorsunuz.

Bir varlık saldırına uğradım demiyorsunuz.
üyemiz mesajınıza göre cevap veriyor ve siz ona saldırı niteliği taşıyan mesaj yazıyorsunuz.

yönetici olarak adaletsiz olduğum bir şey yok.
Yazdığım mesaj da kişiliğinize ya da şahsınıza yönelik hiç bir yorumda bulunmuyorum ki rencide edeyim.

üslubunuz konusu da sizi uyardığım ve üyemizin anlamadığınız yorumunu açıkladığım için rencide oluyorsanız bunun için yapabileceğim bir şey yok.

Ruhsar

Banlı Kullanıcı
çok şükür okumam yazmam var. Ona göre yorum yapıyorum.

Yazınızı paylaşıyorum:

Ne diyorsunuz uyandığım da diyorsunuz.

Bir varlık saldırına uğradım demiyorsunuz.
üyemiz mesajınıza göre cevap veriyor ve siz ona saldırı niteliği taşıyan mesaj yazıyorsunuz.

yönetici olarak adaletsiz olduğum bir şey yok.
Yazdığım mesaj da kişiliğinize ya da şahsınıza yönelik hiç bir yorumda bulunmuyorum ki rencide edeyim.

üslubunuz konusu da sizi uyardığım ve üyemizin anlamadığınız yorumunu açıkladığım için rencide oluyorsanız bunun için yapabileceğim bir şey yok.
Ben şimdi tekrar uzun uzun açıklayacaktım size fakat vazgeçtim.

Aynen muhtemelen ben çizmişimdir kendimi uyurken, arkadaş haklıdır
Siz de haklısınız,iyi akşamlar