Cinnilerden çocuğum mu var?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Insan+cin evliligi, insan+insan evliligi gibi dusunulmemelidir. Ya da oyle dusunulecekse evliligin arka planina inilmeli ve evliligin bilesenleride aranmalidir cevabi :

Bakiniz : Evlilik kadin ve erkegin nefslerinin artik ic ice gecmesi demektir. Senkronizayondur. Ruhsal bir ortak bilinc kanalinin acilmasi demektir. Bu da evlilikten dogan cocuklarin dunyaya geldiklerinde, musterek ve guclendirilmis bir aura alanina(aura besigine) inis yaptiklarini gosteriyor.

Cinler ile insanlar ruya yolu ile birlesebilir. Ruyalar zamanla iki boyutun ortak yasam alanina evrilebilir. Ruhsal bir kimya formulu olusturabilir ve kisi, disi cinlerin uremesi isin gereken enerji formunu o cine dalga boyunda saglamis olabilir. Cinlerin nasil uredikleri hala bilinmiyor.

Bilinc ve enerji tabanlilik paydasinda yeryuzunun 2.00 versiyonu olan insan irki, 1.00 versiyonu olan cinlerin ureyebilmesi icin gereken bir gizli beceri de insana verilmis te olabilir. Cunku uremek sadece organizma uremesi degil ayni zamanda enerji ve bilinc uremesi anlamina da gelir.
Cinler icin enerji ve bilinc uremesi yeterlidir.

Ote yandan dogan bebekler bile musallatli dogabiliyorlar. Seytan cocuklara ortak olabiliyor. Hem de daha anne karnindayken.

Musallatli dogan bebek nasil anlasilir peki sevgili @dennise bu konuyu da biraz acsan

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Insan+cin evliligi, insan+insan evliligi gibi dusunulmemelidir. Ya da oyle dusunulecekse evliligin arka planina inilmeli ve evliligin bilesenleride aranmalidir cevabi :

Bakiniz : Evlilik kadin ve erkegin nefslerinin artik ic ice gecmesi demektir. Senkronizayondur. Ruhsal bir ortak bilinc kanalinin acilmasi demektir. Bu da evlilikten dogan cocuklarin dunyaya geldiklerinde, musterek ve guclendirilmis bir aura alanina(aura besigine) inis yaptiklarini gosteriyor.

Cinler ile insanlar ruya yolu ile birlesebilir. Ruyalar zamanla iki boyutun ortak yasam alanina evrilebilir. Ruhsal bir kimya formulu olusturabilir ve kisi, disi cinlerin uremesi isin gereken enerji formunu o cine dalga boyunda saglamis olabilir. Cinlerin nasil uredikleri hala bilinmiyor.

Bilinc ve enerji tabanlilik paydasinda yeryuzunun 2.00 versiyonu olan insan irki, 1.00 versiyonu olan cinlerin ureyebilmesi icin gereken bir gizli beceri de insana verilmis te olabilir. Cunku uremek sadece organizma uremesi degil ayni zamanda enerji ve bilinc uremesi anlamina da gelir.
Cinler icin enerji ve bilinc uremesi yeterlidir.

Ote yandan dogan bebekler bile musallatli dogabiliyorlar. Seytan cocuklara ortak olabiliyor. Hem de daha anne karnindayken.
Ben buna katılmıyorum insan ruhu ile cin ruhu aynı değildir.Enerji boyutları aynı değil bizde nasıl sperm ve yumurtalık varsa onlarda bunun enerjisel bilinmeyen yerleri var o yüzden insanda enerji olsada böyle bir özelliğinin olacağını sanmam nasıl hayvanlardan insanların çocugu olmuyorsa cinlerden de olmaz çünkü farklıyız.

Sipsy

Kayıtlı Üye
İş
MağaZacılık
Size yaşanmış gerçek bir olay anlatayım. Teyzemin görümcesi düğün gecesi odaya girdikten sonra farklılaşmaya başlıyor bir süre sonra iyice delirecek hale geliyor evden kaçmak istiyor gece yarısı ormanlık alanda çırılçıplak yakalanıyor (köyde yaşıyorlar) sanki yanında biri varmışta onunla birlikte oluyormuş gibi hareketler sergiliyor,bırakın beni ben evliyim çocuğuma gidicem diye teyzemlere saldırıyor senelerce hocalara gittiler gelin odasının kapı eşiğinde muskalar bulundu ama hiç bir çözüm bulunamadı senelerce bu şekilde yaşadı ve öldü teyzem ve annem daha yakın şahitler.

D

DAİMON

Hz.Süleyman as ile Sebe melikesi nin evlendiğini Kur an bize bildiriyor.
Belkıs ın annesinin cinlerden oldugu kesin olmamakla birlikte rivayetler dahilinde.
Elbette Kuran ı Kerim in Süleyman as ile Sebe melikesi arasındaki olayı anlatmasının sebebi onun cinlerden olup olmaması üzerine degildi, Sebe melikesinin halkının güneşe taptıgından ve Allah a inanmadıgından bahsediliyor. Tek önemsenen detay bu yani. Bu sebeple kimin cin kimin insan kimininse cin-ins karışımı olup olmamasının bir önemi yok. Allah kimi nasıl isterse öyle yaratır. Ol der oluverir. Nitekim İsa as Allah ın dilemesiyle babasız dünyaya geldi. Adem as topraktan yaratıldı.
Mümkündür cinle insan karışımı bir varlıgını da olabilmesi. Ama bizim tahmin ettgimiz mahiyette gerçekleştiğini düşünmüyorum.

Ve bir şey daha alim bir kimseden ben Sebe melikesi(Belkıs ın) cinnilerden oldugunu işittim. Ben Belkıs ın cin-ins karışımı olduguna inanıyorum. Herkes istedigine inanabilir. İmanınızı tehlikeye atan bir konu degil ama peşine düşülecek kadar mühim de degil.

Ü

Üye silindi 58480

Banada bunun gibi birşeyler söyledi ve ben rüyamda kurt yüzlü biriyle birlikte olduğumu görmüştüm tam o sırada uyandım zaten

Algisal olarak zihninizi böyle şeylerle yormayın. Olmayan şeyleri oldu gibi göstermek bakımından cinler daha tehlikelidir. İnsanı köşeye sıkıştırıp çaresizlik içinde bırakmak için gereken bütün kozları cinler insan zihnine sinerek istihbarat gibi elde ederler. En çok sizi korkutacak şeyi sizin ön Ram belleğinize suruklerler instagram filtresi gibi ve gerçekliğinizi o perspektiften görürsünüz. Bu, vesvesenin artık tekerrür ede ede bir dere yatağı yaptığını ve bu kordon üzerinden kontrolünüzü onlarla paylaştığınızı da gösterir. İşte cinni insanlar bunlardır.

Aşık cin kendine de söz geçiremez ve sevgisi enerjinizi çalmak için şeytani bir ihtirasa dönüşür. Kendi enerjisini kendi aleminin yasamsal kaynaklarından kesip tamamen size musallat olması anlamında düşünülebilir. Bazen ölümüne kendi seytaniniz ile kapışmak zorunda kalabilirsiniz. Çünkü bedeniniz zihnen onun kendi zihninin kumandası altındadır. Herkezde bu tehlike vardır. Ama ateistler bunu beynin oyunu gibi ele alarak seküler bir mücadele verirken maneviyat gözü ile bakanlar tabi ki alemler arası münakaşanın ortamına da şahitlik ederler.

Sonuç değişmez çünkü iș beyinde biter. Savaş orada verilir. Motivasyonlar çok ta farketmez. Beynini kontrol altında tutabilen insan seküler veya manevi olarak emin ellerde olacaktır.

Neticede sağ beyin de sol beyin de mantık ve sezgi dengesini bazen bozabilir. Ne salt mantık üzerine yaşamak hayat kalitesi sağlar, ne de sezgilere kendini bırakıp öylece mantıktan uzaklaşmak.

Mucizeler mantık yolları kapanmadan oluşmaz. Mucize görmek istiyorsanız anahtarı şudur : mantıklı yolları tükettiğinizden emin olmak. Bu noktadan sonra imkanı yok ki hesapta olmayan bir yardım yetismemis olsun. Hatta melekler boyutunun açılmasının tek şartlı yasası mantık yollarının kapanması ama inancın bir adım ötede diretmesindedir

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Buna benzer çok konu açıldı zamanın da. Çok da açıklama yapıldı. Konunun daha fazla uzmasına gerek yok. İnsan kadın ile insan erkek doğru zaman da doğru üreme verilerine sahip ise kadın gebe kalır. Bünün dışında ırklar, türler arası bir üreme söz konusu bile değildir.

Eski mitolojik hikayelerde anlatılan Tanrı’lar, yarı Tanrı’ları, dünya dışı varlıklar, mitolojik yaratıklar üzerine kurulu hikayeleri. İslam edebiyatı zamanında yeniden uyarlanmış bu uyarlama sırasında Tanrı tanrışça yaratık vs yerine cin kelimeleri tercih edilmiş ve edebi metinler oluşmuş.
Hikayeler ile birlikte cinler ile insalar arasında sanki bir çok şey yaşanmış ya da yaşanıyor gibi anlatılmaya devam ediyor. Gerçeklik ile ilgisi olmayan bir sürü bilgi dolanıyor.
Özetle
Bir kadın başka bir varlıktan gebe kalmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...